Byť pri sebe je sexi

titkovamiriam
28. máj 2009

je to reakcia na tie nezmyselne temy,samozrejme ze kludne zmazte aj tuto

roasha
14. aug 2009

ja sem neprispievam preto,ze by som mala nejaky komplex,ci uz z postavy,alebo vyzoru,to ale neznamena,ze budem sliapat po baculkach. 😝 😉

miskamaj
14. aug 2009

babulka, BMI vypocet je vypocet, ktory zohladnuje aj miernu nadvahu ako normal, co je OK. Ak clovek nie je profi sportovcom, alebo nie je chory, tak je vhodne sa riadit podla tohto vypoctu.
To, co pises o vahe 53 kg, tak tieto vypocty vyhchadzaju z vysky minus 15 a taketo vypocty ja osobne neuznavam.

trixi
14. aug 2009

je fajn ked sa take musie vahy bavia o nas "baculkach". Ja patrim medzi tie, ktore maju ovela vacsiu nadvahu ako 5-6 kg a je mi jedno ci vam budem pripadat sexi. Pre mna je dolezite, aby som bola sexi pre svojho partnera a aby som bola dobrou mamou pre svojho syna, aby som nebola predrazdena a posadnuta pozieranim korienkov a travenim casu miesto s rodinou vo fitkach. A to viem co hovorim. Vo vasom veku som nemala ani 1 kg nadvahy, denne som zabehla 10 kg, v zime som kazdu chvilu travila na horach, v lete pri vode, hodiny som travila cvicenim aerobicu, hranim squashu a co ja viem co este, bola som vegetarianka - veganka. A to som pracovala 12 hodin skoro kazdy den. Potom nastali problemy v partnerskom vztahu, prace pribudalo a po cas kratkej doby som vyletela s vahou o 30 kg hore. Niekolko rokov som nedokazala zhodit ani kilo, nakoniec sa mi podarilo pocas 1 roku zhodit 32 kg. Dvojfazovo som trenovala-cvicila, rano 12 km beh, po obede 2 hod. vo fitku. Den ked som nemohla cvicit nebol dnom, bola som zavisla. Stravovala som sa racionalne, v malych davkach 6 x denne, dodrzovala som vsetko co sa ma pre zdravy zivotny styl. Tiez som mala o 10 rokov menej ako dnes, nemala som rodinu, bola som si sama sebe panom. Dnes mam nadvahu, ktoru som nabrala v tehotenstve, postupne sa ju snazim znizovat, ale vobec si nepripadam neupravena, a ze by som nebola sexi pre svojho partnera. A ostatni ma nazaujimaju.

miskamaj
14. aug 2009

trixi, pises, ze sa vahu znazis znizovat a to je super, o to ide 😉
a to, ze ta ostatni nezaujimaju je samozrejme normalne, ale ja som sa snazila vysvetlit, ze vysokou nadvahou-obezitou si clovek sam sebe, skor ci neskor privodi zdravotne problemy a preto, ak chce niekto schudnut, tak nie kvoli okoliu, ale kvoli sebe

trixi
14. aug 2009

miska, pises, ze Tebe pripadaju zeny s nadvahou antisexi, mne je to fuk, ako Ti pripadam a s tym znizovanim vahy to u mna vobec nie je take akutne. Este uvadzas, ze si mala 84 kg pri neviem akej vyske, zelam Ti aby Ti to vydrzalo, neviem ci si uz po porode, ci mas rodinu. Ale rada by som si precitala, ze ked budes mat 42 rokov, tak budes mat stale tych krasnych 60kg. Drzim Ti naozaj palce. To sa asi nedozviem, pretoze za 14 rokov asi nebudem citat modreho konika 😀 .

miskamaj
14. aug 2009

trixi, podla mojho nazoru na tucne zeny si urcite vahu udrziavat budem a skutocne asi ani ja o 14 rokov na konikovi nebudem. 😀 ale ak nahodou ano, dam vediet 😀 😀 😀

trixi
14. aug 2009

miska, ja som pred 14 rokmi nevedela, ze nieco take ako modry konik, ci akykolvek chat pre mamicky a zeny existuje 😉

anjelinka
14. aug 2009

Heh, super debata...samozrejme, ze tu musia byt podryvacky, ale to uz beriem s nadhladom. Ja som tiez xxxl, muz ma miluje taku, aka som...chvalabohu, zatial som zdrava /aj chudi maju problemy/, tesim sa zo zivota, dam si aj polovicne plavky...dolezite je zdrave sebavedomie. Raz schudnem, raz priberiem, ale vzdy som priblizne rovnaka...a citim sa ok... 😉

mimka54
14. aug 2009

ahojte, ste tu niektora taka co mate problemy so stitnou zlazou a z toho dovodu mate spomaleny metabolizmus??? ja mam asi tak 8 kg nadvahu momentalne

karelka
16. aug 2009

jaaaj nadhera,tiez mate taku svina skrinu ako ja?na chvilu to tam dam a hned to je o cislo mensie?zalezi na uhle pohladu ja som akurat len rifle su o cislo mensie.a ako hovori moj kamarat"on neni tlsty,on je len priestorovo vyraznejsi"no neni to krasne povedane? 😀 MM sa tiez otoci a ked poviem ze nech ide tak sa vzdy s usmevom opyta ze ci si myslim ze si chce ublizit a byt sama modrina?nas je aspon za co chytit 😀 😀 😀

leniciatko
16. aug 2009

karelka,ja mám zas sviňa pračku! všetkým operie normálne a mne-drb -o číslo menšie! hruzizmus!

bets
17. aug 2009

mimka54,
mam problemy so stitnou zlazou, mam spomaleny metabolizmus. v podstate mi stitna zlaza nefungovala niekolko rokov, len nikto na to neprisiel. nadvahu som nemala, otehotnela som bez problemov, len som bola unavena. syn to vsak zdedil po mne. tiez ma spomaleny metabolizmus a je pevnejsi (ma miernu nadvahu), aj ked ma spravne nastavenu liecbu.
ja ani neviem preco, ale nepriberala som, asi som pocuvala svoje telo a jedla kolko bolo potrebne, co bolo naozaj velmi malo - 1x denne a viac sa mi neziadalo, zaroven mi taketo stravovanie nesposobovalo zdravotne problemy. fyzicky som sa citila vyborne, lepsie ako teraz.
po dvoch detoch sa uz neviem vratit na svoju vahu (ani to nemam v umysle), ale stale som v norme. pri tehotenstvach a dojceni som sa donutila jest viackrat dennne. teraz som vsak presvihla pomyselnu hranicu a snazim sa schudnut. zatial to nejak nejde, chcela by som schudnut 2-3 kg.

karelka
17. aug 2009

no ked to tu tak citam tak zacinam premyslat kto tu ma vacsi komplex?ci my "baculky"alebo tie krasne stihle zienky ktore netrpia vobec nicim.cele roky som sportovala a nikdy som nemala 40kg,ale bola som stastna a bola so mnou sranda.mam "kamaratku"ktora ma skvelu postavu,uzasne handry a kopec penazi a ked ja idem vedla nej v teplakoch tak dama som ja.ale hlavne mam nieco co ona nie,som stastna,mam rodinu,priatelov a viem sa smiat a bavit,ona ma skvelu postavu a skrine plne handier.....ale nema sa s kym smiat 🙂

leniciatko
17. aug 2009

karelka , a o tom to je. to chcela zakadateľka ukázať,že aj my 🙂 sme krásne,ked sme šťastné a spokojné. 🙂 a neriešime,či si dáme hlúbik alebo pre istotu radšej nič k obedu. a nie tu čítať rady,ako by sme mali schudnúť,akoby sme boli ešte šťastnejšie,akoby sme boli zdravšie a neviem čo. ja som spokojná aká som,aj ked mám nadváhu-toto už neriešim!
lebo v robote podám výkon-ako druhé,ked chcem sa aj oblečiem a nahodím,ako druhé.....
ale ,hlavne nech je pohoda..... 😎

titkovamiriam
autor
17. aug 2009

jeee ahojte tema zijeeee 😀

bubina1
17. aug 2009

čafte...teším sa novej teme....
podla mna nech každy váži tolko kolko chce ak sa vo svojej koži cíti dobre...
ja som po VŠ bez diety, bez upravenej stravy a bez športu schudla zo 75 kg na 62kg...pri výške 175 cm....no proste sama ruka sama noha....necítila som sa dobre ....potrebovala som pribrat par kíl...tak do 68-72.... a to priberanie sa nedalo zastavit....teraz mam 80 kg......ale pri tej výške sa aj tie kila stratia...podla BMI je to uz nadváha.... 🙂)))) na výzore mi to neprekáža.... dokážem sa podla mna vkusne obliect....pekne upravit....a pripadam si vtedy sexi....aj ked mam pocit, že 80 kg je už dosť (minimalne to hrozivo vyzera na váhe) a najideálnejsie by som sa ja cítila pri 68-72 kg....
...skor som nahnevaná na obchodníkov, ktorý maju radi tzv. univerzálne čísla na šatach ....... a chýbaju obchody s normálnymi číslami 40-42-44.... a s normálnymi strihmi....
....takže to, že mas nadváhu ti ukazujú obchody....pretože mas pocit, že sa do ničoho nezmestíš a ty sa pri tom fyzicky cítiš fajn....

vevusiatko
17. aug 2009

Zenyyyyyyyyyyyyyyyyyy do toho 🙂))
Myslim to v dobrom 🙂))
Ja sem sice nepatrim, tak sa vam sem nebudem pliest 🙂) Aj ked mam nejake to kilecko navyse....Aspon ja seeba tak vnimam.....
Ostatne co rypu by sa mali nad sebou zamysliet a potom vraviet o komplexoch ....Vsetko som nestihla precitat...
Ale Titkovamiriam je sexiiiii 🙂

roasha
17. aug 2009
titkovamiriam
autor
17. aug 2009

taky tak 😀 😀 😀

greta24
18. aug 2009

Halina je dokaz, ze aj baculka moze byt uzasna ! 🙂

miroslava89
18. aug 2009

a niekto aj chce byt baculkou a nedokaze 🙄 .. a len cumi do zrkadla a rata kolko kosti mu trci a tesi sa z kazdeho i toho najmensieho "špeku" co uvidi 😅

snezienocka
18. aug 2009

ahojte baby. nechcem sa vam tu vtierat ale trosku som si vas precitala a bola som zhrozena s niektorych prispevkov. hlavne od pani dokonalych. aj som baculka ako to tu vy nazyvate. ja to volam ,,tucna''. vobec sa sebe nepacim a stale som na nejakych dietach. niekedy sa dari, inokedy nie.

a to akoze teraz sa mam zaborit do piesku lebo som tucna? nemozem byt sexi? to ma byt teraz pre mna koniec sveta? ???????????????
urcite nie, nezacnem teraz vykladat manzelovi ze aka som tucna a budeme sa milovat cez plachtu. ak sa ja nemam rada tak ako ma moze lubit niekto iny.

niekto tu spominal ze ci sa nehambime obliect do plavok. no ja ked idem na plaz tak tam idem kvoli sebe a nie komentovat zadky inych. 😎

ianitka
18. aug 2009

caute sexice 😉
nie som tucna, len mam zopar kil naviac... 😉 , takze vychrtlina nie som (ale u mna su vychrtliny vsetky co maju menej kil nez ja),
kilecko ku kilecku a pribrala som asi 7 kg... a???????? no nic, snad ich zhodim, stacilo by aj 5,
ale radsej trocha okruhlejsia ako nervozna

ale dovtedy si k Vam budem chodit po sexi naladu, mozem?

titkovamiriam
autor
18. aug 2009

snezienocka sa netrap!!!ja som ale z tych zien co im vlastne kila nevadia a ide ma porazit z tych 50-55kg ktorych ,,nadvaha trapy,,-preto som aj tuto temu zalozila.v plavkach som aj na foto 😀 😀 😀 ,len je problem zohnat v nasich rozmeroch kvalitne oblecenie-teda u nas v kamennych ,cez net a za hranicami ok 😀 .inak neviem ci som to tu pisala -dokonca som dokazala za par tyzdnov zhodit 27kg.no to boli stresy a strach o dieta tak ked som prisla do normalnych kolaji kila vyskakali naspat.zdravotne som ok -tak si hlavu nelamem 😀

ianitka
18. aug 2009

a este najkrajsiu vetu na margo vahy povedala kamoska, ked pribrala : "konecne cittim, ze moje slova maju vacsiu vahu"

vladkaz1
18. aug 2009

baby ja mam 73 kg vzdy svoje kilogrami riesim, ale citim sa neskutocne sexi aj napriek tomu ze mam nadvahu .. v podstate kazdy nech mi vylezie na hrb ,stravujem sa zdravo aspon sa snazim .. ak nebudem ja sama zo sebou spokojna budem to riesit ....
mozem si dat na seba aj teplaky a tricko a som kocka .. nieje to o tom ze ked je niekto silnejsi musi hned byt zanedbany a mastne vlasy blbost ..
ked sa upravim obleciem schovam do vacku aj super stihle kocky nieje to moja namyslenost ... veru nie necitim sa byt namyslena .. len zalezi na tom ako to ma clovek usporiadane v hlave ...
samozrejme ze nechcem byt nejako extra obezna alebo nieco take .. ale nechapem ako tu niekto napise take kraviny .. usmejem sa nad tym a zivot ide dalej ,,
by ste sa cudovali kolko chlapom sa pacia silnejsie zeny ..nemyslim nejaky extrem .. ale aj taky maju chlapi vkus ..
uplne vyhodte tie trapne reci o tom ake ste tucne .. ak nieste so sebou spokojne robte s tym nieco a zacnite sa oacit samej sebe ved zivot je kraty .. 🙂 a aj ked mate par kil na viacej ste nadherne zeny a mate nadherne deti .. 😵 😵 😵

ianitka
18. aug 2009

presne tak vladka.. (ale k tym detom sa este musim dopracovat 😀 )

vladkaz1
18. aug 2009

😀 som rada drzim palce nech sa zadri co najskor 😵 😵 😵
moj manzel je vyberavy nepacia sa mu uplne chude ani uplne silne zeny ..
ale vzdy mi povie ked nahodov mam nejaku depku, ze mam nadherne zuby ,cistu plet ,pekna do tvare , viem sa upravit a vyzaruje zomna sexepil ... 😀 no a vzdy mi to staci ..
ja by som chcela iba spevnit sumky 😅 ..budem sa snazit a budem spokojna ..pre moj poct dokonalosti 😀 ale dajte si otazku co je to dokonalost?co je pekne a co je skarede, ved vela ludi a vela chuti ... kazdemu sa paci nieco ine ..
Moj MM mi povedal ze moze mat baba akokolvek peknu postavu .. ale ked ma skarede zuby na pohad a plet by ju nikdy nechcel .. nechcem samozrejme niekoho urazit len vravim priklad...

bubadlo27
18. aug 2009

kde ta nestretnem 😀

vladkaz1
18. aug 2009

😀 😀 😀 no ..vidis ..bojujem za seba 😀