Býva detská burza v Trnave a v Piešťanoch?

seychela
12. sep 2011

ahojte neviete mi prosím poradiť, či bývajú detské burzy v piešťanoch alebo trnave? zostalo mi kopec vecí po malej, ktoré je pre mna zložité fotit a navyšovať cenu o poštovné, radsej by som prijala osobný predaj, ďakujem sey

trixi
12. sep 2011

V PN bude v sobotu myslim 17.09.2011 vo vonkajsich priestoroch Gymnazia. Predavat moze kazdy, kto pride medzi 8 a 8,30. Nie je potrebne sa vopred registrovat, ci rezervovat miesto. Pozri si A.B. posledne. Dnes som to tam zahliadla, neviem ci si dobre pamatam datum. A tak sa mi zda, ze to poriada Krestanske materske centrum, alebo tak nejak.

jahodka789
14. sep 2011

ahojte, hej aj ja som videla ten inzerát na burzu v gypli od Kresťanského materského centra. Aj v materskom centre úsmev bývajú burzy, ale neviem kedy najbližšie. Tiež si to dávajú do inzerátov v A.B.

kikulula
14. sep 2011

v tt sa chystaju 2 burzy - 24. 9. na lincianskej v mama klube a o tyzden neskor v trnavskom mc na zatvore. obe by mali byt formou "blsich trhov", tj zaplatis registracny poplatok a sama si veci cele doobedie predavas. viem ze do mama klubu sa odporuca nahlasit vopred a zajednat si miesto a poplatok je 2 eura. v tmc neviem ako je to s tymito vecami.

syslica
18. sep 2011

Baby, napíšte do tejto témy, nech sa o tom dozvie viac potenciálnych predávajúcich i kupujúcich: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/burzy-detskeho-oblecenia-v-materskych-centrach/
S pozdravom Koníkovský burzový servis 😝

margareta76
13. nov 2013

Ahojte. Teraz v sobotu sa chystam ist do Trnavy po prvy krat na blsi trh. Este som na niecom takom nebola. Oplati sa ist? Boli ste spokojne? Dakujem za Vase odpovede 🙂

adrianasandecka
6. okt 2014

margareta79...ja chodím na tieto burzy stále a je to úžasné koľko skvelých vecí sa dá kúpiť a za parádnu cenu..🙂
Určite odporúčam🙂

zozlatehozamku
6. okt 2014

nie je to príspevok k burze, ale mladá sučka zo Zelenča hľadá súrne nový domov.... nechceli by ste niekto z okolia?

lilianuska19(autorka správy)http://zvierata.bazos.sk/inzerat/42057304/Daruj... a tu je foto manzel daval na bazos

macik76
19. feb 2015

neviete mi povedat niekto kde bude nejaka jarna burza detského oblecka okolie trnava???, vdaka moc v tomoto roku 2015

anaka
10. apr 2015

Trnavske materske centrum, Okruzna ul. 20, 11.4.2015, 9.30-12.00
www.trnavskemc.sk