Bývame ďaleko od rodiny. Ako by ste to zvládali?

yanikovamamina
14. feb 2007

Ahojte,
byvame daleko od manzelovej aj mojej rodiny, maly ma teraz rok. Doteraz to bolo narocne, ale zvladali sme to. Pomaly mi zacina byt akosi smutno a aj nas drobec by potreboval okolo seba viac ludi. Manzel ma narocnu pracu, takze som prakticky sama na domacnost, musim sa priznat, ze trocha rozmaznaneho chlapceka, ktoremu sa snazim nahradit aj babky a tety, a tiez na nocne vstavanie. Ak ste niekto v podobnej situacii, ako to zvladate?

blahova_andrea
10. dec 2013

holky netrapte se tím, že máte rodiny daleko. my prarodiče takové dálky jako vy nemáme a stejně nám nikdo moc nepomůže. pracují a pak mají svoje zájmy a moji rodiče psa, který je na prvním místě. hlídání mám jen párkrát do roka a to musí být fakt pomalu vymodlené a dlouho dopředu domluvené a fakt to musí mít důvod. čekáme asi další a pomoc už tedy žádnou naivně nečekám, jako u prvního. je mi jasné, že prvně pes a pak možná my. navíc moje máma měla děti po roce od sebe a taky na všechno byla sama a nikdo jí nepomáhal, tak proč bych to nemohla zvládnout taky, že? já nevím...já si vždy myslela, že si rodiče pro své děti přejí něco víc, něco lepšího než měli sami ☹ někdy si říkám, že mít rodiče 300km by byla aspoň omluva, proč nemám pomoc a nebylo by mi z toho tak na nic 😉