Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
28. sep 2009

alic 😲 😲 😠 chces bitku????????????

alicao
autor
28. sep 2009

prali ibaze by to bola predohra 😀 😀 😀

miroslava89
28. sep 2009

alic tes sa aj tebe raz tak bude sisi a poto mbudeme skodoradostne my..

alicao
autor
28. sep 2009

mirka, menila by som 😀 u mna by sa vela nezmenilo, ja som sisi a agresivna aj teraz 😀

pralinka25
28. sep 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaj ja mam taku jednu jeb...lalalala kolegynu. Nastastie so mnou nesedi.
Odkedy sme mali svadbu tak mi furt pily nervy s tym ze ci som uz tehotna (krava ani trosku ju nikdy nenapadlo ze je to netaktne) No a dnes dosla chora a hovori nam ze ma laryngitidu ale ze to vobec neni nakazlive a hned na to dodala ze cela rdina tomaju. Tak som jej slusne ovedala ze nech nas tu nenakazi a ona na to a co ste tehotna ked vam to tak vadi? Hovorim ze nie ale ze aj tak nechcem byt chora (nebudem jej to vesat na nos) A na to mykla plecom ze sak tak co stresujem ze to nic neni.

zabit a hned 😀

pralinka25
28. sep 2009

aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic ty kotuha jedna a nezbije ma potom drahy?????? 😀

pointa toho predosleho prispevku bola v tom ze vsetci sa strasne moc staraju do mojho tehotenstva. Pomoooooooooooc

miroslava89
28. sep 2009

alic chcem vidiet co bude s tebou potom 😀

alicao
autor
28. sep 2009

prali vyhod ju z okna 😀

miroslava89
28. sep 2009

vy ukecane jedne 😀 mam celu klavesnicu mastnu od reznov 😝 😀

alicao
autor
28. sep 2009

prali no a? ved aj my sa starame, a do nas sa staraju vsetci tiez...normalka...

miroslava89
28. sep 2009

prali vadi ti ze sa staraju ludia ti do tehotenstva???🙂

alicao
autor
28. sep 2009

mirka musim dohanat lebo minule som bola v praci busy a nestihala som sem pisat

miroslava89
28. sep 2009

ja vidim ze pisete poriadne😀 musim stihat tempo lebo kto to potom bude docitavat 😝 😀

pralinka25
28. sep 2009

ano vadi lebo oni to robia preto lebo som uz 3 roky vydata a furt nic. Ani ich nenapadne ze mozno sme nechceli alebo nemohli. A teraz ked uz aj zas musim salit ze nic. Ale mna sa to tu pytaju aj kazdy den. Snad si nemyslia ze to tu s nimi budem preberat 😠

alicao
autor
28. sep 2009

prali tak im len odpovedz, ze "SOM a co mam byt? " budu si mysliet ze srandujes a bude veselo 😀

pralinka25
28. sep 2009

no ja sa nikdy nepytam nikoho kedy bude mimino. Ved ak by chceli alebo mohli tak uz ho davno maju a kedze ho nemaju tak je na to asi nejaky dovod a to bud ze este nechcu alebo nemozu a to naco budem liezt na nervy

miroslava89
28. sep 2009

prali tka ako pise alic sprav z toho srandu a potom bude len kukat ze pomedzi nich chodi velryba😀

pralinka25
28. sep 2009

a co uz to tu nejako vydrzim. Ale po tych 3 rokoch mi to uz ide na nervy. A si predstav keby sa tie 3 roky aj skutocne snazim a nedarilo by sa ako by mi to bolo luto. Niektory ludia su fak lalalalalalala

alicao
autor
28. sep 2009

to si nato prisla az teraz? 🙂

pralinka25
28. sep 2009

mirka ziadna velryba velryba bude doma 😀 😀 😀 😀 mrozit sa vo vani maximalne 😀 od novembra to tu balim
len musim este dovtedy kupit noteboooook a pripojit sa na net aby som ohla konikovat 🙂

pralinka25
28. sep 2009

alic sak vies ze som sipkova ruzenka trosku zabrzdena 😀

alicao
autor
28. sep 2009

prali be notebooku ta na PN nepustim, je ti to jasne cica??!!!

pralinka25
28. sep 2009

no a to si ma minuly tyzden vyhanala.
neboj uz sa na tom pracuje.

miroslava89
28. sep 2009

prali este lepsie to potom uz bdues mat pokoj uplny 😀

pralinka25
28. sep 2009

tak tak. Nech si tu vseti trhnu nohou. 🙂

miroslava89
28. sep 2009

ja sa odpajam od vas🙂 idem poupratovat k sestre.. nenecham predsa velrybu upratovat..

inac moja sestra je tiez tehu teda uz v 22tt sice caka dvojcatka ale kazdy si mysli ze uz pojde rodit😀neskutocna velryba je znej 😝 sa 😝 a nu hanbim 😀

zatial ahojte ja tu budem asi aj vecer..

pralinka25
28. sep 2009

vy mate tie dvojky v rodine. 🙂
tak ale opatrne upratuj aj ty budes za chvilku velryba 🙂

alicao
autor
28. sep 2009

predbehla si ma pralinka, som to chcela napisat.
pa mirka🙂

wolfskinka
28. sep 2009

alic no to hej radsej drzat pusu a krok .... ty vies co ma napadlo, nie sme my dve nahodou segry ? ved sme obidve kucerave rysave strelene ...

pralinka25
28. sep 2009

aspon raz som ta predbehla 😵