Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
7. okt 2009

prali skratka im povedz ze si tehotna a hrozi ti rizikove a bastra fidli, nemozu ti nic povedat

miroslava89
7. okt 2009

katti ja sa praveze nechcem vyjadrit 😅 😀odolavam pokuseniu😉

prali v onych paragrafoch tu na koniku si pozerala ci nenajdes nieco take aby si vedela co robit v tvojej situacii?..

katti77
7. okt 2009

jáááj no dobre mirka , tak len odolávaj... 😀

a kde ste všetky ?

pralinka25
7. okt 2009

ano moja ale stale ide o tie volby. Chapes?????????????
skolenia a vsetko sa robi teraz. A na volby budem len v 13 tt. a zas nemozem si brat dovolenku a potom im len tak den predtym povedat ze nikam nejdem zozente si niekoho ineho. Vies ja sa sem chcem po materskej vratit a toto by bolo dost podle a myslim ze by mi todo buducna len ublizilo

miroslava89
7. okt 2009

odolavam idem spaat 😅 neskutocne som unavena 😔

pralinka25
7. okt 2009

kati presne si to napisala ako si to myslim aj ja.
Tiez som nazoru ze lepsie povedat a potom je to vsetko jednoduhsie len ta kolegyna ma teraz zmiatla ze to nemam hovorit.
Asi to poviem a bude pokoj. ja viem ze stat sa moze vselico v hociktorom mesiaci pokial sa to stat ma. Kamoska takto prisla o mimi v piatom.
Len som sa chcela utvrdit v tom ci to ozaj neni moc blbe hovorit to takto skoro

alicao
autor
7. okt 2009

Prali uz dost, povedz to a budes mat ciste svedomie!!! ako katti hovori, nikdy nie je neskoro alebo skoro, stat sa moze hocikedy hocico, a prave tento stres ti neprospieva, ked to povies zbavis sa jednej tazkosti a budes kludnejsia, co je lepsi pre teba, prcka aj pre ludi v praci!!! posluchaj!

pralinka25
7. okt 2009

dobre. To som chcela pocut 😉 (vlastne citat 😅 )

alicao
autor
7. okt 2009

ved preto! 🙂

katti77
7. okt 2009

tak prali povedz to, tehotná si to je pravda tak je jedno kedy to povieš, a aspoň sa môžu aj oni zariadiť a nie naposlednú chvílu niekoho zhánať....

kedy idete domov?

alicao
autor
7. okt 2009

ja az o piatej , sakra

pralinka25
7. okt 2009

🙂
rozkaz

levuscik
7. okt 2009

ahoj prali, som tu len na skok... ze precitam co mate nove... Chcem ti len povedat, tak ako ti pise katti, aby si to zamestnavatelovi povedala... normalne na rovinu, ludsky... ze aka je situacia, ze nevies aka bude dalej - aj ked vsetci verime ze dobra... ja som personalistka a viem, ze urcite je to pre obe strany lepsie vediet na com su...skor ti moze ublizit, ak to zatajis a potom nedaj boze nahle nastupis na PN.ku.... a vsetko ostatne okolo toho...

Drz sa pa papa

😉

katti77
7. okt 2009

to ti nezávidím...ja už zachvílu padám...
som to tu napísala, že v piatok budem sama samučičká a už šéf vymýšla, že nikam nepôjdu, no sakra, len nech idú...
zajtra mi držte palce babulky, nech sú tie spermoše riadne odýchnuté po dovolenke a nech doktorka nemá veľa práce pri triedení...
prali ty kedy končíš?

alicao
autor
7. okt 2009

zajtra na teba budem mooooooc mysliet tomu ver, a kedy sa vratis do prace? v piatok uz tu budes?

wolfskinka
7. okt 2009

katti zajtra sa drz

katti77
7. okt 2009

hej v piatok tu budem, už cítim, že aj v robote im to začína liezť na nervy, veď tu skoro vôbec nie som, a ja tu robím všetko, tak sú tak trošku odkázaní na mňa, ale inak sú zlatí, chápu to ale aj tak, týždeň dovolenka, v pondelok ultrazvuk, štvrtok IUI, tak už radšej v piatok pôjdem do práce, a ak tu nebudú tak môžem ležať s nohami vyloženými a v pohode...
ale zajtra budem na internete hneď ako prídeme domov....

pralinka25
7. okt 2009

baby uz som to povedala veducemu a bol rad ze som mu to povedala.
Tak ale som mala tremu 😝

katti77
7. okt 2009

no vidíš, som to vravela, a máš to z krku a môžeš byť kludná a ani tie volby nedostaneš...tak pekne a dovolenka bude v poho, aj to si mu vravela?

alicao
autor
7. okt 2009

prali supeeeeeer🙂
katti, zajtra len lez ani sem nechod, teda mozes, ale az poobede, par hodin sa ani nepohni!! 🙂

pralinka25
7. okt 2009

ano povedala som mu aj o tom.

Este ze vas mam

katti77
7. okt 2009

alica hoďka cesta z martina, to budem ležať v zadu, doma budem ležať v postielke, nohy hore a notebook pri sebe, tak môžem? prosím

alicao
autor
7. okt 2009

katti no ked takto tak mozes 😀 !
prali, este ze sa mame🙂

alicao
autor
7. okt 2009

katti a na cestou dole z kremnickych bani nech cuuuuuuva 😀 😀

katti77
7. okt 2009

alica 😀 😀 😀 poviem mu

prali ale hneď je ľahšie na duši čo? a máš to za sebou

katti77
7. okt 2009

tak ja už padám domov, idem si dať farbu na vlasy aby som zajtra bola pekná a hlavne aby sa spermoše nezlakli...tak zajtra sa na vás teším...
pa pa

alicao
autor
7. okt 2009

papaaaaaaa a poriadne nastavit oneeeee aby sa oneeeeee trafili 😀 😀 😀 !

alicao
autor
7. okt 2009

ste zmizli ☹ tak aj ja idem pa

pralinka25
7. okt 2009

ja som este tu len som mala robotku. Ale uz ste asi doma. Tak zajtra Pa

miroslava89
7. okt 2009

uz ste prec?