Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
28. aug 2009

miroslava tak to si na tom takisto ako aj ja ... moj je tiez majitel firmy ... ale ja s nim nemozem robit .. to nic dobre nevesti iba rozvod .. tak som sa zamestnala inde

wolfskinka
28. aug 2009

jasne dve a zober mi podpis ... pre wolfi nech napise venovanie .... 😵 😵 😵 😵

alicao
autor
28. aug 2009

katti vies naco sa tesim najviac na trdelniky🙂
mirka mna okradli v jedinej sekunde ked som si nedala pozor, presne viem kedy, ale nemohla som nic urobit, lebo nevies ci ta nepodrezu. je tam neskutocna chudoba
wolfi ty sa sustred na vikend na muza nie na vasuta 😀

katti77
28. aug 2009

ok urobím preto všetko

wolfskinka
28. aug 2009

alic vykonam... neboj sa [prekotim ho urcite aspon 2x za den 😀 😀 😀 😀 😀

katti77
28. aug 2009

tak baby ja padám domov

wolfi užite si pekné chvíle a nech všetko dopadne tak ako má //

ostatné čafte asi už len v pondelok pa pa

wolfskinka
28. aug 2009

katti dik .... a hladaj partacku 😀 😀 😀 lebo ked sa vratim budem nabita energiou 😀 😀 😀 😀

ja este 20 minut

miroslava89
28. aug 2009

wolfi nam to vztahu klape a neverim ze ked budeme spolupracovat tak nam to bude vestit rozvod.. 4roky sme spolu vydrzali aj napriek vsetkemu tak vydrzime aj dalej,,

alica dakujem za varovanie o to vecsi pozor si dam🙂

wolfskinka
28. aug 2009

aj nam to klape tiez sme spolu uz skoro 4 roky manzelia a 5 rokov sa pozname ... ale manzel ma aj spolocnikov a nerobi to dobru krv ked je tam zamestnana manzelka jedneho z nich tak sa dohodli ze manzelky z firmy vypustia, skusali to ale nebolo to dobre ...

alicao
autor
28. aug 2009

katti uz som sa asi nestihla ale papa🙂!
mirka nemaz zac, aj napriek tomu by som tam sla znova, je to krajina s neopakovatelnou atmosferou a plaze nemaju chybu
wolfi uz sa ti to krati

wolfskinka
28. aug 2009

baby tak ja idem .................

alicka posluchaj a neplac za mnou, ja sa vratim ... cmuk 😵 😵 😵

prali a ked sa vratim chcem vidiet v albumiku // ... 😵

mirka tebe tiez peknu dovolenku ... a prines kubanca miniaturneho 😀 😀 😀

katti .... a ty pobozkaj za mna vasuta a

takze ja uz idem .. 18 dni praaaaaaaaaaaaaaaaaaznin

majte sa tu pekne, ak sa dostanem na net napisem ....

cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

miroslava89
28. aug 2009

wolfi maj sa a pokusime sa doniest si maleho kubanca🙂

alica ty si uz bola dvakrat na kube ked sa nemylim ze? dvakrat varadero?..

alicao
autor
28. aug 2009

wolfinka, budes nam chyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyybat a dakujeeeeeeeeeem za vsetko, naozaj dufam, ze sa vratite traja, moc, moc, moc, moc, moc, moc moc ti to zelam.
Davaj si tam tiez pozor!!!
😲 😲 😲 😲 😲 😲

alicao
autor
28. aug 2009

mirka ano dva krat ale nie varadero, tam som len prestupovala, Holguin a Santiego de Cuba

miroslava89
28. aug 2009

aha baby ja uz idem musim ahotej a peky dnik..

alicao
autor
28. aug 2009

tak zostala som tu sama☹, tak pa vsetkym

miroslava89
28. aug 2009

ahojte ja uz som spet len sme "zbehli" na UA...

wolfskinka
28. aug 2009

alic dakujem budem ...

pozri este som doma a uz mi chybate, som na grilovacke a pozicala som si pc aby som vam mohla napisat ..

alic a dik za ochotu s pregnylom .... v pondelok si ho pojdem objednat do lekarne 😵

katti77
29. aug 2009

ahojte babule 😅

wolfi tak ako folikul? je všetko ok? pregnyl pichnutý?

alica tak gagy asi nie čo? tu prší tak mi sa s malým asi nikam trepať nebudeme

a hlavne wolfííííííííí užívaj si to a miešaj miešaj miešaj, je tam dosť tých bohov tak nájdi toho na plodnosť a nech sú to dvojičky, cmuk zlato

miroslava89
29. aug 2009

ahojte🙂
sa hlasim dneska aj ja uz..a maaximalne spokojna🙂 zdravotne som na tom 100% v poriadku🙂 podla dr. by nemal byt ziadny problem znovu otehotniet..povedal ze nech si dame aspon 3mesiace este pauzu od toho aby som nahodne otehulkovala- ale ked videl vysledky manzelovho spermiogramu tak povedal ze nie je mozne aby som na prvy sup nebola tehulka 😅 😀

katti77
29. aug 2009

ahoj mirka: som ti vravela, že to budú výkonné spermoše 😀 tak idete do toho už na kube či ešte počkáte?

miroslava89
29. aug 2009

katti oni su extra vykonne😀:.. rozmyslame nad tym ci ideme do toho uz na kube ci pockame aspon jeden cyklus aby presiel.. uvidime co bude dalej..mozno sa "nechtiac" zadari 😵

katti77
29. aug 2009

tak vám držím palčeky a prajem vám krásne maličkého kubánčeka

pa už padám, už prišiel čas opatrovania

tak sa majte a prežite pekný víkendík

miroslava89
29. aug 2009

dakujem🙂

maj sa pekne a aj tebe pekny vikendik🙂

wolfskinka
29. aug 2009

ahojte ...

tak dnes sme boli v heliku ... 1 folik 21mm, sliznica zial iba 6mm ... ma byt min 7mm dal mi nejake tabletky na zvacsenie sliznice, pichli mi pregnyl a mame sa snazit dnes a zajtra ... a este som zabudla maternica ohnuta 96 percent dopredu ... takze moc nadeji asi tomu nedavam .. ale co treba si uzit dovoelnku a potom umele ... uz sa pomaly s tym zmierujem, ze ma to umele neminie

mirka no to je super ... drzim ti palceky a dufam, ze ti to na dovolenke vyjde ....

katti dik, budem sa snazit ale ako to dopadne to neviem ..

alic dakujem zlatko a pozdravuj kezmarok ... 😀 😀 😀 😀

miroslava89
29. aug 2009

wolfi ci umelo alebo prirodzene raz k vam istotne zavita bocian a prinesie babetko🙂.. uzite si s partnerom dovolenku a uvidite co bude potom...

a dakujem🙂 😵

wolfskinka
30. aug 2009

ahojte

wolfskinka
30. aug 2009

mirka no ved uvidime presne .. idem si uzit dovolenku ... uz si ju zasluzim ... a to ostatne no co bud vyjde .. teda vyslo alebo nevyslo ....

miroslava89
30. aug 2009

ahojte🙂

wolf istotne ze zasluzis uzi si ju a vsetko "vyresi" cas..mozno..