Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
9. okt 2009

ale ked budete mat alicu tak bude chciet pozerat rozpravky

pralinka25
9. okt 2009

aj moj tatko ma akvarko. a vsetci ked pridu na navstevu furt cumia len tam.

Ja si kupim nejake placate ryby a narvem ich do tej telky 😀

Ale aj vacsina dnesnych rozpravok stoji za h.... to uz neni ako za nasich cias

alicao
autor
9. okt 2009

wolfi, to sa da aj na pocitaci🙂 a aspon nebude prepinat na hovadiny
a ako pise pralinka, tie dnesne rozpravky su otrasne, kupim jej sipovu ruzenku, snehulienku, princeznu so zlatou hviezdou na cele, kubka a matka, budicek, pat a mat a bude🙂

wolfskinka
9. okt 2009

prali palacate ryby a narves ich do telky no rozumne 😀 😀 😀

alicao
autor
9. okt 2009

a samozrejem "Alicu z krajiny zazrakov " 🙂)

katti77
9. okt 2009

tak už som tu, potvrdenie podané tak už len čakať

a hladná soooom neskutočne, vy už ste po obede čo?

wolfskinka
9. okt 2009

katti ja uz som najedena a teraz si vychutnavam kavicku ...

alic vsetky tieto rozpravky mam doma natocene .... xixi okrem matka a kubka a pat a mat ale to maju nasi znami tak nema problema

alicao
autor
9. okt 2009

no vidis, napalime od teba mame 🙂 telku nam netreba🙂

katti77
9. okt 2009

wolfi čo si mala?, ja si dám na jarmoku cigánsku alebo niečo jarmočného, ak do vtedy nezomriem... 😝

wolfskinka
9. okt 2009

ja som mala paprikas s kolienkami

katti77
9. okt 2009

bože to by som si dala, ja by som teraz zjedla asi všetko...

ja asi o pol tretej vypadnem....dúfam, že šéf akurát vtedy nezavolá, on to vie, vždy keď som už v aute a pol kilometra od práce tak zavolá, že niečo potrebuje a musím sa vrátiť...fakt on musí byť telepat síce zlý ale telepat... 😀 😀

dnes kedy končíte?

wolfskinka
9. okt 2009

katti ja by som najradsej uz hned ale kolko tu vydrzim no minimalne do 16.00

pralinka25
9. okt 2009

ja som dnes dostala chut na chleba s chrenom a udenym masom

jaj moja jeb.....lalalalalalala kolegyna rozoberala vo vedlasej kancelarii ze ona tusila uz zaciatkom septembra ze som tehotna lebo som si na oslave dala 2 kolace.
Je to neskutocna krava lebo uz 4 roky sa ma minimalne 3x za tyzden opytala ci som neni tehotna Z toho 3 roky som brala antikoncepciu a ten stvrty sa nedarilo a mala som co robit aby som ju zakazdym neposlala do pip......

je super ze to na zaklade kolacov vedela vyvestit este skor ako ja z tehotenskeho testu. Je uzasna. Baby nechcete ju? Ked pojdete na umele tak vam spolahlivo este pred umelym povie ci ste alebo nie tehotne.
taka ponuka sa neodmieta. Tusim dam aj inzerat ze je rychlejsia a spolahlivejsia ako testy a ze vie urcit tehotenstvo aj 4 roky predtym ako otehotniete. Co taky test ktory to vie az par dni po ovulke, to je smejd 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
9. okt 2009

prali ked je lacnejsia nez rapid clear tak ju beriem🙂

wolfskinka
9. okt 2009

prali .......... dobreeeeeeeeeeeeeeee a si jej riadne vyrazila dych ked si jej povedala ze si tehotna 😵 😵 😵

katti77
9. okt 2009

tak babulky ja padám na ten jarmok...pekný víkendík vám prajem....cmuk

pralinka25
9. okt 2009

kati posli cigansku

wolfi nepovedala som jej nic. Mozem ju os...

alic dam ti ju aj zadarmo 😀

wolfskinka
9. okt 2009

prali a uz si to oficialne zverejnila v robote ze si tehu ?

baby kuknite na jankaka album .... je 4tt+1 a uz ma kupeny kocik a kopec veci ... nechapem, ved kocik sa upuje az po narodeni a vecicky az ku koncu tehu

alicao
autor
9. okt 2009

budem jej drzat palce nech ho o par mesiacov aj vyuzije🙂 co bude cakat, ze ano🙂
prali aj ty mas uz kupeny?🙂
ja sa chystam zajtra, wolfi ides so mnou? 😀

pralinka25
9. okt 2009

a to je kto?????

No ja urcite kupim kocik skor a nebudem cakat az kym sa babo narodi. Ved ked si chces vybrat podla svojho vkusu tak vacsinou musis objednat a to nejaku dobu trva. Tak aby som ho nenosila v zuboch mesiac.

A vybavicku si tiez budem kupovat postupne. Jasne ze nie teraz ale zas ani na poslednu chvilku. Kamoska takto skoncila na rizikovom v nemocnici a nemala nic. Vsetko jej nakupila rodina a jej bolo luto ze si tie vecicky nemohla povyberat sama. Predsa len babky maju iny vkus ako mama. A treba to oprat ozehlit poukladat.

alicao
autor
9. okt 2009

ved oki prali a nie v druhom mesiaci, ze ano

pralinka25
9. okt 2009

no sak jasne.
Ale mozno ten kocik ma od niekoho z rodiny alebo tak. A mozno ma len stiahnutu fotku ze taky by mal byt.
Kazdopadne nech jej to dobre dopadne

alicao
autor
9. okt 2009

presne, nemusi to byt jej...hlavne nech to dobre vsetko dopadne..
ja uz nevladzem cumet do tejto bedne

pralinka25
9. okt 2009

tak pod domov. Ja uz pojdem za 2 minutky. Zvezem ta 😉

pralinka25
9. okt 2009

uz idem. Papa a pekny vikendiiiiiiiik 🙂

alicao
autor
9. okt 2009

papa, ja si este musim kazit oci..

wolfskinka
9. okt 2009

alic no ja kocik az po narodeni ale uz sa tesim ako bude spolu obiehat detske obchody a nakupovat SPOLU vecicky

prali ja budem kupovat vybavicku priebezne ale skor ako v 4tom mesiaci urcite nezacnem

prali papa a pekny vikend

alic zostali sme tu my dve same opustene, dokedy si ?

alicao
autor
9. okt 2009

ja az do piatej☹ zas som hladna ako vlk, tie hormony so mna urobia godzilu!!!

wolfskinka
9. okt 2009

alic musis sa krotit, ja som tiez hladna ale nemozem tolko zrat ale rataj s tym ze pri stiimulke tych 3-5 kil priberies ... to je dan za tie hormony ☹ ☹ ☹

ja uz mam kilo hore

alicao
autor
9. okt 2009

no ved ja sa krotim, ale zozrala by som aj kona...aj ja som urcite uz pribrala,nech sa neopovazim nebyt tehotna, lebo potom naco sa budem vyhovarat?! 😀