Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
13. okt 2009

alic z akeho piva, pivo som nemala ani nepamatam

katti77
13. okt 2009

wolfi tak to je dobre, tak pi čaj a prelič to...bože toľko nástrach, jeden by sa picol 🙂 ...
baby tu tak fúka, že nám vypadla elektrika a nešiel internet, som to dávala dokopy a nadávala, že sa nebudem môcť pripojiť...ale už je dobre....zima ako v ruskom filme...

wolfskinka
13. okt 2009

katti ani mi nehovor ... idem si dat kavu a potom si uvarim urologicky caj

katti77
13. okt 2009

tak sa mi tu nechce byť až hrôza, ak nebudem tehotná tak si to niekto odnesie 😠
alica a čo si mala na obed, ja dnes koložvársku ale bola hnusná...

wolfskinka
13. okt 2009

katti nebima prosim prosim

wolfskinka
13. okt 2009

drzte baby palce aby som zajtra dostala mrchu mam 30dc a veru uz ma aj pobolieva brucho a prsia tak snad sa rano zobudim do cervena a hned v strvtok vyrazim do heliku na sono a krv a zacnem pichat dalsie injekcie, nech to mam cim skor za sebou

katti77
13. okt 2009

wolfi tak nech príde tá mrcha mrchovatá tfuj tfuj tfuj....ak nie tak kristušátdolina 😀

a alica má kedy dostať?

wolfskinka
13. okt 2009

alica ide 3 dni po mne takze v sobotu, ale pri ivf chodi medzi 30dc a 32dc ... tak snad dorazi a najlepsie by bolo zajtra nemusela by som do seba stopat tolko injekcii, skratilo by sa to o par dni, pri prvom ivf som pichala 21 dni a pri druhom sa mi to natiahlo az na 28 dni, ak dostanem zajtra tak to bude len tych 21 dni

katti77
13. okt 2009

wolfi to sa až tak dlho pichá, ako ešte mám v tom guláš, keďže som to ešte neabsolvovala, tak ti držím palce aby bolo pichania čo najmenej...
a wolfi mne doktorka vravela, že žiadosti potvrdzujú v žiline, že s tým nemá nič spoločné moja pobočka, tak som zostala prekvapená, lebo som si myslela, že zavolám sem do ZH a posúrim ich (poplačem, ponadávam, pokričím) a ona, že to v žiline v ich(heliosáckej) poisťovni podpisujú....tak ako to je?

alicao
autor
13. okt 2009

katti, mala som daku cinu ci co to bolo...
wolfi ja by som mala dost normalne zajtra...ale teraz neviem kedy...
laskavo ma pockaj prosim ta, kam sa ponahlas? 😀

alicao
autor
13. okt 2009

katti, je to presne tak ako pises...aj ja som volala do mojej pobocke, odtial ma prepajali kade tade..ved som to tu pisala, a nakoniec to bolo tu v ziline...takze ano, zilina to vybavuje, revizna doktorka v ziline

katti77
13. okt 2009

dočerta, tak to si to teatrálne divadlo nezahrám, takých tam bude volať tristo...no čo už
baby a zakoľko dní to posielajú z heliosu do poisťovne, včera im prišlo moje potvrdenie čo som im posielala z poisťovne (to o tom, že som ich poistencom) a teraz neviem kedy to asi pošlú oni do žiliny, čo si myslíte, kedy asi?

wolfskinka
13. okt 2009

a spolocna zdravotna funguje tak ze helios to posle do ziliny a zo ziliny to poslu do blavy a zblavy do ziliny a zo ziliny do heliosu, preto spolocna trva mesiac

alicao
autor
13. okt 2009

este nepochopili, ze v jednoduchosti je krasa, mozno aj do afriky to poslu na posudenie

wolfskinka
13. okt 2009

alic no presne ako si vcera pichla v pohode ?

wolfskinka
13. okt 2009

ty mas dnes 4tu a ja 7mu 😀 😀 😀

katti77
13. okt 2009

ešte že sa máte, ja asi pôjdem naraz z jednou z inej témy, tiež sme skoro z jedného mesta, tak nám bude tak veselo ako vám...je dobré že v tom nie ste sami, čo?
takéto hecovanie, len počkaj wolfi aby alica nedostala mrchu skôr a potom ti to ukáže 😀

wolfskinka
13. okt 2009

no to nemoze 😀 😀 😀 😀 to sa neda technicky lebo mrcha je stimulovana liekmi proverou a pride presne medzi 30-32dc a mna tak bolia prsia ze tu bude kazdu chvilu dufam ze zajtra rano

alicao
autor
13. okt 2009

Wolfi , no mala by si ma pri tom vidiet , drzim striekacku dvoma rukami, a dycham ako pri porode...fu, fu, fu, fu, fu...ale picham sama...stipe to az ked vytiahnem ihlu aj taku pol hodku...svinucha..

wolfskinka
13. okt 2009

alic preto mi to pichaju kamosky a byvaly frajer 😀 😀 😀 😀
minuly tyzden mi pichal a moj muz zahlasil ze chodte si pichnut do spalne .. dobre ze moj vlastny manzel ma posle do spalne s mojim exmilencom .... 😀 😀 😀

katti77
13. okt 2009

wolfi ty sa máš 😀 😀 😀

wolfskinka
13. okt 2009

katti ze aj si to hovorim 😀 sa u nas striedaju raz picha jedna kamoska sestricka, potom druha kamoska doktorka a potom exfrajer ... mam to dobre vymyslene striedaju sa

alicao
autor
13. okt 2009

ale ja zas nemusim nikam chodit 😀 , vzdy som chcela byt zdavotna sestricka, tak mam moznost🙂 a nie som odkazana na inych... 😝

katti77
13. okt 2009

wolfi tak sa podel, alica si musí pichať sama, pošli toho ex aj k nej...

ja si budem pichať sama, aj keď muž mi povedal, že sa pokúsi, ale čo som ja jeho pokusný králik či čo 😀

wolfskinka
13. okt 2009

katti no uvidime, teraz si hrdinka ale ked dojde na skutek uvidime ci neutek, ja sklanam klobuk pred alicou ze si to stiplave svinstvo picha sama, dost to stipe keby mi to nepichla kamoska asi by som si to sama tazko pichala

katti77
13. okt 2009

wolfi mne to nemá kto pichnúť, nepoznám žiadnu sestričku, doktorku, takže je to na mne, mm veľmi neverím...ale ak by mu to išlo tak sa brániť nebudem...ale nikto iný nie je takže som hrdinka, nič iné mi neostáva...

wolfskinka
13. okt 2009

katti no moj muz odpadava pri pomysleni na injekciu ... mne nastastie ma, ta jedna kamoska byva kusok od nas, prebehnem len ku nej, ta druha kamoska to mam autom 3.5 minuty a byvaly frajer sa zastavi ked ide vencit psa .. takze nema problema

alicao
autor
13. okt 2009

mne to drahy chcel pichnut, ale on predsa neciti ako ma to boli, tak radsej sama...pekne pomalicky. prvy krat ked mi tu striekacku vstrekol on, tak to bolelo ovela viac, stlacal to moc rychlo
katti, mozno to nebudes musiet absolvovat...🙂

katti77
13. okt 2009

wolfi no o tom mojom pomlčím, tomu keď idú brať krv tak si musí ľahnúť a nevidieť ani ihlu ani kvapku, ako mi chce potom pichať, no ...
je tu ešte jedna možnosť, poznám jednu sestričku ale to je taká pi...., že radšej budem hrdinka....

kedy idete domov dnes?

alicao
autor
13. okt 2009

klasika o piatej...ale uz len tri dni, okrem tohoto 😝