Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
13. okt 2009

alica nefrajer dobre 😠

alicao
autor
13. okt 2009

ty budes frajerit o dva tyzdne 😀
wolfi ked budu uz rast folikuli, tak to bude boliet? ci len tlak? lebo ako potom rozlisim, ci to je bezna bolest, alebo OHHS?

katti77
13. okt 2009

a alicka dík že mi tak veríš, že nebudem musieť pichať si poklad

wolfskinka
13. okt 2009

no ten moj odpadava ked bidi injekciu, aj ked mi pichaju tak ide do vedlajsej izby

alicao
autor
13. okt 2009

to co mate za chlapov???!!! kde ste ich nasli??? 😀
ale nie..srandujem, aby ste sa neurazili, pre boha

katti77
13. okt 2009

alica som urazená na život a na smrť 😀 😀
a to akého chlapa mám tak to už viem dávno takže a tiež som si to zo začiatku hovorila, ale už som to predýchala 😎

wolfskinka
13. okt 2009

alic ja som tiez urazena 😠

alicao
autor
13. okt 2009

tak sa laskavo rychlo odrazte 😀 ked su dobry v posteli tak nevadi, ze nevedia kuknut na ihlu 😀 😀

katti77
13. okt 2009

alica tak o tom dúfam, nepochybuješ 😀 😀 😀

wolfskinka
13. okt 2009

alic rypnem si do teba dobry v mnoznom cisle ma byt makke i 😀 😀 😀

alicao
autor
13. okt 2009

na to ma upozornuje vzdy kazdi, takze som imunna 😀

katti77
13. okt 2009

alica sa nedaj, ja som určite horšia, diktáty mi nikdy nešli a pravopis už vôbec nie...ale čo už, čo teraz nebudem písať, či čo 😀

alicao
autor
13. okt 2009

wolfi radsej mi odpis na otazku asi 11 prispevkov dozadu
ja tiez pisem ako madar, ale to preto, ze myslim rychlejsie nez stihaju prsty

wolfskinka
13. okt 2009

alic ci to bude boliet ked som mala 18 folikov tak ma tlacilo cele brucho nohavice som nezapla a chodila som kazdu chvilu cikat, lebo to vsetko tlacilo na mechur, ked som mala pori druhom 8 folikov tak som nemala ziadne problemy

preto chodis na krv kazdy 2-3 den aby sa ti ohss neprejavil, ak sa zacne prejavovat tak ta stopnu nerisknu to

alicao
autor
13. okt 2009

wolfi ok...dik..len nech sa opovazia 😀

wolfskinka
13. okt 2009

no presne , ja som dnes nejaka nijaka ... nic sa mi enchce bolia ma prsia uz aby som dostala kramy

alicao
autor
13. okt 2009

wolfi a tehu nemozes byt? zakon schvalnosti , chapes

katti77
13. okt 2009

ani mne sa nič nechce ale prsia ma nebolia, mňa nič nebolí, len som unavená ako keby som makala na poliach...ale to asi ten utroš...

wolfskinka
13. okt 2009

alic a prosim ta ako ? ved kramy som mala normalne tutu mutu bolo naposledy nejaky cca 13dc a potom som mala kvasinky liecila som sa z toho tak sme to nerobili a odkedy picham dekac nemam na to ani pomyslenie, tak to by do mna musel vstupit duch svaty asi

wolfskinka
13. okt 2009

katti no to neni z utrosu z utrosu prsia nebolia

alicao
autor
13. okt 2009

wolfi a ten 13dc nemohla byt ovulka, alebo o den dva neskor? mohla, takze? nic nie je vylucene🙂
aj mna bolia kozenky moje..som zvedava kedy nam to dorazi...
katti, to aj to pocasie, ja tiez ledva drzim oci otvorene

katti77
13. okt 2009

wolfi a nevieš, že márii sa to podarilo 😀
a na teba sa tiež hocičo prilepí...kvasinky, leukocit či to to máš, ako čo si ty magnetická 😀

wolfskinka
13. okt 2009

alic ty mas este na mrchu cas, kde ponahlas, ja mam termin zajtra a bolia statocne takze pride to je iste

katti ja som magnet na prusery ....kde sa co poserie pri vsetkom musim byt, nikdy nechybam

alicao
autor
13. okt 2009

wolfi aj ja mam dostat zajtra...ved ja mam ovela kratsie cykly nez ty..a uz aj brucho ma boli...
ja sa neponahlam, taky je moj cyklus🙂 dostavam vzdy medzi 26 -28 dc..takze sorry 😀

katti77
13. okt 2009

alica nech ti príde zajtra, aby wolfi toľko nefarjerila 😀

alicao
autor
13. okt 2009

katti 😀 no skuuuusim daco spravit 😀

katti77
13. okt 2009

a predsa vám bude veselšie na tej koze sedieť keď pôjdete spolu...už si vás viem predstaviť, s rozčapenými nohami.... 😀 😀 😀

alicao
autor
13. okt 2009

Sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!! ty brdo!

katti77
13. okt 2009

alica neser, to je celá žilina, fuj mi je zle len pri predstave snehu

wolfskinka
13. okt 2009

alic no ved uvidime kedy dostanes ale ak ja dostanem zajtra a ty tiez tak to bude ina sranda 😀

hej snezi, dokedy si dnes ?