Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
13. okt 2009

tak ja už som doma, a čo to čítam, wofli a pri tých prvých IVF si sa tešila?
na depky bude ešte času dosť, keď nebudeš vedieť kde to tvoje dieťa je, či v krčme, alebu u frajerky, teraz sa prosím ťa nedepkuj...ja viem je to ťažké ale takto tomu nepomôžeš...wolfi no tak ☹

alicao
autor
13. okt 2009

trepes somariny...ako som napisala predtym, spravaj sa podla toho co radis druhym....alebo to boli len zvasty?

wolfskinka
13. okt 2009

katti dik za podporu a co mam robit ja neviem preco to na mna tak dolieha

alicao
autor
13. okt 2009

katti, s nou nepohnes, bola presne taka ista ako co citas teraz..nezmenis to, to musi zmenit sama
mne radi, aby som sa nebala, aby som nemyslela na zle...a kukaj co vystraja ona... ☹ ☹

katti77
13. okt 2009

alicka len jej daj, od teba to zoberie... ak už vy budete v depkách a čo už potom bude toto za život, sa tu picnem...wolfi chceš ma mať na svedomí...
a už aj odvolaj, že tebe to nevyjde, už aj hej...to čo sú za reči, dobre depka je jedna vec ale takéto reči nechcem počuť...fakt je to na slučku pre mňa....

katti77
13. okt 2009

wolfi to mi chceš povedať, že na tie prvé IVF si sa tiež vôbec netešila, a depkovala takto isto?

alicao
autor
13. okt 2009

katti, presne ked budem citat toto, tak mi to urcite nepomoze ☹

alicao
autor
13. okt 2009

katti, ano presne takto isto, len same : "aj tak mi to nevyjde " ja uz nato kaslem" nikdy sa mi to nepodari" ja nikdy nemam stastie" a tak stale dokola...!!!

alicao
autor
13. okt 2009

a vies co wofli? ani mne to nevyjde, citim to, viem to !!

katti77
13. okt 2009

wolfi pokiaľ ti nepovedia, že si neplodná alebo tvoj muž, tak nádej je tu vždy, "raz" to nevyšlo ale teraz je už všetko v poriadku, si preliečená z borelky, neplodná nie si tak teraz to už dopadne dobre...ale s takýmto prístupom neviem neviem...tak šup utrieť slzu a pozitívne myslieť...vieš koľko krát sa ešte nareveš kým nebudeš voňať fialky, jáj moja zlatá tak načo teraz...

katti77
13. okt 2009

alica aspoň ty prestaň, tak ja ani na IVF nepôjdem, veď načo aj tak to nevyjde....serem na to, a ešte máte dáky super nápad 😠

alicao
autor
13. okt 2009

katti, nie, toto je ten najlepsi, serme nato vsetky!

alicao
autor
13. okt 2009

a vies co? napisme to aj ostatnym babam, do ostatnych tem, nech nato seru, ani tak to nema zmysle, hlavne do temy ivf !

wolfskinka
13. okt 2009

katti ved parve na tie dve som sa tesila na kazdu injekciu ratala kazdy den a spravala sa tak ako povedia doktori, ale teraz to na mna dolieha akosi divne a aj hlavne kvoli tomu co som ti napisala do IP
alicka vie o com hovorim ..............

alic no dik ale mas pravdu, do riti to si uz pri vas nemozem ani porevat ????????????????a tebe to vyjde to citim v kostiach

katti77
13. okt 2009

ok alic podujmeš sa na to? 😀

tak a dosť, dajme dáku lepšiu hororovú tému, toto je staré a ošúchané a nechce sa mi o tom baviť... 😉

alicao
autor
13. okt 2009

wolfi nemozes, moze revat az v july na koze pri porode...

alicao
autor
13. okt 2009

wolfi a tvoja vestica to citila v kostiach tiez, tak uz dost..ak este raz napises ze mas depky este pred tym ako budeme po celom umelom, tak sem prestanem pisat...a to mi ver..

alicao
autor
13. okt 2009

depky su povolene az po "neuspechu"! nie pred vysledkom, je to vsetkym jasne??!!!

wolfskinka
13. okt 2009

alic prestan ... ja viem ze sa musim ukludnit do riti ale ako ??????????? co sa mam ozrat do nemoty alebo co ?

alicao
autor
13. okt 2009

cokoladku

katti77
13. okt 2009

wolfi veď ožrať sa ešte môžeš či nie?...a to je to znamenie, predtým si sa tešla a nedopadlo to dobre a teraz depkuješ tak je všetko v poriadku...tak depkuj ak to povedie k dobrému výsledku... 😉

katti77
13. okt 2009

a wolfi môžeš si poplakať ale nesmieš tomu veriť, len tak si poplač, veď aj hormony sa búria to je v poriadku, len nemaj čierne myšlienky...hej prosíííím

alicao
autor
13. okt 2009

katti ona sa netesila nikdy ved ti to tu pisem uz na celu stranu, stale takto depkovala pocas stimulky

wolfskinka
13. okt 2009

nemam chut ani na cokoladu ...

katti vies kedy som zacala s dekacom prvy dekac som pichla 7.10. a to je termin kedy som prvy krat potratila pred 4 rokmi

katti77
13. okt 2009

bože wolfi áno je to hrozné, ale nemôžeš na to donekonečna mysleť, takto sa ztoho zblázniš, takto sa predsa nedá žiť...vieš čo keď ti bude 50 a budeš po prechode tak si depkuj koľko chceš, ale teraz ešte nie, teraz nie...

katti77
13. okt 2009

alica tak ty si v žiline choj ju vyvenčiť a daj jej pár faciek a potom objatie a pusu

som sa normálne teraz dostala do varu...jaj čo mi to robíte...prečo ma takto serkáte...ešte nie je koniec, veď ste na začiatku pane bože...

wolfi

wolfskinka
13. okt 2009

katti ja viem ... a co mam robit mam sa ist obesit ci co ... nechcem revat ale akosi to nejde zastavit

wolfskinka
13. okt 2009

babya papa zajtra snad sa vydepkujem dnes a zajtra sa zobudim do pekneho cerveneho rana a zacnem konecne pichat aj druhe injekcie

alic drz sa o 18.00 ja az o 20.30

katti77
13. okt 2009

wolfi obesiť nie, podľa tvojich slov o kilách neviem či by to ten predmet vydržal takú váhu... 😀 to je vtip dúfam, že sa nenahneváš...

tak dnes ti dovolíme plakať ale zajtra už nie...

alica a ty čo? kde si?

alicao
autor
13. okt 2009

idem domkov.
katti, rada by som ju zmlatila jak zito, ale musim ist domkova a pichnut si injekciu o siestej...
wolfi pozbieraj sa do zajtra prosim ta, lebo ak nejde o zivot,nejde o nic...howk, dohovorila som!
obesenie este nikomu nikdy nepomohlo k lepsiemu pocitu a ani k otehotneniu..
papa