Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
13. okt 2009

katti dost dobry pokus s mojimi kilami a obesenim ... to ma pobavilo

papa baby, idem ja sa pustit do tych skrin a prehadzat letne veci za zimne

papa a zajtra dufam vyvesim cervenu zastavu 😵

katti77
13. okt 2009

tak čaute, babulky moje zajtra sa na vás teším

alicao
autor
14. okt 2009

ahojte tehulka, inseminatorka a ivfacka 😀
dnes som mala krasny sen, kojila som dvojicky 🙂
lenze....u mna to byva tak, ze ked sa mne taketo veci snivaju znamena to, ze niekomu inemu sa to prihodi..
nekecam
v aprili sa mi snivalo, ze mam alicku a na druhy den mi volala segra, ze je tehotna
teraz v septembri sa mi snivalo, ze som mala pozitivny tehu test a na druhy den pralinka oznamila dve ciarky
takze viete co toto znamena? 🙂 🙂 🙂

katti77
14. okt 2009

dobré ránko

ja viem alica ja viem, ja budem tehotná 😀

a ako sa mi máte?

katti77
14. okt 2009

a inak alicka čo ty nemôžeš spávať, si tu dáko skoro 😲

alicao
autor
14. okt 2009

to som pisala este z domu , drahy mal zapnuty comp tak som to napisala..
a presne , bud budes tehotna ty, alebo wolfi, ale dvojicky hehe🙂 mozno to znamena, ze budete tehotne obe, lebo to boli dve deticky🙂

katti77
14. okt 2009

alica takto sa dohodneme, teraz ja a potom vy dve naraz, dnes tu musí byť veselo, lebo ja som v depkáćh, ale nebojte nie z bábätka, to ja mám pri zmene obdobia také stavy....takže dnes na veselú tému, lebo inak tu budem revať a ani nebudem vedieť prečo, a to značí, že ma do kremnice zavezie osobne šéf, no viete si to predstaviť? 😀 😀

alicao
autor
14. okt 2009

no ved ja vacsinou veselo, nie? len ked ma tu nietko vystresuje tak panikarim, ale depkam len pri kramoch..tie zatial neprisli..

katti77
14. okt 2009

alica, tak ja depkám, len tak, na jar a na jeseň....to asi moje vnútorné hodiny si povedia, tak už tu dlho nebola depka, ten smiech nám lezie na nervy tak poďme na to 😀 😀
ale aj to viem, že to zase prejde...takže pssst

a wolfi nám je kde?, tá tu straší vždy prvá a dnes čo?

a pralinka ako bolo na športovom dni?

wolfskinka
14. okt 2009

ahojte, dobre ranko

tak poslusne hlasim prva krabica dekacu minuta .... dnes by som mala dosta mrchu ... drzte palce, prosim
mam rozhadzany cely organizmus a hormony so mnou mlatia

alicao
autor
14. okt 2009

wolfi, citala si co som pisala hned prve?kukni

katti77
14. okt 2009

wolfi hej sme si nevšimli 😀 a k tej krabičke ti blahoželám, a teraz je aký postup?
tak mrcha kde si, čo si o sebe myslíš už aj k wolfi, to je rozkaz !!!!!!

alicao
autor
14. okt 2009

katti, teraz sa pokracuje v pichani, tam je krabiciek az az🙂

wolfskinka
14. okt 2009

alic jasne viem co to znamena ze budem tehotna ja 😀 😀 ty ak ti to vyjde tak ta budem pozyvat na pizzu kazdy den alebo kde si vyberies len nech to vyjde

no picham dalej dekac a cakam na mrchu, ked to dostanem tak mam naklusat na sono a na krv a povedia mi kedy mam zacat pichat dalsie injekcie menopur a ake davky

vcera som uvarila 2 vajcia tam vraj najviac bielkovin a mam tu pred sebou jogurt a vcera som si nedala chilli, ale od mrchy budem poctivo uzivat aj chilli

alicao
autor
14. okt 2009

ja som si vcera nevedela zapichnut do seba ihlu..nechapem preco..prepichla som kozu na troch miestach ale potom to musis aspon centimeter zapichnut do brucha a ani za toho oneho, akoby som tam mala tehlu...na stvrty krat sa to podarilo, takze koli jednej injekcii mam 4 botky 🙂

katti77
14. okt 2009

jaj babulky moje, to je pichania, veď toľko sexu som nemala za celý rok, čo budem pichať tých inekcii...jáj

alicao
autor
14. okt 2009

wolfi ee..ja som to vcera studovala, aj som si vypisala hodnoty ktore potraviny ubsahuju najviac.
poslem ti z domu zoznam, lebo som to nechala doma.
na sto gramov bielka, je len7g bielkovin. a 100 vajicok aj tak neziez, najviac maju kuracie maso to ma 27 g , potom slnecnicove semiacka 28 g, a tuniak v konzerve 28 g..
jugurty ani nehovorim, nizdkotucny ma len 2 plnotucny viac ale to zas nie je zdrave.
denne by si mala ziest pri IVF asi 100 gramov

pralinka25
14. okt 2009

cafte princezne 🙂
kurnik ale je vonku kosaaaaaaaaaaaa. Som si dnes vytiahla zimnnu bundu a capicu 😀

idem citat co ste vcera popisali 🙂

katti77
14. okt 2009

ty kokso, tak to sú iné počty, a prečo by si mala tie bielkoviny jesť? na čo to je dobré?

ako vy ma chcete vystrašiť či o čo vám ide?, pichať, chilli (z ktorého mám strach jak bejk keď mám ísť sr...) o pití ani nehovorím, ja ledva vypijem 1l vody a teraz ešte aj toto?...a mlieko sa môže a koľko má tých percent či o čom to tu točíš? 😀

alicao
autor
14. okt 2009

katti to nie su percenta, to su gramy na 100 gramov potraviny, teda napriklad 100 tuniaka v konzerve ma 28g bielkovin.
Mali by sme jest vela bielkovina aby sme nedostali hyperstimulak..
ahoj prali, citaj, a ten zaver si nevismaj, wolfinke trosku harasilo🙂

katti77
14. okt 2009

alica a mlieko si nepozerala? ja radšej mlieko ako jogurty...
prali ani nečítaj
a aj ja som vytiahla zimnú bundu pekne aj z kapucňou

pralinka25
14. okt 2009

koksoooooooooo vy ste toho teda popisali to budem citat cely den 😀

alicao
autor
14. okt 2009

prali hlavne si precitaj moj prvy dnesny prispevok

alicao
autor
14. okt 2009

katti, 100ml plnotucneho ako aj pologucneho ma 3 g bielkovin.
ludia si casto myslia, ze biele potraviny maju najviac potravin...
poprezeraj si toto:

http://www.chudnutie-ako.sk/potraviny/energetic...

katti77
14. okt 2009

alicka dík

wolfskinka
14. okt 2009

slnecnicove semiacka som vcera zjedla cely sacok

alicao
autor
14. okt 2009

wolfi vyyyyyyyborne🙂!

pralinka25
14. okt 2009

tak poctivo docitane.Ste mi dali zabrat bosorky ukecane 🙂
alic a mozno to tento krat sadne na teba. Ty mas predsa vysnivane dvojicky.

babulienky moje a nedepkujte, lebo ani ja som na tom neni psychycky najlepsie. Vobec nic mi neni tak sa bojim ze mi v stvrtok oznami ze to neni OK.

Vsetky to mame podla mna od hormonov a od pocasia

alicao
autor
14. okt 2009

to som tu jedina ja nezdeptana?? 😀 😀 😀 som zvedava, kedy ma to chyti

katti77
14. okt 2009

tak mňa tu všetci tak neskutočne otravujú, rozčulujú, a nič sa mi nechce, len byť sama, so svojimi myšlienkami, a nič nerobiť....jáj, ako mne je do plaču babulky...ešte aj doma je to na prd a tak...ale asi to je fakt od hormonov...inak neviem...