Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
14. okt 2009

alic ty si spokojna lebo je zima. Ty rada zimu 🙂

kati to su hormony. mozno je to dobre znamenie. To prejde neboj.

Ja uz chcem letoooooooooooooooooooooooo a kocikovat miminko a paisat si s vami o tom ci miminka spia alebopapaju a tak.

Cary mary fuk uz nech to aj je. A Alic ty ked budes v lete rodit nakoniec budes mat rada leto aj ty 😀

wolfskinka
14. okt 2009

ani som nevedela, tie mam rada tak ich zacnem jest vo velkom

alic teba to nechyti, ja som tiez este neni uplne ok ... ale co mam robit ako sa mam donutit byt v poriadku, ked to nejde

alicao
autor
14. okt 2009

pralinka, ja nemam rada zimu, ale jesen a jar...🙂
ja sa bojim len jedineho , hyperstimulaku...deptat budem az keby mi to nevyslo..co je logicke, naco deptat predtym?

katti77
14. okt 2009

prali tak tak, tak si to predstavujem, v teplučku kočíkovať malé zlatíčko a písať si s vami o tom všetko...

ale tieto dva týždne sa neskutočne vlečú, ešte nie je ani týždeň od IUI, bože nech už je 22.10. a nech si ocikám //, to by ma riadne vyliečilo z tých depiek...lebo inak ešte aj toto ak nedopadne dobre tak asi vyhľadám psychológa...

wolfi kde si?

pralinka25
14. okt 2009

baby uz ste premyslali nad vianocnymi darcekmi?Ja viem ze je len oktober ale zas ono to rychlo ubehne a navyse aspon by sme prisli na veselsie myslienky
Mna nic nenapadaaaaaaaaaaaaa 😝

alicao
autor
14. okt 2009

prali...to ma trapi teraz najmenej

katti77
14. okt 2009

prali : tak ja som nasralalalala na muža tak ten, keby boli vianoce dnes tak by nedostal nič...synovec ten by dostal asi všetko čo by som videla v obchodoch a iní nič nečakajú lebo vedia, že všetky prachy miniem na synovca...dobre to mám zariadené 😉

wolfskinka
14. okt 2009

alic neboj hyperstimulak nebude ... ved sa cpeme vsetkym moznym a pijeme ako duhy

katti tu som bola som si uvarit caj

alicao
autor
14. okt 2009

wolfi ja este nepijem vela, len take 2 litre denne..nevadi?

wolfskinka
14. okt 2009

ja som vcera tiez asi 3 litre vypila, ale uz musim pomaly zacat si zvykat

pralinka25
14. okt 2009

alic spolupracuj. Snazim sa tu zmenit depkarsku naladu a aby sme stale nemysleli na stimulku, ja na to ci je vsetko ak a kati ci sa to podarilo.
Myslim ze by nam to vsetkym pomohlo a hlavne by to aj rychlejsie ubiehalo. Nie?

katti77
14. okt 2009

prali máš pravdu, a ty čo ideš kupovať?

alicao
autor
14. okt 2009

prali ved ja som tu jedina co nema depky...v com mam spolupracovat?

wolfskinka
14. okt 2009

alic no ty si jedina ... ja sa musim z tej depky vyhrabat

pralinka25
14. okt 2009

no alic co ja viem. Odpoved ze to ma trapi najmenej znamena ze ta nieco trapi. A tak som len chcela aby sme chvilku mysleli aj na nieco ine. Lebo kazda sa hrabe stale v tom svojom probleme. Ty sa bojis hyperstimulaku a ci ti nezastavia umele takze tiez mas v podvedmi strach a stres a stale na to myslis.

No dobre uz som ticho. Tak dajte nejaku inu temu

wolfskinka
14. okt 2009

Príde chlapík k lekárovi, a ten sa ho pýta: „Čo vám je?“ On si bez slova rozopne rázporok, vyloží si penis na stôl a je ticho. Lekár sa ho pýta: „Bolí vás?“ „Nie.“ „Zdá sa vám malý?“ „Nie.“ „Alebo nebodaj tenký?“ „NIE!!!“ Lekára to už prestáva baviť nahnevane skríkne: „Tak čo s ním dočerta máte?“ Pacient sa blažene usmeje a vraví„Však je krásny?“

alicao
autor
14. okt 2009

prali ano myslim, ale nedepkujem. aj ty myslis na svoje babo, takze to je asi normalne, nie?
nemam rada vianoce, takze preto ma to netrapi🙂) All I want for Christmass is BABY 😀

alicao
autor
14. okt 2009

aby som sa vyjadrila jasnejsie...nemar rada nic co sa tyka krestanstva...preto je to jedno..

wolfskinka
14. okt 2009

alic presne ani ja vianoce nemusim ... vzdy pod stromcekom revem a ked sa ma muz vzdy pred vianocami spyta ze co by som chcela vzdy vie len tu jednu odpoved babetko ....

szkyka
14. okt 2009

ahojte,ja sem nechodim,ale na odkliatie cakaaam 😠 a zatial sa vytesujem z injekcii v chlade 😀

katti77
14. okt 2009

ma napadla jedna : "ako si to hodiť"?

viete čo? .....ani ja neviem čo?....tak dajte tému vy....

alicao
autor
14. okt 2009

skor si myslim, ze existuje Santa claus🙂) to dava vacsiu logiku🙂) ci nie? 😀

wolfskinka
14. okt 2009

vioanoce mam rada iba ked snezi a da sa lyzovat inak je to len chystanie kvoli jednej veceri ... muz si robi co chce a ja kmitam v kuchyni 2 dni a to nehovorim o pripravach

alicao
autor
14. okt 2009

wolfi ja presne to iste, ale to mozeme mat vianoce hocikedy ked znezi no nie🙂 ? ked kuknes z okna tak aj dnes🙂

alicao
autor
14. okt 2009

szkyka, uz si pichas? a co?

katti77
14. okt 2009

tak ja vianoce tiež nemusím, darčeky to nie je žiadne prekvapenie, takže tam radosť nehrozí, večera je od maminky ja spravím kapra lebo toho milujem a toť sjo...

wolfskinka
14. okt 2009

no ja varim komplet veceru ale nastastie na vianoce sme sami ...

szkyka
14. okt 2009

alicao,este nepicham .Cakam na milostivu a ked ju chcem tak tu nieje 😀

wolfskinka
14. okt 2009

zatial to na mrchu nevyzera ☹ kurnik ked nema prist nepride ked ma tak si dava na cas

pralinka25
14. okt 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeezisi kriste. Baby vzchopte sa. Pre decka su najkrajsie sviatky vianoce tak by ste mali zacat o tom uvazovat. Na vianoce ich uz budete mat v bruskach tak ....

Ja neznasam na vianociach ten stres co vacsina ludi vyrobi. Ale Snazim sa si to urobit po svojom. Darceky kupujem skor aby som sa potom nemusela v davoch plazit po obchodoch, upratujem priebezne cize ziadne hrdlacenie. Ale na vianoce si spravime vyzdobu, peceme s drahym madovnicky pekne spolu, balime darceky, chodime sa prechadzat a tak. Stedry vecer ako taky nemusim lebo stale lozime po navstevach. Na obed idme j jednym rodicom na veceru k druhym a to ma dost unavuje. Ale zas si hovorim ze raz tu nebudu a bude mi to chybat.

To ake su vianoce dost zalezi na vas. Ja do kostola tiez nechodim aj ked som vychovana v krestanstve a v tie dobre hodnoty verim. Kazde nabozenstvo ma svoje neduhy ale zas je len na ludoch co si z toho zoberu. vsetko je o ludoch, nabozenstvo, politika.... Zo vsetkeho sa da vybrat zle aj dobre.

No nic zas som nepochodila. Ale aj tak ked budete mat deti tiez im poviete ze vianoce su hnusne??????????? 😕
Ja som ich ako dieta milovala a aj to ze darceky nosi jezisko. Bolo to super. Mama mi kazdy den od prveho decembra schovala po dome male darceky cukriky a tak. Ale iba v pripade ze som posluchala. Ked som bola dobra nasla som si vzdy niekde vetvicku s darcekom akoze od anjelov. Potom som bola natesena cely den a v decembri som sekala dobrotu 😀