Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

szkyka
14. okt 2009

Podstupili sme vsemozne vysetrenia,ine uz hadam ani neexistuju.IVF sme si nechali na koniec. Jedine zobkam prednison.

wolfskinka
14. okt 2009

szyka .. ivf je ina sranda, ale zase vysledok stoji za to, ked to vyjde

alicao
autor
14. okt 2009

no hej, velka sranda, fuj, hlavne o 18.00 vecer, ked stojim cela spotena v kupelni s ihlou v ruke 😀

wolfskinka
14. okt 2009

alic no ved to ... ja picham v obyvacke .. a lezim pri tom a cela spotena tiez , idem si pisat ulohu z nemciny to zase bude hanba uz by som sa mala zacat konecne ucit

alicao
autor
14. okt 2009

prali ake bolo vcera "branne cvicenie" ?

wolfskinka
14. okt 2009

ozaj prali ako si cvicila s pupkom 😀 😀 😀

katti77
14. okt 2009

prali sme asi tak znechutili, že sa na nás vy...lalalala 😀

alicao
autor
14. okt 2009

znechutili? ved ja som jedina bez depiek, ja som mala zdrhnut!!!
alebo preto, ze neberieme vianoce ako nieco WOW?

wolfskinka
14. okt 2009

alic presne tak zase sme v niecom rovnake .... vianoce su wav az 25.12. 😀

katti77
14. okt 2009

bože môj, ani ja nemusím vianoce, ale nemyslím, že preto sme ju znechutili, ale počúvať dve zdepkované a jednu hašterivú ženskú je dosť aj na koňa

prali netrucuj, bude aj horšie 😀

katti77
14. okt 2009

Sedí čtyři kamarádky u vína a vyprávějí si o svých mužích.
První > říká:
"Tak jsem manželovi prohledala kapsy a našla cizí kapesníček."
"A co jsi s ním udělala?"ptá se jedna z kamarádek.
"No, vyprala jsme ho> a teď je můj."
Druhá říká:
"To já zase našla manželovi v kapse dámské kalhotky!"
"A co jsi udělala?"
"No, byly nové, tak jsem si je nechala."
Třetí říká:
"To já jsem manželovi našla v kapse krabičku prezervativů."
"Aco jsi s nimi udělala?"
"Ustřihla jsem jim všem špičky."

...a čtvrtá omdlela....

alicao
autor
14. okt 2009

ja som hasteriva? 😒

katti77
14. okt 2009

alica dnes? hej a 😀 😀

ešte aj ty sa naser a už si to tu s wolfi mi depkáčky hodíme 😠

wolfskinka
14. okt 2009

katti koho si myslela tou hasterivou ? a koho zdepkovanou .. okamzite vysvetli

alic je jasne ze tym myslela nas dve 😠

wolfskinka
14. okt 2009

obeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedddd

alicao
autor
14. okt 2009

asi sa normalne urazim 🙂

katti77
14. okt 2009

wolfi písala som od dvoch zdepkovaných a to sme my dve a hej alica je hašterivá, ako môžem to zmeniť, ale asi to nebude nič lichotivejšie... 😀 😀

alica ešte aj ty?

a ja už mám aj po obede, tak dobrú chuť

alicao
autor
14. okt 2009

tak to je druha pochvala...najprv som bola dinosaurus a teraz som hasteriva...
hmm...dakujem 😢

katti77
14. okt 2009

a kde je tvoj zmysel pre humor, si ho nechala doma? ☹

alicao
autor
14. okt 2009

katti , ved v pohode, len ma mrzi, ze koli tomu aka som prali odisla...to radsej odidem ja..

katti77
14. okt 2009

no a ešte to nám chýba aby sme sa tu odúvali...ako vám nestačí, že mám depky z domu ešte aj tu mám mať depky....

prali možno len maká a nestíha, však prali?

a na niekoho depkovské myšlienky nevplývajú dobre, aj mňa včera wolfi nakazila (vidíš, to je vlastne jej vina)...
ale nie, mňa niekdy do depky dostáva mm....

alicao
autor
14. okt 2009

katti, preco si myslis ze som oduta?🙂
toto su len riadky a niekedy sa neda vycitit ako to ten druhy mysli, alebo ako sa citi..
nemam depky a ani nie som nasrata...a uz vobec nie som hasteriva, len vam musim aspon vynadat, ked vas nemozem prefackat aby ste sa preblali, no nie?🙂

katti77
14. okt 2009

alica ok, veď aj ja viac srandujem ako depkujem...
a kľudne nám vynadaj, niekedy si to zaslúžime, len sa mi zdalo, že si na niečo nasratá, tie vianoce ťa fakt rozfofrovali 🙂

wolfskinka
14. okt 2009

alic ... xixi hasterivy dinosaurus hahahaha, katti to je dost dobre 😀 😀 😀

katti moja vina, ja som mala na to dovod ale dnes je to lepsie, akurat ma teraz nasrali z dochadzkou, vcera som bola hodinu v pluse a dnes som zase hodinu v minuse, uz som sa tesila ze uz nemusim nadrabat a dnes tu zase budem trcat do 17.00

alicao
autor
14. okt 2009

katti vobec nie...neviem preco si to myslis...ved som tam napisala ten pribeh co sa mi paci o dedo mrazovi, to vyznelo nasrato? Ved ked som to pisala, tak som sa citila ako male dieta co tomu naozaj veri🙂
juj este ma nepoznas...
mna dokaze rozhadzat jedine nespravodlivot, ludska hlupost ...a kramy🙂

alicao
autor
14. okt 2009

hasterivy dinosaurus = godzila , nie? huraaaaaaaa, uz som tam kde som chcela byt 😀

katti77
14. okt 2009

wofli tak to by nasrali aj mňa, ja keď som bola v žiline tak sme štikali a to bol horor pre mňa, ja mám rada volnosť 😉

a toho dinosaura to som nepovedala ja, to nech si to alicka vybaví s tou drzaňou drzou,ktorá to povedala 😀

wolfi a ja sa do depky dostanem aj sama, nato fakt nepotrebujem nikoho, ty si bola len spúšťač a môj mm to dorazil 😀 😀

alicao
autor
14. okt 2009

co urobil kotuha jedna?

katti77
14. okt 2009

alica takto aby sme si to ujasnili...mne nič nevadilo, ani nemôžem povedať, že by to vyznelo nasrato, ale nemusí to každý tak zobrať...bože ja tu nechcem nikoho súdiť, alebo tak, len mi to prišlo tak, že prali sa nás tu snažila rozveseliť, a my sme začali nadávať na vianoce, tak len tak som to myslela...chapendos?

ja som v pohode, ani sa neurážam ani si nemyslím, že je niekto tu zlý, len mi to tak prišlo, že či prali to tak nezobrala...vieš ono niekedy je ťažké počúvať depky....

a k tomu čo urobil, ono je to niekedy aj o tom čo urobil a potom neurobil 😠 , ale to je na román

alicao
autor
14. okt 2009

k tomu len tolko, ze vzdy sme tu podporovali aj v depkach, ci nedepkach...niekedy je proste jednoduchsi bez slova odist...