Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
14. okt 2009

katti no moj muz mi tiez niekedy pridava a poriadne 😀 😀 😀

alic nehnevaj sa ty moj dinosaurus 😀 😀 😀

katti77
14. okt 2009

alica veď ako vidíš tak to aj spravila, najprv po dobrom (podporovala) a teraz po zlom (radšej odišla)....

prali vráť sa, už sme dobré 😉

a ty kedy ideš na obed?

pralinka25
14. okt 2009

baby tak aby bolo jasno. Ja som neni urazlivy typ. A urazi ma len velmi malo veci.
Ide o to ze od vcera tu depkujete (to sa cas od casu stava. Ja depku nemam ale tiez nie som vo svojej kozi a je mi tak vselijak.) Alic tiez hovori ze depku nema ale vo svojej kozi tiez nie je. Asi je to tym pocasim alebo co a hormonami. Sme tu 4 a vsetkym sa nam buria tak to potom takto vyzera.

No nic to. Nemuseli sme sa bavit o vianociach, napadlo ma to len preto ze to je pre vacsinu ludi prijemna tema. A to bolo podstatne. chcela som nejaku temu aby sme aspon na chvilku zabudli na vajicka, zdary a nezdary a ja na to ci je vsetko OK lebo uz mi z toho hrabe.

Ja vianoce tiez moc nemusim ale minuly rok som si povedala ze ake si to udelas takovy to mas, tak sa snazim z nich urobit nieco prijemne hlavne kvoli buducim detom a drahemu, ktory ich ma rad. Ja naprikklad na vianociach nemam rada darceky. Ale kaslime uz nane. Ja som len myslela ze mi date nejake typy na darceky lebo z nich mam uz teraz husiu kozu, zas nieco vymysliet pre vsetkych.

Inak bojim sa ze ked ostanem doma na PN a bude zima a stale tma tak budem mat depky asi az do maja. Takto som medzi ludmi ale byt stale sama. V lete mi to nevadi ale teraz ked je stale tma a sero A bude horsie aj sa o seba bojim

wolfskinka
14. okt 2009

alicka kde mi ty chces odchadzat ...kto mi tu potom bude nadavat ??????????? pokladik vrat sa

wolfskinka
14. okt 2009

no zbohom dalsia s depkami, nepremenujeme to tu na depkarsky klub ???

alicao
autor
14. okt 2009

nemyslela som seba

alicao
autor
14. okt 2009

prali a cudujes sa , ze nie som vo svojej kozi? minila by si so mnou? ale snazila som sa byt vesela ale asi to vyznelo vsetko zle

wolfskinka
14. okt 2009

baby a dost ... kurnik sopa holubnik

alic ty nie si vo svojej kozi ja taky tak .. tie hormony s nami mlatia, moji kolegovia chodia okolo mna po spickach, muz tiez sklopil usi a je radsej ticho ako ma ma zbytocne nasrat

pralinka25
14. okt 2009

o to nejde ze nie si. Len ked stale hovoris ze si v pohode. Skratka sa mi to len nezdalo ze si v pohode lebo ta trosku poznam a ked si v pohode je to ine.
No skratka stava sa. Dnes sme sa tu stretli jedna lepsia ako druha 😀

wolfskinka
14. okt 2009

prali no asi tak, zakazuje sa tu depkarit, lebo budem zase revat a to chcete ?????????????????????

pralinka25
14. okt 2009

premenuju nam fakt tu temu. a to by teda bolo bleeeee 😝
no mal by sem prist niekto so super naladou a nakazit nas. To by mozno pomohlo

wolfskinka
14. okt 2009

prali ked dostanem kramy tak sa nalada zlepsi 😀 😀 😀 😀

katti77
14. okt 2009

no som rada, že už sme si to všetky povedali a je pokoj v duši 😀

wolfskinka
14. okt 2009

ved ma predsa taky zaciatocnik alicka nepredbehne man ostrielanu umelinku

katti77
14. okt 2009

tak ja keď dostanem krámy tak sa máte po .... vtákoch 😖

pralinka25
14. okt 2009

jeeeeeeeeezisi kriste rozpravaju tu naraz 4 ludia. Nepocujem ani to co pisem 😀

katti77
14. okt 2009

prali a čo chcú, daj im to a nech idú kade ľahšie 😀

pralinka25
14. okt 2009

nastastie nechceli nic odomna 🙂

wolfskinka
14. okt 2009

prali vyhod ich

katti77
14. okt 2009

my čakáme návštevu z ameriky, ale ako fakt, žiadne obrazne...a viete čo príde aj so snúbenicou a je žid, tak neviem kde v tomto meste na košer naje...ha ha ha to bude zábava 🙂

alicao
autor
14. okt 2009

baby este raz a naposledy, ja som bola uplne v pohode a v dobrej nalade az kym ste nezali o mne vy hovorit, ze nie som....akoby ste ma chceli stiahnut so sebou , nechapem preco...
teraz uz v pohode nie som, ale prejde ma to

wolfskinka
14. okt 2009

alicka mojko preskoc plot a pridi na kavicku a pernicek, cakam ta

katti77
14. okt 2009

alica, jaj mojka tak si to nemôžeš brať, tfuj tfuj všetko zlé z alicky preč!!!!

si ho predstavujem, toho amíka ako rabínov z filmov, viete čo myslím, tie vrkoče, brada, čiapka no to by bol gól 😀

katti77
14. okt 2009

wolfi perník a čo si naperníku?

pralinka25
14. okt 2009

kati bude mat dietu 🙂

katti77
14. okt 2009

baby mne už začína byť dobre tak sa pridajte

wolfskinka
14. okt 2009

katti a to ci take medzistatne seansy organizujes ?

katti77
14. okt 2009

no on k nám príde ako obchodný riaditeľ, my sme riadna firmisko a obchodujeme z celým svetom tak on nám má v tom pomôcť....je z kalifornie sa mi zdá a príde do tejto zimy, však mu tie vrkoče zmrznú 😀 ...
a príde aj s frajerkou tá si tu bude len šunky válať...a chcel aby sme mu zohnali byt s dvoma chladničkami na košér a nekošér veci, a pýtal sa nás také smiešne veci, že či my máme vlastný jazyk, sme sa smiali, že či sa nechcel spýtať či tu máme wc...no asi sranda bude, len keby som po anglický vedela, takto sa asi nič nedozviem...

wolfskinka
14. okt 2009

pernicek obliaty cokoladku a vnutri je dzem malinovy

pralinka25
14. okt 2009

tak to bude nejaky ortodoxak. A to moze takto s frajerkou bez svadby v jednej izbe spat. No neviem neviem ci je to koser 😀
Ja som mala minulu zimu kamosku na navsteve co zije v australii a dosla aj s frajerom co je rodeny australcan. Prvky krat v zivote videl sneh a po par dnoch uz bol z toho pekne znechuteny