Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
14. okt 2009

alica ale si mi tou čokoládou spravila chuť, teda ja mávam veľmi málo kedy pocit, že chcem sladké, ale už od včera mám chuť aspoň na horálku...tak doma ich vyžeriem aj dve 😖

alicao
autor
14. okt 2009

lebo som zistila, ze na depku si najdete dovod vzdy ....hruuuuuza 😀

alicao
autor
14. okt 2009

ja na druhej strane...som cokoholik, ale od kedy stimulujem, teda od 3.10 som nedala do seba ani kusok sladkeho ale vobec mi to nechyba
nechapem to, vzdy ked som chcela schudnut, tak som si povedala, ze prestanem jest sladke ale vydrzala som tak 3 -4 dni, ale teraz?? ani nato nepomyslim..

wolfskinka
14. okt 2009

baby ja chcem ist domoooooooooooooooooooooooooooooovvvv

katti77
14. okt 2009

ja už len hoďku a pol be be

alicao
autor
14. okt 2009

wolfi vzdy pises, ze ti je lepsie v praci, ze co by si doma robila , tak preco chces ist domov ? ha?🙂

pralinka25
14. okt 2009

nechce sa vam mi prist pomoct peciatkovat?????
sa tu len tak poflakujete

wolfskinka
14. okt 2009

alic nebavi ma to tu , boli ma zadok zo sedenia ....

katti77
14. okt 2009

prali ja prídem

pralinka25
14. okt 2009

tak pod cakam ta 🙂

alicao
autor
14. okt 2009

ozaj poviem vam zase nieco co moj drahy vcera zapotil zase...
prisli sme domov len tak tak pred siestov.
ja si vzdy tie injekcie vyberiem z chlanicky tak 20 minut pred tym nech si to pichnem aby nebola tak studena.
Ale vcera som to nestihla tak som jojkala, ze to bude studeneeeeeee a on ze...daj to na chvilku do mikrovlnky....no chapete ? 😀 😀

alicao
autor
14. okt 2009

alebo....teraz mam kozy trusku vacsie nez normalne z tych hormonov, tak mi ich chytil a ze juuuuuuuuuj jake dobreeeeeee!!!
a ja ze: tym chces povedat, ze sa ti pred tym nepacili?
on ze: ale ano milacik, ale tato upgradovana versia tiez nie je zla 😀

pralinka25
14. okt 2009

😀 😀 😀 😀 mas pekne cislo doma 😀

katti77
14. okt 2009

tak ty sa doma nenudíš alica 😀 😀 😀

a mňa napadlo, že keby som sa chcela chvíľu hrať na tehu tak si môžem teraz ocikať test a 100% som tehu...na zlepšenie nálady to je super nie?...

alicao
autor
14. okt 2009

to si teda piste, ten vela toho nenahovori, ale ked ano tak to stoji zato 😀
katti je skoro, len by si bola smutnejsia..

alicao
autor
14. okt 2009

prali a tebe ani zle nie je? nic sa nestazujes? si normalna? 😀

katti77
14. okt 2009

alica nejdem testovať, čo si po tých skúsenostiach z minula, ha .... to len keby som sa chcela hrať na tehu, tak teraz by som pár dní bola...to bol fór....
tento krát si pekne počkám až na krv

katti77
14. okt 2009

baby vy ste také skúsené, koľko dní po IUI sa vajíčko zahniezďuje?

alicao
autor
14. okt 2009

no to ti neverim🙂 si ako ja co sa testovania tyka🙂
a inak to vsugerovania si tehotenstva moze pomoct...1000x opakovana loz sa stane skutocnostou

alicao
autor
14. okt 2009

katti, nezalezi ci si bola na iui alebo prirodzenie moze sa uhniezdit medzi 4-10tym dnom po oplodneni

katti77
14. okt 2009

ja by som mala 100% výsledok z pregnylu, dám si test do albumu a ešte týždeň môžem frajeriť 😀
to je psycho čo? nebojte to sú len záchvaty, to prejde 😀 😀

katti77
14. okt 2009

dík alicka, si poklad

pralinka25
14. okt 2009

netestnes ani den predtym?

Alic ved prave ze nic mi nie je. Bolia ma prsia tot vse. Preto som z toho taka ze ci vobec nejake tehotenstvo u mna je. Niekedy ked idem dolu po schodoch tak sa rozbehnem divoko a potom na konci si uvedomim ze takto nemozem lebo ho raz vytratim 😅

Cakala som nejake priznaky ale nic. A tak sa desim toho ze ked pridem 22 doktorovi ze sa na mna pozrie a povie ze ziadne tehu nie je

zo zaciatku ma bolievalo podbrusko ako pred mrchou. A teraz uz ani to 😒

wolfskinka
14. okt 2009

alic tak to by mozno bol dobry napad, skus dat zlepsovak ... 😀 😀 😀

upgradnuta verzia .. a co mam povedat ja chudera s tymi mojimi velkymi a este ked sa mi zvacsia, stale nemam kramy ☹ baby urobte nieco nech to uz dostanem

pralinka25
14. okt 2009

kati myslim ze frajerit budes dlhsie ako tyzden 🙂

katti77
14. okt 2009

prali nepanikár, jedna grcia jedna radosť, a druhá niekedy ani v piatom nevie, že je tehu....

ste nepozerali zo súdnej siene?....bolo to tak dávnejšie a baba až keď porodila tak zistila, že bola tehotná...

pralinka25
14. okt 2009

to sa mi zda ale uz divne nie? Sak muselo jej narast brucho a co pohyby miminka?

Wolfi cary mary nech sa mrcha zjavi 🙂

wolfskinka
14. okt 2009

katti no sila a myslis ze bola normalna nebola to nejaka demnetacka > ako moze baba nevediet ze je tehotna ?

alicao
autor
14. okt 2009

pralinka, keby nebolo nieco v poriadku, tak bud spinis, krvacas alebo nieco...si proste stastna zena, ktorej moc hormony neskacu🙂
wolfi ked na nieco prides ako to spustit tak povedz aj mne...

katti77
14. okt 2009

prali ona bola trošku mimo, veriaca, matka zakomplexovaná proti chlapom a tak, ako toho bolo viac, ale nevedela to a porodila doma v kúpelke, a zo šoku a asi strachu pred mamou to bábo zabila...hroné...veď ju aj odsúdili...

a wolfi vy teraz nemôžete piť alkohol, vínko by možno pomohlo, či nie?