Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
14. okt 2009

babulky idem domov. Ale vobec sa mi nechce ist do tej zimy. Najlepsie by bolo keby mi niekto vybudoval podzemny vyhrievany tunel az domov 🙂

Tak pekny zbytok dnika a pichacky bez modrin.

Papa 🙂

wolfskinka
14. okt 2009

prali tebe je ... ja este min hodinu

pralinka25
14. okt 2009

mam navstevu tak ponahlam inak tu tvrdnem v stredy dlhsie

wolfskinka
14. okt 2009

tak pa

alic a ty sa kde flakas ? to ma tu chces nechat samu ?

alicao
autor
14. okt 2009

papapa koho som uz nestihla!
bola som cikat, ZASE! Som hladna!

wolfskinka
14. okt 2009

alic vies co ti poviem chod sa napit ... 😀 😀 😀 ked si hladna, hlad je prezleceny smad

alicao
autor
14. okt 2009

ved uz naozaj zblnkam 😀
asi pojdeme na kacku s loksami..mam nato strasnu chut🙂

wolfskinka
14. okt 2009

no ty mas chute, ja jest uz dnes asi nebudem zblnka mi v bruchu a za tie 2 tyzdne co som jedla proveru a picham tak mam +3kg a to ma serie

alicao
autor
14. okt 2009

ja sa nevazim, lebo by ma to deptalo...nechcem to vediet

minka051
14. okt 2009

baby u nás bude jarmok ak máte chuť na kačky tak prídite 🙂 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
14. okt 2009

no ja som sa vcera odvazila a sa mi oci pretocili z mojich 82 na 85 ma skoro vykotilo ... tak som zaviedla pravidlo "cica nezer" tak na ranajky jogurt, obed normalny a na veceru si dam vajce a trochu hrozna a kyyyyyyyyyyyyyybbbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeeeeelllllllllll vody

alic myslis ze by som dnes mohla trosku cerveneho vina ?

alicao
autor
14. okt 2009

wolfi myslim, ze si mozes dat, ale ved dnes si 30dc takze kludne ti mozes prist zajtra alebo pozajtra, nemusis to silit
minka...co to citam v tvojom pase??? dva krat stopnute ivf??? a ty si ich este nedala na suuuuud? 😀
mna by porazilo...!!!

wolfskinka
14. okt 2009

alic na nejake stopnute ivf ani nepomysli .... my to dotiahneme spolu az do porodnice

no dam si veru dnes cervene vino ked pridem z pichacky, aspon sa mi bude lepsie spat

alicao
autor
14. okt 2009

wolfi snazim sa nato nemysliet, ale nicoho sa tak nebojim ako tohoto..ze nebude ani nadej, pokus v prdeli..ale ok..nemyslim nemyslim nemyslim, aj tak nemam cim 😀

wolfskinka
14. okt 2009

alic a co mam povedat ja .. ja uz mam posledny pokus .... tak kto je na tom horsie ????????????????????/
nedepkuj

alicao
autor
14. okt 2009

ja nedepkujem, prestan s tym zase!!! 😀 ja sa len bojim, teda netrasem sa teraz od strachu, len proste z toho mam obavavy ako kazda co ide na ivf si myslim

wolfskinka
14. okt 2009

vies ze som pri tych prvych dvoch IVFkach na to ani nepomyslela na nejaky hyperstimulak ... len teraz na to myslim stale lebo furt o tom melies este nam to privolas uz nechcem o tom ani pocut jasne .................

alicao
autor
14. okt 2009

ok, ok...som ticho, ale ani ty uz nesmies depkovat plati?

wolfskinka
14. okt 2009

alic ja nedepkujem, len nemam naladu to je vsetko, som unavena a lezie mi to tu na nervy ale musim tu byt

katti77
14. okt 2009

sorry baby ale mala som za pc šéfku tak som nemohla písať...už som doma tak zajtra...
a nepíšte veľa kto to bude čítať 😀

wolfskinka
14. okt 2009

no huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dalsia do partie, baby mna uz tak boli zadok z tejto stolicky ze si asi zajtra zoberiem vankus

miroslava89
14. okt 2009

ahojte...este ste tu ukecanky?

wolfskinka
14. okt 2009

no pekne na fajront dalsie hviezda .... no sa to tu zbiera

wolfskinka
14. okt 2009

a zase som tu sama, kde ste zmizli vsetky

alic za hodinku prijemne pichanie 😵 ja az o 20.30

miroslava89
14. okt 2009

ja som tu len sa tade este motam- daco hladam..

miroslava89
14. okt 2009

uzsa vam mozem venvoat teda ak ste tu

wolfskinka
14. okt 2009

mirka a kde si ?

miroslava89
14. okt 2009

jasom doma domenka.. len nieco hladam po internete..
informacie o holterovom monitorovani srdca- ci nahodne nieco neoplyvnuje vysledky...
proste uz som cisto ako psychopat..

alicao
autor
14. okt 2009

wolfi , prepaaaaaaac, som sa nestihla vcera rozlucit, sef povedal, ze ma vezme domov,ze ak chcem ist tak hned.
no ale ved ty mas v nerozlucovani prax tak to hadam pochopis🙂
dnes bola injekcia pichnuta bez problemov🙂
tak zajtra papa🙂

wolfskinka
15. okt 2009

alic jasne ze pochopim

ale s tym vcera ti to akosi uletelo ..... 😀 😀 😀 aj ja v pohode vcera len trochu stipalo, mrchu som este nedostala, baby carujte potrebujem ju dnes