Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
20. okt 2009

tak si vypeň vodu a mysli na pivo 😀 😀
tak neviem ako ja budem piť, ja som dnes vypila asi pol litra a do večera ak zvládnem druhého tak bude dobre

prali kde sa flákaš?

pralinka25
20. okt 2009

hehe pracujem 🙂
ale tu to tiez zrovna nezije 😒

wolfskinka
20. okt 2009

katti no nic ine ti nezostane moja pit a pit a pit ... uz mam 2 kila navyse a to je vsetko len voda, naliata vodou ked chodim tak zblnkam

pralinka25
20. okt 2009

wolfi mohlo by byt z teba pekne akvarko 😀 😀 😀 😀 v ockach by ti boli vidiet pekne farebne rybky co ty na to?????

katti77
20. okt 2009

ja mám dve kilá naviac a to som ešte nezačala piť, by som nepovedala, že po tom clostile sa tak priberá, či to nie je po ňom? 😀

prali akvarko 🙂

wolfskinka
20. okt 2009

prali no dik ... uz si teraz pripadam ako flasa v ktorej zblnka voda

katti trpezivost aj ty budes priberat ked budes vodu pit 😀 😀 😀

katti77
20. okt 2009

wolfi ale ja priberám už teraz, mám všetko kúpené na zimu a teraz ak priberiem tak sa do ničoho nezmestím, pomooooc, ja nechcem

pralinka25
20. okt 2009

kati myslis ze po clostile sa pribera?
No ja ako som sa teraz v zime prestala hybat tak to normalne citim a neni to tehotenstvom. Po porode zacne tvrdy rezim. Teda po sestonedeli.Len dufam ze budem schopna. Tiez mam nove veci na zimu ale mozem na ne zabudnut. Ani raz som ich nemala na sebe. Ale co uz. Teraz kupim tehotenske a buducu zimu ako keby som nasla (dufam) 😅

wolfskinka
20. okt 2009

katti a to akoze kde to brucho tehotenske chces nosit, ci ho budes doma nechavat na nocnom stoliku ???

katti77
20. okt 2009

prali nenič mi ilúzie, jasné že je to po tom clostile 😠

ja keď som cvičila tak som nechudla, a to som cvičila skoro dva roky, tak a stále som bola rovnaká a aj teraz by som bola, keby nie toho clostilu

pralinka25
20. okt 2009

kati ale ty aj ked priberies vobec to nevadi lebo si stihlunka.

ja som tak zacala priberat pri HAK a potom po nej ked sa rozvinulo PCO. Vzdy som bola jak zo somalska. Teraz ma kopec ludi ani nespoznava 😅

wolfskinka
20. okt 2009

katti nic si z toho nerob pri babetku schudnes 😀 😀 😀

alicao
autor
20. okt 2009

dobre ranko🙂
prali kde budes 5.11? na BOZP?? JA TI DAM, PEKNE DOMA NA DOVOLENKE!!!
co si zabudla
JAAAAAAAAAAAAAAJ PN je super ked ste zdrave🙂))!
Wolfi musim ta z tymi litrami dobehnut, ja len dva litre zatial a polievku..

katti77
20. okt 2009

bré ránko alicka

no nehodím si to preto, že priberám, to je fakt, a mne stačí týždeň nervov a kilo je dole, tak keby bolo najhoršie tak sa vynervujem a bude 😉

jáj ja som vám kecala s tou američankou (aj keď to je vlastne ruska, žijúca v izraeli, ktorá bola v amerike a teraz je tu) a vcelku sa to dalo, keby som sa tak naučila tú blbú angličtinu, to by bolo super...ale je zlatučká babenka

alicao
autor
20. okt 2009

katti ved hovoris, ze je ti vsetko velke, takze to je dobre, ze priberies🙂!

katti77
20. okt 2009

no hej ale zase to čo už mám tak by som rada obliekla 😀 , v sobotu som bola na nákupoch tak by sa patrilo trošku to vynosiť...ale to sa nesťažujem, aby ste si nemysleli, to len konštatujem

alicao
autor
20. okt 2009

mne doktorka povedla v pondelok, ze je rada, ze som chuda,lebo mi vydiet na sone vsetko🙂)
a to mam 62 kilov pri vyske 163 , a drahy mi povedal, ze mam barokovu postavu, tak som jej povedala, ze to mi uz dlho nikto nepovedal, a ona, ze ved nemujsim byt kost a koze aby som vyzerala chudo..tak ma potesila, aj ked jedine co mi ona vidi je brucho a piiiiiiiiiiiip🙂

wolfskinka
20. okt 2009

alic 2,9 litra

pralinka25
20. okt 2009

alic dobre ranko. 5.11 este budem v robote. Musim si to vypocitat aby som v tom hluku nebola doma. A tu je teraz klud. Tak by mi bolo zbytocne sediet doma a pocuvat vrtacku.

pralinka25
20. okt 2009

alic k tej doktorke chodievaj castejsie pomasiruje ti ego. Aj ja taku chceeeeeeeeem

alicao
autor
20. okt 2009

ved to je ta v heliose,teraz tam budem dost casto🙂

wolfskinka
20. okt 2009

baby este 2 hodinyyyyyyyyyyyyyyyyyy ☹

pralinka25
20. okt 2009

aspon ze je mila 🙂

alicao
autor
20. okt 2009

prali, ona je, mam ju rada a otehotnela ma na prvy krat, potom som isla krajkovi a nic z toho , teraz sa nedam do ruku nikomu inemu len jej🙂!!!

wolfskinka
20. okt 2009

hej dr.gatova je zlataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a dr.krajkovic tiez ... to su najlepsi doktori akych som kedy zazila .... krajko mi povedal ked som mu povedala ze treti a posledny krat ze je to v jeho rukach a on mi povedal, ze keby to bolo v ejho rukach uz mam 4 deti ale ze tentokrat upatlame tie dvojicky 😀 😀 😀

pralinka25
20. okt 2009

keby boli vsetci lekari taki

alicao
autor
20. okt 2009

wolfi ak nedodzi slovo tak ho osonbe zmlatim 😀

wolfskinka
20. okt 2009

alic no ved chudak uz minule mi povedal, ze nic nema proti mne ale ze by ma tam uz najradsej nevidel ... 😀 😀 😀

pralinka25
20. okt 2009

babulienky moje idem ja domov trosku si odpocinut a potom upratat. alic ked si doma nemohla by si skocit mi poupratovat?????? 😕 😀

Papa a peknucky zbytok dnicka

alicao
autor
20. okt 2009

pa prali , nejako skoro ta pustaju🙂 upratuj opatrne🙂!