Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
20. okt 2009

jáj krajka môžem aj ja 😉 vždy sa teším keď je tam on, ale napr. gaťová mi robila obe IUI a bola zlatučká

alicao
autor
20. okt 2009

ja som asi na zenske 😀

wolfskinka
20. okt 2009

prali papa ... ja idem domov za hodinu a 40 minut ☹ a na upratovanie se... zvysoka, nevladzem

katti77
20. okt 2009

alica no fakt skús o tom porozmýšlať, ešte že mi s wolfi sme "normálne"

pa pa prali

katti77
20. okt 2009

babulky padám aj ja

držkajte sa mi

pa pa

wolfskinka
20. okt 2009

alicka 3,5 litra 😀 😀 😀

alicao
autor
20. okt 2009

ja 3 neviem, ci este do seba nieco dostanem, zblnk, zblnk, zbln 😀

wolfskinka
20. okt 2009

no ja ten liter este pustim dole gagorom a co ti povedala gatova kolko vody mas pit ?

miroslava89
20. okt 2009

tu co sa deju za zmeny???? wolfi alic??? 😕

alicao
autor
21. okt 2009

mirka, kazda zena bola aj v 1tt aj ked sa vlastne o tehotentvo nejedna, nie? dokonca ani 3 tt nie je este tehotenstvo nie? takze my s wolfi sme teraz 1tt a dufame, ze to cislo bude postupne rast🙂

wolfskinka
21. okt 2009

alic ahoj vcera 1.5 litra
no dufame, musi rast ... aj ked vcera ma chytila depkova nalada som si zase porevala ale uz je pohoda ... ale som nevyspata a mota sa mi hlava

alicao
autor
21. okt 2009

aj ja ved kukni odkedy tu cumim, som hore odkedy drahy odisiel do prace...nastastie si mozem ist lahnut poobede...
a nedepkuj!!! uz len mesiac🙂

wolfskinka
21. okt 2009

alic hej uz len mesiac, vytocil ma vcera moj muz do vyvrtky, on si nezoberie vitaminy, ma problem s 2 tabletkami a co mam povedat ja ... no tentokrat to so mnou mlati statocne, vcera v noci som sa vyrevala aj som rozmyslala, ze sa na to vybodnem a necham to tak, ale rano som si povedala, ze uz to dotiahnem do konca, aj ked viem ze sa budes teraz hnevat pri takychto sokoch to asi moc velky vyznam mat nebude, v robote mam vacsi klud ako doma v pondelok si asi vypytam PN

alicao
autor
21. okt 2009

wolfi my sme sa na tuto temu s muzom hnevali asi 4 krat odkedy sa snazime, aj som par noci preplakala, a riadne som mu teda vynadala, ze je sebec, ze jedine co on musi je jest vitaminy a par krat sa vyhonit, presne takto skaredo som mu to povedala a zda sa, ze mu to konecne doslo, hlavne po tom co videl tie injekcie...
teraz si dava sakra bacha🙂)
ale stale sa ho pytam ci si nezabudol dat, lebo on ma hlavu neviem kde...
kasli nato, kontroluj ho ked je mimo a ked treba tak ho aj kopni do zadku

wolfskinka
21. okt 2009

alic ved to ma nasralo ty sa snazis ako vies boli ma to uz ako slak, lebo po tych dvoch rpedoslych IVF mam hrcate brucho, janka hovorila ze uz neni kam pichat ze mam vsade hrce, boli to ako svina ale musim to vydrzat a este sa bude ku mne chovat ako debil

alicao
autor
21. okt 2009

wolfi , facka bomba a bude klud🙂!

wolfskinka
21. okt 2009

alic pridi ku nam to s nim vybavit 😀 😀 😀 a vcera ma nasral aj jeho kamarat povedal ze co vymyslame ze to mam udrzat nech to nevytecie a ze to pomoze ... sila ze ? takyto chytraci ma vedia vytocit este viac

wolfskinka
21. okt 2009

vies co ja si pripadam ako debil, idem si do roboty oddychnut

alicao
autor
21. okt 2009

wolfi, mysli len a len na seba na ostatnych sa vykasli

katti77
21. okt 2009

ahojte babulky

wolfi tak ja mám také isté pocity, ten môj je taký istý, profertil bral leda bolo, vydržal 1 mesiac, a vysral sa na to...ani sa neopýta, či som si robila test, ako sa cítim a tak...a niekedy už preto nemám silu ísť ďalej, aj rozmýšlam, že si ešte sakra rozmyslím, či vôbec do IVF pôjdem...načo, prekoho, mať "dve" deti, ktoré budú len naťahovať ruky a niečo chcieť, sorry že tak škaredo rozprávam o bábätku ale v podstate je to pravda, to nie je ľahké starať sa o dieťa, a podpora už teraz veškera žádna...tak čo s ním? poradíte?

wolfskinka
21. okt 2009

katti ja sa teraz citim takisto, nikto nevie ocenit to co robim, uz 4.5 roka fungujem na hormonoch a nikto nevidi ze aka je to zataz na moj organizmus, a uz mam fakt dost, ja zvladnem vela ale toto uz je fakt aj na kona moc

alicao
autor
21. okt 2009

baby...ziadny sex a skuste to vydrzat...to zaberie vzdy na chlapa...a nerozpravat sa s nim aspon tyzdne nech im to zapne...su to trdla co nemusia nic podstupovat..
im to raz dojde, a mozno to aj vedia alen neukazu to, Ego.
ja som si tym presla, pralinka vie, nepisala som to sem...
treba im to narovinu povedat, vykricat, a potom pockat BEZ SEXU , a uvide co sa bude diat!
a bude sa to opakovat...
katti, ked uvidi tie injekcie zmakne
wolfi ty tvojho dnes popros, nech ti ju pichne on, a ked povie ze co? tak ty sa ho opytaj, ci sa boji...
a ci si mysli, ze ty sa nebojis...

katti77
21. okt 2009

wolfi ty si fakt super, už si toho veľa zvládla a teraz si už na konci cesty, už to bude len dobré...presne viem ako sa cítiš, ja cítim to isté, ale neviem ako ztoho von...najhoršie je, že už nemám ani silu s o tom s mužom rozprávať, lebo mi to pripadá, že "bože čo sa vkuse sťažuješ" a to som pritom ešte túto tému ani nerozoberala, ale ten jeho záujem, keď počul po IUI, že zase kontorla bude vo štrvto kedy má najviac roboty tak len prevrátil očami, tak mu vravím nemusíš ísť, ja pôjdem sama...a je toho veľa, ale nechcem seba ani vás dostať do ešte väčšej depky ako som....

a ozaj mami ako to čítaš tak ťa milujem, cmuk

wolfskinka
21. okt 2009

alic ja po tych rokoch na to nemam vobec chut ..
ten moj staci mu vidiet injekciu a uz odpadava

katti no ved presne, nikto ma nevie pochopit .. kazdy v mojom okoli sa na mna diva ako na debila a psychopata ktory reve pri kazdom pozreti do kocika ale po tych rokoch a 2 potratoch sa nie je ani co cudovat, minule jeden z muzovych znamych sa ma pytal, ze ci mame problemy v manzelstve lebo ze chodim utrapena, ma to vytocilo debil ved vie co prezivame .. takyto ludia co prisli k detom ani nevedia ako to nepochopia

katti77
21. okt 2009

jáj wolfi keby som mala napísať, čo mňa všetko sere na tejto situácii tak mi nestačí ani päť strán, ja zatiaľ revem len v kúte kde ma nikto nevidí, ani muž nie, čo by sa tým zmenilo nič...som len na začiatku boja, tak zatiaľ poznámky okolia nie sú, ale mne by to nevadilo, keby aspoň bola podpora od toho od koho by som to najviac potrebobala...

alica tak nemať sex nezaberá (ono by sa vždy našla dobrá duša), nerozprávať, to tu už bolo a zmena vydržala asi týždeň, a takto by som mohla pokračovať....

ale ja to musím vydržať, lebo ja chcem bábo a ak nebude, tak nahovorím ségru nech má aspoň tri a budú chodiť k dobrej tete na víkendy 😉

alicao
autor
21. okt 2009

viete co som povedala ja? mozno si pomyslite, ze som zla ale normalne som mu povedala, ze
nechcem s nim mat dieta, lebo je sebec, ze taky chlap nidky nebude dobrym otcom, zabuchla som dvere a odisla som von. vratila som sa az v noci, nerozpravala som sa s nim
treba to proste vydrzat
o par dni nato som prisla z roboty a po celom byte boli vylepene srdiecka a na nich napisane roznymi jazykmi ze chce mat so mnou dieta, dokonca aj po cinsky aj korejsky aj finsky aj norsky...
nevravte ze nic nezabera, predsa ich musite poznat, a ak nic neurobia a nezmenia sa, neviem, ci by som chcela mat s takym chlapom dieta...
len sa na mna prosim nehnevajte za to co som napisala, to by som proste urobila ja, naozaj by som nechcela mat dieta s niekym kto sa ktomu stavia takto...

wolfskinka
21. okt 2009

alic to bol dobry tah s tym sebcom to som skusala aj ja ale moc velky uspech som s tym nezozala 😠
no tak tomu sa hovori romantik, to toho mojoho nikdy nenapadne
ten moj to dieta chce vsade o tom rozprava ako nam chyba a ako strasne po nom tuzi ale to je tak akurat vsetko, viem ze ked budemem mat dieta tak bude prvorade pre neho ale nevie to dat tak najavo

alic 1.2 litra vypite a dnes som v robote v teplakoch ja ich s... ale nebudem tu trpiet takto mi jre lepsie a hlavne pohodlnejsie

alicao
autor
21. okt 2009

si dobra ja len liter, som zvedava na ten gonal, neviem ako si to mam vrazit do brucha, ja si dipherelin picham pomaly a toto sa ma pichnut rychlo? ci to tiez mozem pomalicky vpichut? no to zas bude vecer show🙂

katti77
21. okt 2009

wolfi tak máme doma rovnakých chlapov...

alica tak to som už aj ja skúsila, ale srdiečka sa nekonali, nasľuboval hory doly a po čase staré koľaje...

asi máš pravdu niekedy uvažujem, či mať dieťa s takým človekom, je to hrozné, lebo ho milujem ale niekedy fakt nevládzem...a samozrejme keď sa niekomu vyžalujem, každý mi povie, že som len precitlivelá a také blablabla

ja v piatok volám do tej zdravotky, som to tak rátala tak ak by to schválili tak ako tebe alicka za dva týždne a tri dni tak by som mohla začať už teraz v novembri

wolfskinka
21. okt 2009

alic zajtra interne .... ja o 10.00 ty o kolkej