Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
22. okt 2009

katti do ritiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, je mi to strasne luto moja

pralinka25
22. okt 2009

co sa ti snivalo?

alicao
autor
22. okt 2009

ved uz som poslala, len kym som sa docitala co sa deje a ze ho potrebuje, chvilku to trvalo
uz je to tam

wolfskinka
22. okt 2009

katti ivf to isti a ten moj bocian tiez 😀

alicao
autor
22. okt 2009

wolfi to je viac nez 100tne , viem to🙂
co sa mne snivalo? nespala som len som premyslala a nevedela som vypnut mozog, snazila som sa mysliet na nic

katti77
22. okt 2009

tak babulky ďakujem za číslo, zajtra tam zavolám...

ako toho krajka by som dnes zahrdúsila, lebo má držať hubu, a nie mi dávať nádej a pritom je jasné, že mrcha je už pri takej sliznici za drevami

ale padám na stavbu tak zajtra, a možno vás stihnem ešte z domu

papa

alicao
autor
22. okt 2009

katti, do konca tohoto roka to musis stihnut, lebo tato tema sa koncom roka meni na odkliate princezne s pokladm9 v brusku🙂

dydynka
22. okt 2009

ahojte baby,,ja som si robila test a vysiel pozitivny,,bola som dneska u gynekologa a este tam nic nevidel ☹

pralinka25
22. okt 2009

kolky den si dydy? Mozno bolo este skoro

alicao
autor
22. okt 2009

katti , papa🙂 a nesmut moc, len trosku, dobre?
dydy presne kolky den si? mohlo byt velmi skoro aby bolo nieco vidiet

dydynka
22. okt 2009

mno neviem to mi nepovedal,,ale poslednu mrchu som mala 17 septembra,,,

pralinka25
22. okt 2009

alic uz aby sa ta tema premenovala. to by bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeer

alicao
autor
22. okt 2009

dydy tak to je isto skoro, zacinas len 5tt, na buduci tyzdne uz urcite nieco bude viediet, kedy mas ist znova k doktorovi?
prali najprv ja a wolfi, potom pockame na katti a finito tejto teme🙂

dydynka
22. okt 2009

presne neviem kolkaty je to den,,neviem kedy presne ma oplodnil :D a test som si robila vcera :D

pralinka25
22. okt 2009

tak tak. Postupka musi byt. Ale v januari to uz bude

dydy to je skoro. Neboj o tyzden mozno o dva uz bude vidiet bodku

alicao
autor
22. okt 2009

to sa pocita od poslednej MS a mohla si mat ovulku neskor tak je to este k tomu posunute, je proste skoro, velmi skoro, nebooooooooj!

dydynka
22. okt 2009

mno doktor mi povedal ze na buduci tyzden sa pozre a ze ked tam nebude nic videt tak mi spravi zase krvne testy a uvidi sa,,,

pralinka25
22. okt 2009

myslim ze bodka je vidiet tak okolo 6 tt od poslednej MS ale zalezi kedy bola ovulka.

alicao
autor
22. okt 2009

mudro , treba proste vydrzat a potichu gratulujem🙂

dydynka
22. okt 2009

mno tak len dufam ze bude vsetko v poriadku,,bo sme sa snazili 5 mesiacov s priatelom,,

alicao
autor
22. okt 2009

dydy tak to bola rychlovka🙂 patris medzi tych stastnejsich tak sa tes🙂

pralinka25
22. okt 2009

to uz by mohol nieco vidiet. Niekedy sa babulko schovava v sliznici

wolfskinka
22. okt 2009

prali len pomaly len pomaly ... alicka vies ze my cez vikend zaciname 2tt ???? 😀 😀 😀

alicao
autor
22. okt 2009

pralinka, ty si inak tehotna ti poviem, mnohe by ti zavideli, tebo vobec nic nie je, nehras to na nas ocuvaj ma? 😀 😀 😀 ved sa vobec nestazujes na nic 😀
klop, klop, nech to tak pekne zostane, len srandujem

alicao
autor
22. okt 2009

woli viem, uz sa neviem dockat 😀 😀 😀 jaaaaaaaaaj sme trafene a riadne 😀

dydynka
22. okt 2009

mno som rada ze to prislo tak skoro,,len neviem co povedia nato rodicia,mam 19 rokov ale s priatelom ho ceme,,ved on ma 28,, 😝

wolfskinka
22. okt 2009

alic neboj o chvilu sme aj my dve ... cobydup za mesiac takto budeme testikovat 😀 😀 😀

pralinka25
22. okt 2009

dydy 19 je v pohode. Zvladnete to

alicao
autor
22. okt 2009

ja si neviem prestavit mat dieta v 19 stich ale kazdy sme iny, ze ano🙂
a mozno som mala nato vhupnut hned a neriesila by som teraz umele, ale ked si spomeniem s kym som chodila v 19 stich tak som straaaaaaaaaaaasne rada, ze nie som s nim tehotna a radsej pojdem na umele s mojom laskou jedinou🙂
wolfi uz ta vidim ako ty testujes, ty urcite pockas az na krv, ale ja mam uz testy nakupene🙂

dydynka
22. okt 2009

ja viem ze to zvladnem,,len ci to rodicia zvladnu :D budu mlady na dedka a babku :D