Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
26. okt 2009

lebo keď to nepôjde tento mesiac, ak potom to môže byť až v apríli, ja mám totižto vo februári a marci najviac roboty a to by som si nemohla dovoliť byť doma, a budem vynervovaná a tak, tak sa bojím, že by sa to nevydarilo a čakať do apríla sa mi nechce, tak si to radšej zaplatím sama a ak to dopadne dobre tak ma nebude mrzieť na milion...ale bolo by to najsamlepšie keby som mohla začať teraz...
tak hovoríš, že krajkovi?

pralinka25
26. okt 2009

wolfi super. A drzim palce na 15.

Kati ty si to chces platit sama????

pralinka25
26. okt 2009

som si nevsimla druhu stranu 😅

katti77
26. okt 2009

prali ak nechcem čakať, tak mi nič iné neostáva
volala som s gaťovou a tá sa na to mrkne a zavolá mi, tak dúfam, že bude dáka ochota z ich strany, lebo ak nie tak som v r....., ja nechcem čakať až do apríla...a zavolám si aj do poisťovne, že či mi to potom, keď budem mať schválenú žiadosť nepreplatia, idem si tak teraz zavolať...

a ako sa cítiš mamulka?

wolfskinka
26. okt 2009

katti to je zbytocne aby si si to platila sama

pralinka25
26. okt 2009

No zbytocne ako zbytocne. Ked to fakt nejde skor. To by musela cakat pol roka a to je dost dlha doba

wolfskinka
26. okt 2009

no to nie je bohvieco a katti to ides do akeho centra kde sa tak dlho caka ? skus niekde inde ist vyjde ta to lacnejsie

katti77
26. okt 2009

wolfi to je v heliose, ale revízna doktorka v žiline mi povedala, že žiadosť nestihnú podpísať teraz v novembri lebo majú veľa žiadostí, takže mám zabudnúť, že to stihnem teraz v novembri, a v decembri zase centrum asi začínať nebude a január až marec to je v práci hrozné, to by som nemala ani kľud, ani voľno a nemá ma kto zastúpiť, tak by som musela čakať na apríl...
teraz som volala do žiaru revíznej lekárke a tá povedala, že oni sa do 5 dní musia vyjadriť a tú žiadosť podpísať, že nato sú smernice, a že ak chcem aby mi to potom preplatili tak si mám zavolať do pobočky v žiline, tak tam idem volať, tej "ochotnej" krave a idem jej vynadať...

wolfskinka
26. okt 2009

katti no som zvedava drzim palce, skus tam skocit osobne a vysvetlit im tvoju situaciu

katti77
26. okt 2009

no volala som do žilina ale pani má dovolenku, takže až zajtra

pralinka25
26. okt 2009

kati 😠 jak naschval

katti77
26. okt 2009

prali všetko je ako naschvál, ale je to riadna sila, že oni majú nato 5 dní a naťahujú to aj na 15...ale ja jej to nedarujem, platím nehorázne peniaze a chcem aby mi to teda preplatili keď mi schvália žiadosť...tak baba má len dve možnosti, buď to stihne podpísať do 8-9. novembra alebo mi to potom preplatí...tak som sa rozhodla 😀 a tak to bude, hawk!!!!

wolfi a osobne ísť do ZA sa mi teda nechce...ale aj po telefone jej poviem čo si myslím a čo cítim....

a alicka je kde?

wolfskinka
26. okt 2009

a to si v akej poistovni ?

alicao
autor
26. okt 2009

ahojte mojenka, uz som tu..trosku som si poplakala a wolfi nehresma ma ..to ja len zo strachu..aj ja mozem obcas nie?
ja nema az take dobre spravy ako wolfi. mam milion pat malych folikuolov do 8mm a 17 velkych. Ze vraj az priliz velkych. Ked to pocitala tak som ju zatavila, ze to by uz hadam stacilo..zasmiala sa ale potom povedala:
ach jaj jaj..je to na hranici a sama je zvedava, co mi o 15stej povedia.
Velmi sa bojim, ze mi to stopnu, takze dnes sranda so mnou nebude a vopred sa odpravedlnujem.

katti77
26. okt 2009

wolfi vo všeobecnej, tá žiarska revízna lekárka povedala, že nevidí dôvod aby mi to nepodpísali do 5 dní, že iba ak centrum má limit, ale ja som jej povedala, že žiadny limit nemá, tak nechápala, a že sa mám s ňou z tej žiliny dohodnúť, že by mi to potom preplatili, že stačí mať od nich papier, že s tým súhlasia a môžu mi to preplatiť, vraj sa to dá...
tak zajtra jej zavolám a opýtam sa na to...
a gaťová ešte nevolá, bože dúfam, že aspoň v heliku nebudú robiť problém...

katti77
26. okt 2009

alicka jáj čo ti povedať, dúfam, že o tretej to nebude až tak zlé ako si myslíš, držím ti palce aby boli výsledky dobré...mojka vydrž, sme tu s tebou...

pralinka25
26. okt 2009

alicka ahoooooooj. Zlatko silno moc drzim palce aby si sa dozvedela o 15 dobre spravy.
Boze preco az o 15????? To robia naschval ze vzdy volaju o 15?

katti77
26. okt 2009

takže volali mi z heliosu, v stredu idem ku koordinátorke

alicao
autor
26. okt 2009

pralinka, katti dakujem..som trosku mimo
katti vyborne, nakoniec sa vsetko na dobre obratilo, super🙂 mozno ma aj predbehnes🙂

jankabo
26. okt 2009

ALICKA SILNO TI DRZIM PRSTY A MYSLIM NA TEBA, NEBOJ VSETKO BUDE OKY A TY NAM URCITE OZNAMIS POOBEDE IBA SAME DOBRE SPRAVY. 🙂 🙂

katti77
26. okt 2009

alicka ja nikoho nebudem predbiehať, všetko ide podľa plánu, teraz vy s wolfi a v decembri ja...a tak to je a tak to bude...
viem, že je to ťažké, ale všetko bude dobré, o tretej si vydýchneš a budeš pokračovať...pevne v to verím, zlatko...

alicao
autor
26. okt 2009

janka dakujem🙂
katti to je ako mozne, ze to ide tach rychlo? hm?

katti77
26. okt 2009

alica idem si to platiť 😠

alicao
autor
26. okt 2009

kati dik, stale dufam,
ale ved ti to potom spatne preplati poistovna si pisala, ci nie?
idem si teraz lahnut a skusit zaspat, aby som nemyslela na nic zle stale, poobede sa prihlasim.
tak zatial mojenka a dakujem vsetkym za podporu🙂

katti77
26. okt 2009

alica možno preplatí, to sa musím dohodnúť s tou "milou" pani v žilinskej zdravotke a musím to mať na papieru, lebo inak mi nič nepreplatia...
alica máš pravdu choj si lahnúť aspoň na to nebudeš myslieť...

pralinka25
26. okt 2009

alic tak nech sa ti nieco pekne sniva
kati dobre nie? ked tam ides v stredu

katti77
26. okt 2009

prali ja sa spolieham na to, že tá pani v zdravotke to nakoniec podpíše a stihne to poslať do helíku do 10.11. vtedy mám 16 dc a mala by som začať so stimulkou, takže by som si to nemusela platiť...ale keby som v heliose nepovedala, že si to zaplatím tak ma neobjednajú skôr ako by mali podpísanú žiadosť, takže tak trošku kalkulujem a v stredu sa na to opýtam, či sa to dá aj takto, že ak to stihnú podpísať tak pôjdem cez poisťovňu...no som sama zvedavá, ale už sa teším na stredu...juj mi padol taký menší kameň zo srdca a dúfam, že zajtra mi padne aj ten balvan, keď pokecám z revíznou lekárkou zo žiliny...

wolfskinka
26. okt 2009

alic prestan aby to mne nahodou nestopli tiez mam vela ... neboj sa bude to vsetko dobre drzim palce

katti no supeeeeeeeeeeeeer budem drzat palce

katti77
26. okt 2009

wolfi dík

a ja vám držím silno palce aby sa nič nestalo, aby ste pokračovali ďalej, aby bol vklad a hlavne aby boli //

keby som mohla a dalo sa to tak spravím všetko čo sa dá, takto len môžem na vás myslieť a veriť...cmuk

wolfskinka
26. okt 2009

katti ja viem ... alicka este 4 hodiny vydrzkaj ... a to som fakt tak zle vyzerala ?