Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
26. okt 2009

papa pralinecka a vyliec sa , platika alebo co by nosu pomohlo🙂

katti77
27. okt 2009

dobré ránko zlatíčka

a toto čo, kde ste kto?...wolfi ty nie si v práci?

wolfskinka
27. okt 2009

ahojte .. som v praci ale akosi mi nejde pridavat prispevky v tejto temicke

katti77
27. okt 2009

no som si všimla, vás musím nahánať v iných 😀 😀

alica ty ako moja, som si prečítala, že 7-8.11. začínaš pichať, mne to vychádza že 10.11. začínam s proverou, a potom sa kedy začne pichať? vy moje skúsené princezné

wolfskinka
27. okt 2009

katti s pichanim sa zacina na 7 den po zaciatku uzivania provery

katti77
27. okt 2009

wolfi dík

tak to mám ešte času stresovať 😀

prali a ty ako moja? hrdlo ešte bolí a inak si v poriadku?

wolfskinka
27. okt 2009

katti hej casu dost

pralinka25
27. okt 2009

ahojte.

Kati no hrdlo boli trosku menej a inak v poriadku som nikdy uplne nebola 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alicka nas teda pekne zanedbava 😠

katti77
27. okt 2009

prali 😀 😀 😀

a máš pravdu, zanedbáva nás a riadne

alica ty si teraz ešte na PN?

wolfskinka
27. okt 2009

katti hej alicka je PN zostala doma lezat a pije vodu, aby nedostala hyperstiimulak a za 2 tyzdne zacina dalsiu stimulku

pralinka25
27. okt 2009

no sak ale pri tom piti nas moze navstivit

wolfskinka
27. okt 2009

no vd moze, ale asi sa neciti na to ...

alicao
autor
27. okt 2009

bre ranecko🙂
prali nestresuje, sak mozem troska spat ked som na pn nie? 😀
som trosku smutna, lebo mi z toho cakania uz drbe a kto vie ako dopadne ta dalsia stimulka...
ako citam, tak vidim, ze to vysledky budem vediet kazda s rozdielom dvoch tyzdnov🙂 dufam, ze budu len dvojciarkove
sranda, zostali sme tu vsetky IVFcky🙂

katti77
27. okt 2009

alica to bude sranda, ja sa teším ako budeme postupne hádzať do albumu tie testíky

a volala som do tej poisťovne, a baba mi povedala, že si mám počkať som v poradí, ale asi to nestihne...a že na preplatenie mám zabudnúť, že to mi nepreplatia...

alicao
autor
27. okt 2009

katti , ty jo.. a mas dost peniazkov na samoplatenie?

katti77
27. okt 2009

alica no mám, ale viem ich využiť aj na iné veci, napr. na dokončenie domu, ale nechce sa mi čakať až do apríla, lebo od januára do marca nemám šancu v práci, toto obdobie je strašne náročné na psychiku a ja nechcem nechať môjho šéfa na holičkách, takže buď si to zaplatím, alebo až v apríl....ale ja ešte v kútiku srdca verím, že to tá baba stihne do 8.11.
som jej povedala, že si platím najvyššie odvody a že keď raz potrebujem pomoc zo zdravotky tak sa mi otočia chrbtom...do riti však ja si aj zubára platím sama, lebo toho môjho super nezastrešujú...teraz toto, ale každý mesiac sa ma nikto nepýta či chcem zaplatiť odvody, jednoducho mi ich stiahnu...na toto mám nervy...
tak potom mi povedala, že si mám zavolať v piatok, že ona teraz podpisuje žiadosti do poradia ako prišli, tak v piatok bude vedieť či som sa dostala do toho poradia a ak hej tak že by to potom odfaxovala do heliosu ak by to bolo treba...no ale neviem či si teraz nedá bacha aby som sa tam nedostala...lebo mi neprišlo, že by mala súcit s nami...no neviem, možno len nemá svoj deň, ale bola som milá aby mi to ešte neuškodilo...
tak, som sa trošku rozpísala a vyžalovala, ale budem veriť, že tá baba to podpíše...

wolfskinka
27. okt 2009

katti ale ak ti mam poradit ja by som pockala na tvojom mieste ... na jar je ovela vacsia sanca vsetko puci kvitne ...

alicao
autor
27. okt 2009

katti, je super, ze mas aspon takuto moznost, a miminko za tie prachy urcite stoji, spravne si sa rozhodla si myslim. Este si vypytaj v heliose co najmensie davky, nech sa ti nesteane to co mne...
ja sa bojim, ze mi to nevyjde, lebo kratky protokol nebyva taky uspesny ako dlhy, ale co narobim, ked reagujem na hormony ako sialena..mam to asi v genoch, ako wolfi sem tam pise, som strateny pripad

wolfskinka
27. okt 2009

alic ty nie si strateny pripad co si ??? a ozaj buduci tyzden spravime nejake stretko alic ucast povinna 😵

alicao
autor
27. okt 2009

wolfi som na pn a naozaj nemam nato naladu, dufam, ze to chapes, keby sa to stalo tebe tak si to asi hodis s okna ako ta poznam

wolfskinka
27. okt 2009

jaj jasne chapem ...alic mozno by som revala ale urcite by som neskakala z okna uz mam toho za sebou dost a vzdy som sa pozbierala a nikde neni napisane ze budem mat vo stvrtok dobre vysledky ... dufam, ze ano, pijem ako duha ... a curam ako taky curamedanko

katti77
27. okt 2009

wolfi to mi hovoríš ty?
ja viem, že to myslíš dobre, ale dva roky som nič nerobila, a keď som sa už odhodlala ísť do car tak nech sa robí čo sa má, a nie čakať a čakať...a ja sa musím trošku riadiť aj podľa práce, ja robím v malej firme a všetko od sekretárky po dane a aj môj odchod na PN musí byť načasovaný a hlavne ja sa nemôžem vrátiť po dvoch mesiacoch po neúspešnom IVF do práce, lebo oni keď už niekoho zoberú tak nebudú zase všetko vracať do pôvodného stavu a možno o dva mesiace zase PN a tak ďalej a tak ďalej...ak by to nevyšlo teraz tak potom počkám do toho apríla ale ak to stíham teraz tak to chcem skúsiť...čo keď mi to vyjde...a veriím, že mi to stihnú podpísať, musia...v decembri budem mať kľud a pokoj a nebudem sa stresovať, ale do apríla je hrozne ďaleko, no z môjho pohľadu...

pralinka25
27. okt 2009

alic a mas aj vychadzky?

wolfskinka
27. okt 2009

katti mne sa aj prva stimulka posuvala a aj druha , a o tejto tretej ani nehovorim o 5 mesiacov sa posuvala, takze ja viem co je to nekonecne cakanie ... katti ja cakam uz v podstate skoro 9 rokov ... a to 4 roky s ex a 4.5 s manzelom a ked povedali radsej posunut tak mi nic ine nezostavalo a minuly rok ked som mala ist na druhu tak 3 dni predtym ako som mala zacat s proverou mi volali z heliosu ze mi to stopla poistovna ... takze ja s oddialovanim stimulky mam bohate skusenosti a nic netreba silit

katti77
27. okt 2009

alica: no to si hovorím, že ak to mimino bude tak to zato stálo za všetky prachy, ale na druhej strane ak to nedopadne dobre, tak si budem možno nadávať, že som nepočkala...no uvidíme..a ja im budem od začiatku hovoriť, že radšej nech dajú malé dávky a budeme pridávať, to si píš...
a neboj dopadne to dobre, niekde nie je 100% istota, ani pri krátkom ani pri dlhom, takže čo sa má stať stane sa...a ja verím, že tu o dva mesiace budeme všetky tehuľky

alicao
autor
27. okt 2009

prali hej mam rano dve hodky a poobede dve
inak dobre urobili ze mi to stopli, vcera poobede ma tak zacali boliet vajecniky, ze som si nemohla ani sadnut len velmi pomaly, citila som sa ako vlk v cervenej ciapocke ked mu zasili do brucha kamene..fuj, hnusne..
este teraz ich citim ale je to lepsie..
keby som si vcera pichla nejaku davku gonalu tak ma asi odnesu napohotovost,takze je dobre ako je...
drahy sa o mna strasne bal, stale ma kontroluje..je zlaty, lubim ho jak kona🙂

katti77
27. okt 2009

wolfi ale mne nikto nepovedal, že to mám radšej posunúť, len proste zdravotka má toho veľa...jasné, že keď mi v centre povedia, že nemám ísť do toho, lebo zlé výsledky, lebo kvr na hovby, lebo spermie žiadne tak ok, to je jasné, že sa s tým nedá nič robiť, ale len preto, že baba nestíha a je dáky poradovník tak to zase nevidím dôvod prečo by som do toho nemala ísť...

wolfskinka
27. okt 2009

no ak u teba nie je problem s peniazmi tak chod ale ja by som si to nemohla dovolit tolke peniaze zaplatit .. preto hovorim toto je posledne

alicao
autor
27. okt 2009

wolfi ved hej, mna tato nalada prejde, musim si dat asi cokoladku...ale nemam asi pojdem kupit vramci vychadzky
zatial si dam stuhane jablcko so skoricou a piskotkami🙂 mnam
katti, do konca roka nas ani jednu v tejto teme nechcem vidiet netehotnuuuuu!!! 😀

wolfskinka
27. okt 2009

daj si cokoladku aj za mna