Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
27. okt 2009

alica však vidíš, že robím preto všetko 😀
wolfi no nie že by som mohla peniaze rozhadzovať, ale zase sušiť ich nechcem ak bude výsledok //
ale baby ja stále verím, že oni to stihnú podpísať, majú nato ešte 10 dní takže možno si to nebudem platiť...

wolfskinka
27. okt 2009

katti nechcem ti brat iluzie, ale nespoliehaj sa na to ze ti to vyjde, aj KED TI TO Z CELEHO SRDCA PRAJEM ... ja som bola na 2 IVF a ani raz to nevyslo ... JA SOM TO BRALA AKO HOTOVU VEC A ANI RAZ TO NEVYSLO, ivf a je to .. a bolo prd makovy ... je tu jedna kocka co ide teraz 7mi krat , obdivujem ju, ze je ochotna za to dat tolko prachov, ale ked si to moze dovolit ...

alicao
autor
27. okt 2009

wolfi pocuvas sa vobec? nehnevaj ma!!!!
to sa nato rovno vykasli ...

wolfskinka
27. okt 2009

alic ja viem co hovorim ... ze ja som to brala tiez ako hotovu vec .. a prd z toho ale ak katti ma na to tak nech do toho ide .. ja som napisala iba svoju zivotnu skusenost

katti77
27. okt 2009

tak by som sa na to mala vykašlať a srať na IVF a nikdy sa o to nepokúšať...
tak sa nato vyserem, načo to skúšať, načo sa nádejať...máš pravdu...
kašlem na všetko

wolfskinka
27. okt 2009

katti ja ti nehovorim ze sa mas vykaslat na to to v ziadnom pripade chod do toho,
ale ja som ti len napisala ze ver tomu ze to vyjde, ale ze je to vabank nic viac .. a ze ja na mojom mieste by som pockala ved nech plati poistovna

alicao
autor
27. okt 2009

wolfi ale toto tu teraz nikto pocut nechce, my vsetky to vieme aj katti nie je hlupa a viez ze je to 50 na 50, ale toto nam fakt nepomaha a ani tebe, bud ver alebo never, nerob veci napoly
viem ze si to nemyslela zle ale uz dost

alicao
autor
27. okt 2009

PRALINKA, pises, ze ja vas zanedbavam a TY?? HA? 😝 😝 🙂

cisielko
27. okt 2009

Katka..neštvi ma..každá žena je iná..jednej sa to podarí na prvý šup, iná to musí skúšať viac krát..tak hore hlavu..si ma donútila aby som tam vola, tak som volala a teraz s auž len tešíme, že ideme na bud. týždeň začať s IVF..hore hlavu, my to zvládneme a podarí sa to 😉

wolksinka..mrzí ma, že sa ti to stále nedarí ale nádej je to posledné či nám niekto môže viiať 😉

pralinka25
27. okt 2009

citala som casopis 😅

No nic kati najlepsie bude teraz verit ze to stihnu podpisat

wolfskinka
27. okt 2009

no pralinka asi lezi a lieci hrdlo

cisielko vela stastia a nech to vyjde, co sa mi nedari .... ? treti a posledny pokus

a este raz na margo katti .. ze moj nazor zaplatit 100000 ked moze iba 10000 cez poistovnu je financny rozdiel tak to bolo myslene .. ale ak na to maju tak katti opakujem chod do toho, my sme si to nemohli dovolit tak sme museli cakat

pralinka25
27. okt 2009

100 000 to stoji???????????????? Dost

alicao
autor
27. okt 2009

prali krasa ze? 🙂

wolfskinka
27. okt 2009

prali no neviem presne ja som to takto neratala ale cca priblizne hore dole ked som to ratala podla cennika co mali ... preto som povedala, ze 3x a dost aj tak nas to za tie 3 pokusy a vsetky tie ostatne hovadiny okolo toho za 4.5 roka vysli uz 150000

a som to brala len cisto z ekonomickeho hladiska ze dat teraz 100000 ked v marci moze dat len 10000 ... ale hovorim a opakujem je to kazdeho individualna vec a kazdopadne treba tie IVFka skusat, z heliosu jedna kocka ide uz 7mi krat

wolfskinka
27. okt 2009

prali ked to inac nejde tak skratka treba preto spravit max

pralinka25
27. okt 2009

teda je to parada 😒
Esteze to ciganky nepotrebuju 😠

wolfskinka
27. okt 2009

no ved to, ciganky to veru nepotrebuju ...

alicao
autor
27. okt 2009

idem nieco vymysliet na obed. zatial papa

wolfskinka
27. okt 2009

alic ja by som si dala palacinky

pralinka25
27. okt 2009

alic no co si vymyslela?
Ja som mala brokolicovu polievku a cestoviny

wolfskinka
27. okt 2009

ja spanielskeho vtacika .. uz mam vypite 2.6 litra vody, pomoc topim sa

pralinka25
27. okt 2009

wolfi posielam ti plavacie koleso 😉

wolfskinka
27. okt 2009

no dik ... ale ja viem plavat nastastie velmi dobre 😀 😀 😀

pralinka25
27. okt 2009

no wolfi ale pre istotu 😉

wolfskinka
27. okt 2009

no prali myslim ze nie , ja som sa uz narodila s plutvami .... xixi ja som taky podvodny zivel

pralinka25
27. okt 2009

ja tiez 🙂

wolfskinka
27. okt 2009

uz si tu neviem najst miesto este 2 hodiny 15 minut

janicca
27. okt 2009

wolfi aaaa som ťa našla.... 😉 tak 2,6 litra si mala pred dvoma hodinami tak to láskavo padaj dobehnúť 😀 😀

wolfskinka
27. okt 2009

no ved pijem ako duha ... uz mam 3 litre idem si caj uvarit

pralinka25
27. okt 2009

deti moje dokopy nikoho tu neni. Idem ja domov. Prajem pekny dnik 🙂