Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
28. okt 2009

katty jupiiiiiiiiiiiiiiiiii🙂))))))))))))))))
ja by som mohla najst // okolo 8.12 to ma jankabo rodit, tak by to bola pekna nahodicka🙂
este varim, a vonia to dobre
uz by mohli konecne prist krasne vianoce a mozno by som zacala verit aj na jeziska🙂))

pralinka25
28. okt 2009

a ako kati?

katti77
28. okt 2009

prali hore vyššie 😀
takže dobréééé

pralinka25
28. okt 2009

kati predbehla si ma.

Alic no vidis mozno to tak ma byt 🙂 a budes mat rada vianoce 🙂

Juj uz aby sa to tu rozbehlo s testikmi

pralinka25
28. okt 2009

alic a co dobre varis?

alicao
autor
28. okt 2009

kuracie stehienka vykostene, na paprike, fazulke kukurici a co ja viem co este som tam nahadzala a dala som gulasove korenie a cesnak, je to fajne🙂

pralinka25
28. okt 2009

a co zemiaky ci len takto?
Dobru chut 🙂

katti77
28. okt 2009

jáj baby ja by som tak spala a hladná som jak vlk, dnes som nič nejedla, veď kedy?

prali a nepýtala si sa v lekárni, na tie kvapky?

wolfskinka
28. okt 2009

katti no ale mala by si sa najest .. ja akurat mam kavu na stole a este 2 hodiny tu posedim a pojdem domov

pralinka25
28. okt 2009

ja som dnes neni vobec hladna. Zjedla som rano o tristvrte na sedem vianocku a o dvanastej polievku a to je vsetko. nezvycajne u mna v poslednej dobe. 😒 Babu prestalo chutit

kati pozerala som to na nete.
A uz viem preco by sa moc nemali uzivat. Pisu ze ked sa to prezenie s davkovanim moze to obmedzit privod krvi do plodu lebo kvapky zuzuju cievy. No to mne nehrozi predavkovanie lebo sa snazim si nedat viac ako 2 kvapky denne. No a nasla som o polovicku slabsie tak som si ich kupila. Teda oco mi kupil najprv nejake co mozu aj tehotne ale tie vobec nezaberaju. Tak som kupila tieto a tie su fajn. Este si asi skusim kupit detske a tie su len stvrtinkove.
Uz som na to minula za posledne 2 tyzdne 500 korun aby som nasla take co su slabsie a aj zaberaju

katti77
28. okt 2009

už jem, tyčinky a čajík...
ja tu budem dúfam, len do pol štvrtej, som hrozne unavená, tak sa teším do postielky a tichúčko závidím alicke..
wolfi no dobre OPU máš pravdepodobne v pondelok takže v piatok alebo sobotu bude ET, hej? ale máš pravdu aj OPU je dvoležité, tak už nebudem preskakovať poradie 😉
a na PN ideš kedy až po ET, či pred OPU?

wolfskinka
28. okt 2009

ketti nejdem vobec na PN .. lebo si beriem dovolenku a 3x peciatku od doktora a potom je vikend do toho a potom statny sviatok v utorok a v pondelok mame celozavodne volno ... takze ani PN nepotrebujem a potom budem 3 dni v robote a zase vikend a potom idem ku segre na 4 dni ... takze tak to mam vymyslene

pralinka25
28. okt 2009

wolfi mas to vymslene dobre ty vymyselnicka 🙂

wolfskinka
28. okt 2009

prali to prislo akosi same tak ... jedno s druhym takze v podstate z tych 14 dni cakania na vysledok budem 3 dni v robote ku koncu a to len od 9.00-15.00 lebo mam nieco nadrobene ...

katti77
28. okt 2009

wolfi tak to hej, tak ti to celkom dobre vyšlo...
som sa vám nemohla venovať mala som tu šéfku

wolfskinka
28. okt 2009

katti ja som tiez bola na porade ... a za hodinku pojdem domov si lazkat

katti77
28. okt 2009

len odychuj wolfi, aj ja dnes ľahnem do postele ako podťatá

prali a ty si kde? a ako tvoja naj kamoška z kancošky? 😀

wolfskinka
28. okt 2009

no ja zalahnem chcem si oddychnut ...

pralinka25
28. okt 2009

ja som tu len mali sme tu klientku.
Jeeeeeeej hrdlo mi preslo do nadchy. Supeeeeeeeeeeeer. Milujem toto pocasie uz aby bolo leto. Vtedy mi nikdy nic neni

wolfskinka
28. okt 2009

prali ty chod domov oddychovat a nie ze sa tam nakazis niecim

pralinka25
28. okt 2009

ja som sa nenakazila tento krat od nikoho. To sama som si sposobila ked som sa snazila nestriekat si tie kvapky do nosa a ked som isla po vonku k lekarovi rano tak bola zima a nadychala som sa studeneho vzduchu

katti77
28. okt 2009

prali tak si zober dovolenku a trošku sa prelieč, dva dni ťa nezabijú

pralinka25
28. okt 2009

ked mne nic v podstate neni. Len nemozem dychat, ale na to som si uz zvykla. To je jedno kde funim ci tu alebo doma 😅

wolfskinka
28. okt 2009

prali no ale si tehotna mysli na malicke

katti77
28. okt 2009

no veď ty vieš čo máš robiť...nie si hlúpa takže ti verím, že to nie je až také hrozné...
tak ja idem do lekárne kúpiť tú proveru a ľahnúť si do postielky....mám rozčítanú super knižku tak sa na ňu teším...
pa pa zlatíčka moje

pralinka25
28. okt 2009

asi si zoberiem v piatok. Uvidim

katti77
28. okt 2009

prali no veď ako uznáš za vhodné

tak ešte raz pa pa

wolfskinka
28. okt 2009

baby opustam vas idem zaliezt do postele

pralinka25
28. okt 2009

jasne. Ako keby som mala teplotu tak tu urcite nestrasim. Ale citim sa uplne v pohode len s upchatym nosom.

To idete vsetky spat??????????????? Kokso to je moralka 😲

katti77
28. okt 2009

predpokladám, že už aj ty ležíš hore bruškom 😀 😀