Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
28. aug 2009

katti no vitaj ....

wolfskinka
28. aug 2009

ty alic ... z krajiny zazrakov nebola nahodou alenka ???? ale aj alica je dost dobre 😀 😀 😀 esteze nie esmeralda alebo inez 😀

pralinka25
28. aug 2009

teda 6.9. hehe 😀 preklep

tinika dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinika
28. aug 2009

wolfka nie je zač

alicao
autor
28. aug 2009

Tinika, dakujeme je nam to treba🙂
pralinka 6.9 si myslela predpokladam🙂!
wolfi, boli capate, skulave a teraz su captave 😀

pralinka25
28. aug 2009

ja poznam rozpravku aj s Alicou. Myslim ze po Slovensky to mohla byt Alenka a po anglicky asi Alica. Nie?

alicao
autor
28. aug 2009

katti, caf, neboj budeme chodit aj tam medzi stimulky, len toto je aj pre nestimulky proste pre holky, co uz cakaju dlho a ani za toho oneeeeeeeeho nie a nie otehotniet, pripadne udrzat to alebo tak 🙂

wolfskinka
28. aug 2009

prali a ty mi tu hovor, ze som uz uletena myslou na dovolenke ... ty tu robis jeden preklep za druhym... ty mas asi tu cestovnu horucku za mna

alic no som fakt zvedava ake budu ked pridem z dovolenky ... ked su captave .. to sa chodi myslim na ortopediu ked skulave tak na ocne ... mam znamu na ocnom keby si potrebovala 😀 😀 😀

alicao
autor
28. aug 2009

wolfi hahaha, radsej mi vybav urychlene ziadost na ivf, vo vseobecnej zdravotnej znamu nemas?

katti77
28. aug 2009

tak mi sa snažíme dva roky, ale raz to príde 😅

alicao
autor
28. aug 2009

a je to jedno ci alenka, alebo alica, ved kazda chceme ine meno, proto som tam dala miminko, to len ja chcem alicku, ale aj tak to bude chlapec 😀 Alico 😀

alicao
autor
28. aug 2009

kati, to dufam, ze ta tretia IUI ti vyjde, mate moc zly spg?

pralinka25
28. aug 2009

alic ale to ocne by si vyskusat mohla 😀 😀 😀 😀 😀

wolfi ja nemavam cestovnu horucku. Ale to je tym piatkom a teplom. Uz mam uskvarene mozgove zavity. Navyse v grafe ide teplota hore tak co sa cudujes 😀

pralinka25
28. aug 2009

alico 😀 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
28. aug 2009

prali ma smolu hold 😀
katti, myslela som druhe IUI

katti77
28. aug 2009

a ja ani neviem aké máme spermoše, viem len že výsledky sú horšie ale nič viac, to je čo? ak teraz neviem koho mám navštíviť, či očného, alebo ortopédiu, teraz čo? 😲

wolfskinka
28. aug 2009

alic uz si tam volala ???? ved tam zavolaj za to nic nedas

alicao
autor
28. aug 2009

Katti, akoze nevies?? To co uz toto??!!! Na kontorlny nemusi ist?

pralinka25
28. aug 2009

katti 😀 mas to tazke. Musis zistit v akom stave su spermose aby si mohla navstivit spravneho odbornika. Uz vies ze wolfi ma znamu na ocnom 😀 😀

alicao
autor
28. aug 2009

wolfi, je to len tyzden, ved ma poslu do kelu

wolfskinka
28. aug 2009

alic tak alico ... ak budem mat ja chlapceka bude to Patko

prali len prosim ta nezacni s alickynimi teoriami ze uvaris embryo ...

katti77
28. aug 2009

alicao: no ešte že si sa opravila, to sa musí podariť teraz pri prvo-druhom, chcem egypt ukázať aj maličkému 😅

alicao
autor
28. aug 2009

wolfi a ani neviem, ci mam volat na centralnu, ci konkretne do mojej pobocky poistovne, vlastne neviem kam to helios poslal...
nechces zavolat ty? ty si taka tluchuba 😀 , akoze si ja 😀

pralinka25
28. aug 2009

wolfi a co ty vies?
V nasich temach sa rodia inak vazne teorie 😉 😀

wolfskinka
28. aug 2009

alic posluchaj a nebud zla ... zavolaj tram kurnik sopa holubnik ...ved za to nic nedas

katti tak to aj ja ....

alicao
autor
28. aug 2009

wolfi, Patko som vymyslela ja pre mojho brasku ked sa narodil, susnak jeden, uz ma 18
katti, ved som sa potom opravila v prispevku nizsie🙂

alicao
autor
28. aug 2009

vy ste tu vsetky egyptanky, prali uz bola teraz vy dve, ste sa zosaleli ci co, nakoniec tam skoncim aj ja

katti77
28. aug 2009

no fakt neviem čo im je, krajko len povedal, že sú výsledky od prvého ešte horšie a toť vsjo...tak neviem, či vôbec mám nádej pri IUI, či sme radšej nemali ísť rovno na IVF

wolfskinka
28. aug 2009

alic do tvojej pobocky poistovne a reviznemu lekarovi ... ja a tlcuhuba ... no dik sa pozri na seba

prali no bolo tu uz kadeco ... skulave captave spermie, uvarene embrya, skakanie na trampoline, bunjeelano ... som zvedava co bude dalsie .. ale ved to trdlo zase vymysli nejaku haluz
😀 😀 😀

pralinka25
28. aug 2009

alic aj ja som sa egypru branila zubami nechtami a vidis. Dobre tam bolo 😎