Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
2. nov 2009

no..... u mna s tym sluchom.......
mam skor hluch ale talent na talenty 😀

alicao
autor
2. nov 2009

hej je taky panacika ale ma dobry hlas🙂

pralinka25
2. nov 2009

no mne je smiesny aj Chodur ale tak spieva dobre jeden aj druhy a to este aj nvzhladom na vek.

Levus ano bolelo. A bolelo ma tak vlastne cely mesiac ked uz som bola tehula.

levuscik
2. nov 2009

kocky o chvilu je obed...ja som si doniesla z domu dnes...ale vobec na to nemam chut... 😝 by som si dla nejaku fajnotku 😉

levuscik
2. nov 2009

chodur ma kolko rokov neviete?? Prali, tak ako ked ti prichadza mrcha? a si sa testovala aj pred meskaním? a ty alicka si sa testovala len po, alebo aj pred?

levuscik
2. nov 2009

prali prepac ze som sa opytala na nieco na co si mi uz odpovedala, ale ja som to na str.204 neprecitala... 😀 az teraz 😎

alicao
autor
2. nov 2009

levu ja som testovala kazdy den asi od 10 dni po ovulke a ani ked mi doktorka volala ze som akoze tehotna, tak test nic az na druhy den, teda az na 15den po ovulku

pralinka25
2. nov 2009

neviem kolko ma rokov.

Levus takto ja som testovala na 13 DPO tak sme sa dohodli s alickou. Bolo to z ranneho mocu ale nic na teste nebolo. Tak som to vzdala. To bola myslim sobota. Od piatku som mala slabe spinenie ako ked zacina mrcha a bolelo ma podbrusko presne ako pri mrche. Tak som to uzavrela ze zase nic. Ale v nedelu rano spinenie prestalo a mrcha sa nerozbehla. Brucho ma bolelo stale. Potom ma alicka naviedla testovat este na 15 DPO a to tam uz bola slaba palicka. Mam v albume.

Brucho ma bolelo presne ako pri mrche cely prvy mesiac.

levuscik
2. nov 2009

alicka, ja ani neviem kedy som mala ovulku..teplotu si nemeriam, ale mávam v strede cyklu bolesti... a hlien... pár dni...ale tento mesiac som mala círi hlien dlho, takmer týzden.... a vtedy sme mali sexík...15DC a 5 dní nato pár minút pichlavá bolest v pobrusku a od vtedy nic-do dnes... akurat bolestivé prsia.... do vcera som tomu tento mesiac nedávala sancu...ale psychika zeny ktorá chce otehotniet je nevyspitatelná 😀 stací jeden podnet a som v tom 😎

alicao
autor
2. nov 2009

babky idem nieco spapat a potom asi leharo, tak to budete musiet zvladnut bezomna zatil.
tak papa nepracujete velmi!🙂

levuscik
2. nov 2009

dobru chut alicka....
prali, tak skusim testnut este na 30 DC, uvidím... ak do vtedy nedostanem mrchu.... ja som vlastne dnes len 11 DPO ak to nahodu vyslo....

pralinka25
2. nov 2009

no 11 DPO je malicko

pralinka25
2. nov 2009

no kde ste mojenka????? 😕

katti77
2. nov 2009

pralinka ja mákám osto tristo...zajtra sa nám nahlásila daňová kontrola tak to musím pripraviť...chodia k nám ako na klavír, tako som už na nich pripravená, ale neskutočne stále otravujú, tak nech je všetko ako má byť...
už keď ich vidím tak hneď sa pýtam čo zase, alebo už zase 😠
a ty ako v práci? "kámoška" z kanclu už je usmernená? a čo zateplovanie, už pokročili či sa len flákajú?

levuscik
2. nov 2009

ahoj Prali, ja som tu, ale doteraz mi nefungoval konik.... ani prihlasit sa mi nedalo ☹

pralinka25
2. nov 2009

levus niekedy to blbne

kati daj si na dvere cedulu ze danovakom vstup zakazany 😀

zateplovanie pokracuje ale na druhej strane baraku a na tu nasu sa presunu az niekedy v decembri

levuscik
2. nov 2009

pred Vianocami vám budú robit bordel 🙂 so sklenenou vatou 🙂 ci to len polystyrénom sa zatepluje?? 😉
mi vypisovalo po madarsky nejake bla, bla...ze to nefunguje...nie anglicky, ale madarsky...chapete?

pralinka25
2. nov 2009

ze madarsky. To je koniec sveta 😀

Ano sklennou vatou nam to robia. Zaspinia okna. Ale to by mi ai tak nevadilo. Ale chcela som ist na PN lebo mam take rizikove pracovisko, no ked vrtaju kotvy tak to robia strasne dlho a strasne to huci.

levuscik
2. nov 2009

Jedno lepsie ako druhe.... Hluk na PN-ke, alebo "spoluobcania"- ak si pamatam- robís niekde na urade a chodia k vám... 😒

pralinka25
2. nov 2009

tak tak. Ked vrtaju inde tak mi to tak nevadi. Ale ked budu robit na nasej stene tak to bude blbe, lebo pri tom sa fakt neda cely den vydrzat

katti77
2. nov 2009

prali keby to pomohlo, tak tam mám päť ceduliek, ale oni už vedia ako ich máme radi...ani oni sa netešia keď majú ísť k nám, lebo vedia ako budú privítaní....a fakt neskutočne otravujú a sú drzí ako ploštice, dôležití, namyslení, no hrúza, ale ani ja sa zase nejak nepchám a o milote sa tiež veľmi nedá povedať, no ale aké požičaj také vráť.....no ja to vydržím, veď čoskoro hádam pôjdem na PN 😉

ty kokso a to vám budú vrtať aj keď bude snežiť či to len ak bude dobré počasie?

pralinka25
2. nov 2009

budu vrtat aj tak lebo vraj maju nejake termoplachty a prikryju si to.

kati kopni ich niekam. Tieto kontroly sa vedia tvarit dolezito ako hov... na polici.

levuscik
2. nov 2009

joojjj dievcataááá aj ja snívam o PN-ke 😎

pralinka25
2. nov 2009

ja tiez 🙂 uz aby to bolo

levuscik
2. nov 2009

Ked to u mna tento mesiac vyslo, tak to bude fakt zázrak 😉 ale este tomu verim...MS tu este nie je, tak nic nie je stratene....

katti77
2. nov 2009

aj ja snívam

jaj babulky musím vás opustiť, idem na daňový zaniesť prehľady, vkuse čo si a už neprídem do práce...tak sa mi všetky držajte a zajtra sa na vás teším

wolfi už od rána budem myslieť na teba a tvoje vajka, tfuj tfuj tfuj nech sú v poriadku a držkaj sa a potom nám napíš, alebo aspoň odkáž čo a ako, budem netrpezlivo čakať...cmuk a som s tebou

alicao
autor
2. nov 2009

ahojte mojenka
pomaly ale isto som oznamila viazerym ludom ze idem na ivf a pozorovala som reakcie, no uzas vam poviem, ale nechcela som im klamat ked sa pytali preco som na pn...niektori z nich su magori aspon viem co su zac...

levuscik
2. nov 2009

alicka, to myslis vazne...niekto dokaze na takuto temu a vec reagovat negatívne??

pralinka25
2. nov 2009

jako a co ti povedali ked si im to oznamila?

alicao
autor
2. nov 2009

no jedna z nich, ze to ako mozem, ze dieta je bozi dar a nie nejaky srobik, co si ho mozem primontovat