Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
2. nov 2009

nech ide do ...

ja som teda veriaca a poznam aj tento nazor, no vobec sa s nim nestotoznujem. To je rovnake ako povedat ze ist na operaciu je neprirodzene

levuscik
2. nov 2009

alicka, z toho si nic nerob... to ti povie iba zena, ktora nikdy nemala problém otehotniet...resp. taká ktorá nikdy nemusela rok, dva, tri..... túzit po dietati a jej túzba ostávala nenaplnená.... lebo ja poznám vela velmi veriacich zien a tie z nich, ktoré cakali na bábo rok, dva... majú uz na to iný pohlad....
to je tvoja kolegyna, ci kamoska?

alicao
autor
2. nov 2009

praveze ona sa snazi uz dlho a nedari sa im, tak som myslela ze prave ona to pochopi a tot..trt! vacsieho fanatika nepoznam, ale som si sto percentne ista, ze ak im zistia problem a jedina moznost bude umele tak pojde...
prali, presne tak nech ide do PI...
ja som neveriaca teda som ale nechcem tu filozofovat, jednoducho podla mna boh a nabozenstvo su dve rozdielne veci

alicao
autor
2. nov 2009

sexuju raz za dva tyzdne....ze vraj niekedy aj menej, neviete preco nemoze otehotniet? mna znej porazi, pritom volakedy bola normalna odkedy sa vydala za fanatika tak je drbe

levuscik
2. nov 2009

Tak vidís..., kasli na nu... presne tak, nech ide do ... ja som veriaca, ale chápem aj tých ludí, ktorí rozlisujú Boh a Cirkev...
Neviem si predstavit, ze by som mala ostat bez dietata...ze by som neskusila vsetky moznosti dnesnej doby...
...
a dokonca, ked je taka fanaticka, tak nech si skusi zistit, ze moralka pripusta aj niektore formy "pomoci pri oplodnení" a dokonca aj vysetrenie spermiogramu u muza - ale to je uz na dlhsie, a nema to význam tu rozoberat, pretoze ked je krava- tak kravou aj ostane!!!!!!!!!

alicao
autor
2. nov 2009

levus presne, on dokonca nechce ist za nic na svete na spermiogram, magor...ale ja si myslim, ze raz pojdu, teraz sa hraju na neviem co..

levuscik
2. nov 2009

... ked sme uz pri tom, tak taky fanatik by s nou mal sexovat castejsie... lebo ju zanedbava takýmto sposobom 😀 😀 😀
Nemám rada takých ludí - ja ich volam sektari 😠 aj ked nie su, ale fanatizmus je podla mna urcita forma sekty...

pralinka25
2. nov 2009

inak je pravidlo clovece pomoz si sam aj Boh ti pomoze tak...
ja si myslim ze boh nam dal rozum a schopnosti ktore mame vyuzivat. A ked sme prisli na to ako pomoct ludom co nemozu mat deti k detom tak preco nie.

Ano vela krat je Boh a cirkev nieco uplne ine

alicao
autor
2. nov 2009

prali tu prvu vetu nechapem 😀 vysvetli
a s tym ostatatnym suhlasim🙂

alicao
autor
2. nov 2009

luvus, asi ju treba poriadne pretiahnut, lebo jej to ide na mozog

levuscik
2. nov 2009

ja som studovala filozofiu a na tuto temu sa da super filozofovat 🙂 ale radsej nezacinam....
Inac baby, dufam,z e som cez víkend na cintoríne neprechladla...som bola dnes min. 15 x na wc. Bola by som radsej, keby to bol priznak tehu 😀

pralinka25
2. nov 2009

no tak ked si clovek pmoze sam aj Boh mu pomoze

levuscik
2. nov 2009

alicka, asi tak... Ved ked ma fanatika, tak ani sex si asi velmi neuzije...lebo (nechcem byt hnusna)ale urcite s nou je len v jednej (misionarskej) polohe 😀

alicao
autor
2. nov 2009

luvus, ona tiez stale filozofuje, ale riesi problemy sveta, teda neriesi problemy, ale iba hadze vinu na spolocnost a co ja viem koho, a ked sa jej opytas ci ma napad ako to zmenit tak nic....ako vsetci co stale protestuju a nadavaju ale skutek utek
uz dost, dost som ju tu poohovarala, chuda jedno zakomplexovane...nech jej boh ukaze spravn cestu 😀 😀 😀 a hlavne, nech jej da rozum!!!
som zvedava ako dopadnes, testi az o tri dni

alicao
autor
2. nov 2009

luvus, nie som si ista ci vie kam to ma vlastne zasunut..fuj ale som hnusna 😝
pralinka ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tak aj mne nech trocha rozumu posle, ja som myslela, ze za tak by malo este nieco nasledovat..hormony 😀

alicao
autor
2. nov 2009

a co tu este trcite? chodte domov, mne za chvilu pride drahy domov a ideme pichaaaaaaat, ale len ihly

levuscik
2. nov 2009

ja uz koncim pomalicky... aj ty Prali?? Tak pekny vecer kocky a ak sa bude zajtra dat pridem 😉 pa pa

alicao
autor
2. nov 2009

papa levuscik🙂!

pralinka25
2. nov 2009

aj ja uz koncim. Teda v praci som do pol piaej ale mam tu kamosku. Tak pekny vecer a zajtra papa 🙂

alicao
autor
2. nov 2009

zajtra vsetky papa a drziiiiiiiiiiiiiiiiiiime palce wolfinke!!!

pralinka25
2. nov 2009

tak tak drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime a silnooooooooooooooooooooooo

wolfskinka
2. nov 2009

ahojte .. dnes som akosi nestihala ... zaspala som a som sa prebavila ani neviem ako mi cas usiel a nesla na konika aj preto, aby som stale nemyslela na vajka a folikuly

zajtra na mna myslite ... alic hned ako budeme vediet vysledok poslem sms

katti77
3. nov 2009

dobré ránko babulky

wolfi myslím na teba, držkaj sa a daj vedieť, cmuk

pralinka25
3. nov 2009

aj ja na teba myslim zlatko. Silno drzim palce. Tfuj tfuj tfuj nech to vyjde

katti77
3. nov 2009

prali ako?
ja už tu mám tie daňováčky, bože idú kontrolovať, ale nemajú poňatia ako ide život a hlavne obchod...všetko im vysvetlovať, aj tak to nepochopia a ešte ťa budú buzerovať....jáj...nech už vypadnú, iba zavadzajú...inak pohoda....

wolfi no ako?

alica a ty sa kde flákaš? nepísala wofli?

alicao
autor
3. nov 2009

ahojte
spim, je mi divne, kramy, chapete...
wolfi mi pred chvilkov pisala, ze ma dve vajicka, jedno jednotkove a jedno dvojkove, a teraz cakat ci sa oplodnia

pralinka25
3. nov 2009

ahoj. No ja v pohode. Trosku ma boli brucho a krize. Tak neviem co to ma znamenat.

Danovacky si nevsimaj to je kapitola sama o sebe. Kontrolori su vzdy "najmudrejsi a najuzasnejsi"

veru veru alic sa flaka 😠

alicao
autor
3. nov 2009

ved pockajte ked budete na pn vy, ci budete pisat tolko co ja doteraz...a nehnevajte ma mam kramy a mohlo by to s vami zle dopadnut vrrrrrrrrrrrr

katti77
3. nov 2009

alica bože ako sa ťa bojím 😀 😀

prali nevšímam si ich, ale zavadzajú, nech už vypadnú 😠
a prali to nič neznamená, neboj, a kedy to ideš k tomu doktorovi?

no tak to je super, tak boli kvalitné tie vajka, tak nech sa oplodnia, ale nejde ona cez ICSI?, tak ju pozdrav....

alicao
autor
3. nov 2009

katti ano ide, mna dnes strasne boli hlava, a oci, tak len lezim a snazim sa nemysliet