Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
5. nov 2009

nie ale ked doma net nemam a wolfi ked tak napise az po obede a to tu uz nebudem. ☹
Planujem ist zajtra o pol dvanastej prec. Musim si dat peciatku od obvodnej do tehuknizky.
Ok to bude super ked mi napises

alicao
autor
5. nov 2009

jaj taaaaaaak, aj ty budes vegetit, treba treba, jasne napisem 🙂

katti77
5. nov 2009

to tu zase nikto nebudem, jáj
alicka tak určite napíš aj ty ako si dopadla, dúfam,že zajtra budú len dobré správičky
prali len pekne oddychuj

alicao
autor
5. nov 2009

ja ten zajtrajsok neberiem az tak vazne je este skoro nato ci je to ok , ta buduca kontrola bude dolezitejsia, az teda bude, ale sakra bude, lebo!!!!!! 😠

pralinka25
5. nov 2009

moc sa mi tam nechce ist. Bojim sa ze tam mozem nieco nachytat. Preto chcem ist az tak neskor.

kati ja tu doobeda budem

alicao
autor
5. nov 2009

ved aj ja ked sa vratim z heliku tak sem skocim
prali dobre robis, aj ja som rada, ze mam predoperacne uz za sebou, cakarne su plne ludi

wolfskinka
5. nov 2009

alic mas ich neboj vsetci svatz stoja pri tebe

no neviem ako sa budu na teba divat ked povies ze ides pozdravit moju bambulku, asi ta odvezu hned na psychiatriu

😀 😀 😀

prali ak bude bambulka v poriadku a bude pekne rast tak urcite zajtra pojdem na vklad, rano o 7,30 mam volat

pralinka25
5. nov 2009

wolfi tak silno moc drzim palce tfuj tfuj

wolfskinka
5. nov 2009

alic tak to mz sme mali na obed iba zemiaky

prali napisem hned ako budem vediet ako sa ma rano hned po telefonate a ak pojdeme pre bambulku tak potom uz budem lezat

alicao
autor
5. nov 2009

wolfi keby len pozdravit, ale rozosmiat osembukove embrio, to bude fuska si myslim 😀 😀 😀

wolfskinka
5. nov 2009

alic ty si sikulka ja myslim ze ty to zvladnes lavou zadnou

alicao
autor
5. nov 2009

chces tym povedat, ze staci ze sa na mna pozrie a bude sa rehotat???!! 😀

pralinka25
5. nov 2009

ja si tiez myslim alic ze to zvladnes lavou zadnou 😀

wolfskinka
5. nov 2009

alic nio nemyslela som to zrovna tak ... ale myslim si ze aj to bude stacit 😀 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
5. nov 2009

no pekne, len dufam, ze sa nebude smiat moc nahlas nech ma neprezradi 😀
len neviem, preco ked sa pozriem do zrkadla nerozosmejem samu seba, je mi skor doplacu vtedy

alicao
autor
5. nov 2009

uz sa blizi drahy, tak koncim, idem si slahnut dve ihly a ideme nakupit
tak zajtra wolfi hned oznam smskov ako sa bodoga mala , myslim na teba
a tiez myslite na moje blaznive rozmnozovaky!
papa

pralinka25
5. nov 2009

a preco ti je do placu? Ved vyzeras dobre.
Zajtra bude v spravach ze v labaku v Heliose vznikol poplach kvoli rehotajucemu sa embrijku 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
5. nov 2009

bodoga citaj s makcenom a malo tam byt ako sa bodoga mala ma🙂

alicao
autor
5. nov 2009

pralinka 😀 😀 😀
uz fakt idem papa!

pralinka25
5. nov 2009

papa. Aj ja uz idem. Tak pekny zbytok dna.

Wolfi myslim na teba

pralinka25
5. nov 2009

na alickine hyper vajka tiez

wolfskinka
5. nov 2009

prali dakujem , no teta embryologicka by bola v soku keby sa jej pod mikroskopom rehotalo embryo ...

😀 😀 😀

alicka drzim prsteky silno na zajtra

miroslava89
5. nov 2009

ja som tulala.. stahovali sme sa prec zo slovenska 🙄 ale inac som v poriadku aj ja aj drobcatko🙂 toto tehu uz vydrzi dokonca🙂 musi!!!🙂..len keby tie "krasne" tehu nevolnosti neexistovali 😔 😅

wolfskinka
5. nov 2009

mirka vies co by som ja dala za tie krasne tehunevolnosti ???
ani si nevies predstavit

miroslava89
5. nov 2009

wolfi neboj aj u teba pridu🙂 coskoro😉 ja ich uz mam tak akruat dost 😒

wolfskinka
5. nov 2009

mirka no len mi ich pekne preposli tebe skoncia za tyzden a mne zacnu .. tak to by bola ina stafeta ... xixi 😀

wolfskinka
6. nov 2009

ahojte dobre ranko,

tak nasa bambulka ma 7 buniek ... je z nej krasne jednotkove embryjko, o 10,00 si ideme po nu 😵 😵 😵

baby dakujem Vam za drzanie palcekov

alicao
autor
6. nov 2009

ahojte, wolfinka, tebe som uz pisala, dufam, ze budes druha odkliata princezna
mne sa moja predtucha naplnila na lavom vajecniku mam 8folikluov od 8 do 10 mm, a na prvaom 16 folikulov od 11 do 14mm, take velke mi mali byt na 10 den stimulacie,nie na treti, ze vraj toto sa im este v heliose nikdy nestalo ze by s miminamlnych davok vzniklo toto. Netvarili sa nadsene a ze vraj sa uvidi podla krvy, ale je to na 99 percent jasne, a je mi na ....viete co...

katti77
6. nov 2009

dobré ránko
wolfi super tak pekne si dones bambuľku domov a nech sa jej u teba páči tak,že vydrží 40tt

alica bože zlatko moje, tak budem čakať s tebou ako rozhodnú, dúfam, že bude všetko v norme...jáj moja som tu pre teba

wolfskinka
6. nov 2009

katti dakujem