Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
9. nov 2009

vcera sme boli na hodoch a pekne som sa takm prejedla. slane sladke horke kysle. No a dnes pokracujem. Za chvilku budem ako sud. A to si nemozem dovolit. nesmiem pribrat viac ako 15 kil.

pralinka25
9. nov 2009

co su to zapekacky?

alicao
autor
9. nov 2009

prali no aspon ze nejaky priznak tehotenstva mas 😀 !
ty nevies co su zapekacky? rohliky, alebo toastove chlebe a vtom syr , sunka, a co len chces, to das medzi dve horuce platne stlacis a zapeces, chapes?

pralinka25
9. nov 2009

aha. No my tomu hovorime Toasty. Tak zapekackami bol neznamy pojem 😅

Ale to ja ani nejem dobrovolne. Vcera som musela lebo mi furt nakladali a dnes kolegyna doniesla kolace a ked som ich zjedla doniesla dalsia ze sa jej narodila vucka tak sup dalsie. To je sila.

alicao
autor
9. nov 2009

chudaaaaatko tak musela, ze?!!! a slovicko, nie dakujem ti nic nehovori? 😀

pralinka25
9. nov 2009

hovorila som, ale vysvetli to 60 a 75 rocnym tetam ktore od piatku nic ine nerobili len piekli a varili kvoli hodom.
Nic ine nerobili len lamentovali ze mi nechuti a tak.

alicao
autor
9. nov 2009

to bolo pekne od teba, ze si sa tak obetovala🙂 ja by som ich asi nastvala, teta neteta

pralinka25
9. nov 2009

ked ja to neviem. To je draheho rodina a chcem klud v rodine.

alicao
autor
9. nov 2009

babulky, volali mi s heliku, dokonca som nemusela volat ja som sa az zlakla ze co..
takze este picham dnes a zajtra minidavku a zajtra ktomu este aj pregnyl a vo stvtok idem na OPU
Je to len 11 dc ale ze to treba vybrat a dufat ze tam budu zrele vajka
tak sa aj tesim aj bojim, ved viete 🙂 ☹ 😖 😀 😝 😅 🙄 😨 😵

pralinka25
9. nov 2009

juj alic super ze ides dalej. Tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa.

alicao
autor
9. nov 2009

no a teraz sa idem bat ci budu zrele , furt daco , do kelu!!!! jemne povedane

pralinka25
9. nov 2009

alic nuz poviem ti tak .... do konca zivota bude stale nieco coho sa budes bat. 😉
pockaj este ked otehotnies 🙂

neboj budu zrele. Musia byt. Ty si hyperaktivna tak urcite uz nieco bude zrele.

alicao
autor
9. nov 2009

prali mozno sa v tych folikulach nachadzaju rovno aj deticky, nie? ze som taka hyperaktivna 😀
ja si myslim, ze ich nebude vela je to skoro, ale nech ich je aj menej, nech su len silne ako buk!!!

pralinka25
9. nov 2009

potrebujes dve. To je vsetko. A tie budu. Musia lebo im to prisne prikazujem. A odkaz im nech neodvravaju!

miroslava89
9. nov 2009

ahojteô..

pralinka25
9. nov 2009

ahojky 🙂

miroslava89
9. nov 2009

ja vas dnes len ak ockom sledujem... nechce sa m ivelmi pisat od vcer som taka znicena deprimovana zufala 😔 tak nechccem byt poslom zlej nalady.. budem sa viac ozyvat ked bude lepsie..

alicao
autor
9. nov 2009

prali vo stvtok poviem tomu kto mi to bude vyberat 😀

pralinka25
9. nov 2009

alic no dobre povedz. ale hlavne prehovor do duse svojim vajecnikom.

Mirka no sak ale v pohode nam sa mozes vyzalovat

alicao
autor
9. nov 2009

kde je katika?

pralinka25
9. nov 2009

netusim. Idem uz domkov. Majte sa tu babulatka pekne. Zajtra idem k tej lekarke tak snad tam nic nenachytam

alicao
autor
9. nov 2009

papa, nestihla som ta, volala som s maminou
nezabudni sal cez nos a pusu!

katti77
9. nov 2009

jáj sa som sa s vami ani nestihla rozlúčiť
alicka tak to je super vo štvrtok už bude dobre a potom si už babulky poradia, niečo tam určite bude...
juj ale som rada, že všetko pokračuje, aj keď trošku nervy ale predsa ide sa ďalej...suuuuuuper....

wolfskinka
9. nov 2009

alic ja si tiez myslim ze tam budes mat medzi tymi tvojimi folikmi pekne vajka a medzi nimi najvacsia krasavica bude alicka 😵 😵 😵

alicao
autor
10. nov 2009

ahojte mojenka
katti, ty si kde vcera zmizla? a mas pravdu, o nasich priebohoch ivf by sa dala napisat drama
wolfinka myslis, ze tam bude nejake rysave vajko? 😀
pralinka dufam, ze nic nechytis v cakarnach!

katti77
10. nov 2009

dobré ránko zlatíčka
ale najprv som mala toho veľa a potom som utekala domov po ten recep, našťastie mi to už prišlo, len som musela čakať až do pol šiestej skôr mi to na pošte nechceli dať, ale už som ho zaniesla do lekárne a oni to museli samozrejme objednať, ale v pohode stíham...
alicka bude tam určite aj viac vajek ryšavých, počkaj aby nebola aj alicka aj alicko 😀
wolfi ty sa ako cítiš?

alicao
autor
10. nov 2009

katti,prec ti to nechceli dat na poste?
a ja by som bral alicku aj alicka, zvladly to ine zvladla by som aj ja....asi...hm...mozno....urcite? 😅

katti77
10. nov 2009

alicka jáj ja ti prajem aj dve, hlavne aby boli 😀
a nechceli mi to dať lebo že vraj to ešte poštárka nosí po meste, o tretej a že tam mám jasne napísané, že prvý deň doručenia môžem si poštu prebrať až po pol šiestej...no ako des a hrúza, ale za to v lekárni bola strašne milučká, že ona by mi ten recept zobrala aj po tých 7 dňoch, že to chápe...

takže vo štvrtok je tvoj deň kedy ideš ešte do helíku, zajtra?

alicao
autor
10. nov 2009

katti mna tiez vzdy na poste nastvu, tie ich uzasne pravidla! no hlavne ze to mas
do heliku idem az vo stvrtok uz na odber
vies co je zaujimave, ze ma vajecniky bolia ovela menej ako ten treti a stvty den, nechapem to, bud som si zvykla alebo neviem
vcera ma doktorka privitala v abmulancii ze , dobry den raketa, lebo ze som vystrelila ako nikto a ked som jej povedala, ze to boli ovela menej tak sa cudovala, lebo ze vraj ma ma co boliet, no som nejaka divna a strasne zvedava ako to cele dopadne

wolfskinka
10. nov 2009

alic to si pis ze tam bude take rysave usmiate vajko do ktoreho sa zamiluje spermia tvojho manzelika

katti no dobre prsia obrovske a naliate ale to som mala uz od OPU, a sem tam ma pichne v bruchu ale to len tak normalne a to je vsetko