Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
13. nov 2009

tak to je super alicka taká som rada, že zatiaľ je všetko ako má, a dúfam, že aj ty wolfi budeš čochvíla šťastná ako blcha a budeme tu všetky tehulky, tak vám držím palčeky, ale zatiaľ je to ok...

alicao
autor
13. nov 2009

wolfinka dik , este nemam vyhrate, ved sama vies ako to chodi na piaty den nemusi zostat niec, ale ja duuuuuuufam, ze aspon dve budu🙂
sex mame priiiiiiisne zakazany🙂))
wolfinka, testuj 17teho, to je pre nas vsetky velky den a to ti uz urcite ukaze co a ako...hm?
katti o chvilu aj teba cakaju tieto stresy, dufam, ze sa poriadne psychicky pripravujes🙂

katti77
13. nov 2009

alicka pripravujem, a stále si hovorím, že budem nad vecou 😀 😀 😝 , ale o mesiac vám budem liezť na nervy, veď uvidíte...
wolfi testuj 😔

alicao
autor
13. nov 2009

katti hahaha ze nadvecou 😀 jaaaaaaaaaj si ma povavila 😀

katti77
13. nov 2009

alicka ja viem 😀 , no zatiaľ sa budem vytešovať, na stres a paniku bude ešte času dosť, no však mňa to prejde už v utorok s prvou ihlou 😝
a čo čítaš?

wolfskinka
13. nov 2009

alic a co je 17teho ?

boli ma brucho ako keby som isla dostat kramy, dufam, ze nie, moj muz mi povedal, ze to si tam gulko bombulko robi miesto .. no dufam, ze sa nemyli ...

katti na test bez PK je 8den malo min 11den

idem zjest jogurt a zalahnut je mi akasi zima

alicao
autor
13. nov 2009

wolfi 17.11 ja budem mat dufam trasfer, katti zacina papat prveru , tak ty by si mohla testovat, nie?
a ja duuuuuuuufam ze tvoj manzel ma pravdu!!! mooooooooooc ti to vsetky zelame, ved viez..tiez 😀
a este ktomu kamka ma 17.11 narodeniny tak jej daj darcek🙂

alicao
autor
13. nov 2009

wolfinka ja veriiiiiiiiiim, ze budes druha odkliata princeznaaaaaaaaaaaaa! 🙂

wolfskinka
13. nov 2009

alic no to je vazny datum, mala by som to asi risknut ...

alicka nepredbiehajme s tym odkliatim pekne "pomalicky po krajicku a pozor na obrubniky" 😀 😀 😀 to mi hovori muz ked mi poziciava jeho auto 😀

alicao
autor
13. nov 2009

ja nepredbieham ja len pisem co si myslim🙂
a risk je zisk, tak plati?

wolfskinka
13. nov 2009

no baby mam priserne krce idem zalahnut zatial papa

alicao
autor
13. nov 2009

wolfi papa,
aspon nieco konecne citis, no nie?🙂
ked si nic necitila bolo zle, teraz je zle..sama nevies co chces 😀 strasne s tebou🙂

pralinka25
13. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Juj alic keby si vedela ako sa velmi tesim ze ich je osem. Neboj minimalne polovica bude jednotkova.
Moje babo vam drzi palceky a ono je veeeeeeeeelmi sikovne takze bacha na to.

Toho 17 je pre vas aky dolezity datum. Rozmyslam co si na ten den vymyslim ja aby bol dolezity aj pre mna. 😀

Inak na kardiologii v pohode. Skontroloval ma este raz a povedal ze problem nevidi keby som mala podstupit cisarsky. ale ze keby sa to zhorsilo mam sa zastavit. Spravili mi druhe EKG v tomto tyzdni a 3 krat mi merali tlak. Ja budem taka super prekontrolovana. Len keby mi aj babo ukazovali tak casto. Stale skumaju ja a ja by som radsej stale chodila na sono aby som videla mrnusa. Ale to nie. Nechcu mi ho ukazat ☹

alicao
autor
13. nov 2009

pralinka beriem tvoje mimi za slovo a dakujem mu🙂
to je dobre ze mas srdce ako zvon
mne na ekg povedali, ze ak otehotniem tak budem musiet byt casto sledovana, lebo mi byje rychlejsie nez ma, ze mi neholieha chlopna, takze u mna je cisarsky dost pravdepodbny a ked budu dvojicky tak urcite, ale mne to nevadi, aspon sa nebudu chudatka musiet trapit a drat cez moju malu ...onuuuuuu 😀
17.11 bude pre teba dolezity tym, ze budes musiet tento den musiet sustredit vsetku pozitivnu energiu vas oboch na nas, lebo bez teba to nezvladneme, plati?🙂

pralinka25
13. nov 2009

tak dobre, budeme sa toho 17 -teho snazit 🙂

No uplne ako zvon neni. Mam ho trosku mensie, tiez mi bije rychlejsie. Mavam pulz okolo 100 a to aj pred tehotenstvom a busenie srdca. Mozno tam budem musiet ku koncu ist este raz. Ale vraj by to pri pripadnom cisarskom nemal byt problem.
Tak snad nebude.

alicao
autor
13. nov 2009

aha tak to sme nato podobne
zas nemusime byt az take rovnake nemyslis?!
ale apon viem ze ked ty si tehotna aj ja budem🙂

pralinka25
13. nov 2009

no vidis. pekne si to tehotenstvo odkukaj. Nakoniec ten november bude tvoj oblubeny mesiac a leto tiez 😵

alicao
autor
13. nov 2009

prali no uvidime ak ano tak odvolam co som predtym o novembri povedala🙂

alicao
autor
13. nov 2009

ba dokonca ho vyhlasiem za moj najoblubenejsi mesiac🙂

pralinka25
13. nov 2009

🙂 no tak to sa pekne priprav na to vyhlasenie

alicao
autor
13. nov 2009

idem sa nato pripravit na gauci , idem si citat a mozno z toho bude aj chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
tak zatial papa a ak by som tu dnes nahodou uz nebola tak v nedelu ti napisem sms kolko babuliek sa stale drzi.
ok?
pozdrav od tety alicky praliniatko🙂

katti77
13. nov 2009

tak ja som opäť tu, mala som tu zase daňováčky, kra......lalala sú to
alicka ja 17. začínam pichať, proveru už papinkám
prali tak som rada, že je všetko ok
no poviem vám, že ja chcem ísť na cisársky aj keby som nemusela, ja som zase taká pokakaná z pôrodu, že až...

alicao
autor
13. nov 2009

katti jaaaaaaaj, tak oto dolezitejsi je ten den🙂 prva injekcia, to bude zabava🙂

katti77
13. nov 2009

alica ty jedna 😀 vidím, že mi praješ a tešíš sa so mnou 😀
no včera som sa mm pýtala, či si všetko zapamatal ohľadom toho pichania, tak mi povedal, že nie, a keď mi začal rozprávať ako to bude riediť a pichať, tak mi husia koža naskočila, a potom mi povie, že ale ty si si to určite zapamatala 😖 taaak na čo tam bol 😠
ale som rada, že tie interné vyšetrenia dopadli dobre a že ma môžu operovať, ono je fatk veľa dôvodov prečo to môžu zastaviť, no ale hádam sa dopracujem až ET....

pralinka25
13. nov 2009

alic oki. Pozdravim praliniatko a v nedelu mi napis. ja tu dnes budem maximalne do tretej.

kati no niekedy sa da cisarsky vybavit, ale pokial na to nieje vazny dovod tak to vacsinou nechcu robit. Ale zas zalezi od lekara.

katti77
13. nov 2009

prali tak toto ak ma nič neprekvapí, a budem vôbec tehu budem riešiť darom pre nemocnicu 😀 😀 to už mám premyslené...
ja tu dnes tiež nechcem dlho trčať, ale je tu hrozný frmol
alica a ty si de?

pralinka25
13. nov 2009

alicka urcite chrni. Aj ja by som isla spat. Asi si aj pospim ked pridem domov.
V noci som tomu moc nedala.

katti77
13. nov 2009

a čo si nemohla spinkať?
inak to bude asi dnes počasím, lebo aj ja by som si rada ľahla

pralinka25
13. nov 2009

som sa v noci zobudila na vecko a nemohla som 2 hodiny zaspat 😝 a isli sme spat az o jedenastej, co je na moje pomery veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi neskoro v poslednej dobe. Ale pozerali sme Hausa.

pralinka25
13. nov 2009

Pojdem uz domov. Neviem tu obsediet.
Tak pekny vikendik vam zelam a pekne si odpointe.

Alic v nedelu pis.

Papa 🙂