Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
19. nov 2009

ale trubka tak to nemyslela myslala to s tymi pozitivnymi testami

pralinka25
19. nov 2009

aliiiiiiiiic nepanikar. Jasne ze v tomto poslednom IVF. A navyse mas ist aj v mojich tehulkovskych slapajach. Mas same dobre vzory tak sup.

wolfskinka
19. nov 2009

ja si myslim ze mi chcela naznacit ze tam je ale s urcitostou to nechcela potvrdit uplne ... tak som zvedava, ale mam strach ... ked bude krvicka pozitivna tak ma to zase ukludni

katti77
19. nov 2009

wolfi no kedy si mala pravdu, že ťa to ukludní, ale mám obavu, že asi tak na 10 minút, a potom to začne...ale myslím to v dobrom, to je už strach na celý život, ale chcela si to, tak si tu vychutnávaj...

wolfskinka
19. nov 2009

katti dik baby idem domkov

alicao
autor
19. nov 2009

wolfi a potom sa budes bat ze ci bude srdiecko atd atd. budes ako pokazene radio🙂
a ja o tyzden dufam, ze tiez
Baby teste sa! Budete tu mat dve pokazene radia 😀 !

pralinka25
19. nov 2009

wolfi veru len chod domov. A obcas na nas mrkni.

Inak tiez si myslim ze nieco tam bolo. Alevsimla som si ze lekari vzdy povedia pri prvej navsteve tuto vetu. Zatial to povedali vsetkym zacinajucim tehulkam.

pralinka25
19. nov 2009

hehe zavolam na vas opravarov 😀
Ale co nikdy vas to neprejde. Ja tiez stale panikarim. Odvcera zas panikarim lebo sa mi vidi ze mi vobec nerastie brucho. 😝 😀

wolfskinka
19. nov 2009

alic no ved to

prali no ved to, daleko som sa nedostala k muzovi do roboty a trn ma zachvilu zavezie domov len musi nieco vybavit, aspon nebudes mat tolko zhadzovania po porode

😀

katti77
19. nov 2009

prali, a ako vieš, meriaš si ho metrom? 😉 čo by nerástlo, počkaj v 38tt budeš nadávať aké je veľké, že nemôžeš nič robiť 😀
ale chápem, to je už potom vždy niečo, srdiečko, ručičky, nožičky, krvička a tak, chápem vás babulky ale treba veriť, že všetko bude ok

wolfskinka
19. nov 2009

katti no ved ja verim len mam strach o gulka bombulka, pozitivne su tie // na 3 testoch, aj to ze nemam mrchu ani spinenie, a aj sliznica bola pekna a vraj presiaknuta tak to tam dufam je

alicao
autor
19. nov 2009

There can be miracle when you belieeeeeeeeeeeeeeeeve...lalalalala🙂

pralinka25
19. nov 2009

sak pockaj kati aj teba to caka a to este do vianoc 😀

No nemeriam len sa mi tak zda na obleceni a v zrkadle. Ale sak asi mam este cas. Jakoze ja na vahe priberam ale nie na bruchu. A to bude asi tym ze stale zerem

wolfskinka
19. nov 2009

no to hej no neboj za par tyzdnov sa zase budes stazovat ze si moc tucna 😀

pralinka25
19. nov 2009

hehe ja viem. Ale kedze sme tu vsetky rovnake ason uz viete co vas caka 😀
wolfi neboj bombulik tam je. Neviem kam by chodil. U teba ma all inclusive a este aj teplucko.
Ja som tiez spinila na zaciatku 2-3 dni. Ale bolo to asi v case mrchy a u teba to bolo podla mna uhniezdovanim. Duphaston mas tak je super.
Nechce to uz nic ine len byd v klude, byt doma, papat same dobroty a rozpravat sa s nim. Ja sa rozpravam s mojim este od cias kedy este ani nebolo zamiesene.

pralinka25
19. nov 2009

wolfi dnes si si nerobila test?

wolfskinka
19. nov 2009

hej mam duphaston aj utrogestan, ved aj ja sa s nim rozpravam

pralinka25
19. nov 2009

sak o tom nepochybujem ze sa s nim rozpravas. Len pisem ze je to asi to jedine a najlepsie co mozes teraz robit. Viem co prezivas. Ja som to prezivala tiez. Ked som si nasla // tak som sa strasne potesila a hned ma aj chytila panika ci to dobre dopadne, ci bude v poriadku a tak. No a drzi ma doteraz 😉 Najradsej by som chodila na ultrazvuk kazdy den.

alicao
autor
19. nov 2009

babky idem si citat a urcite pritom zazspim tak mozno poobede ak vas stihnem tak pisnem.
ideme raaaaaaaaaast🙂
zatial papa

groka
19. nov 2009

caute babule,co mate nove?
wolf,gratulujem ti k //,sa tesis ze?
babyule prosim vas na co je ten utrogestan?
ja mam totiz pocit,ze aj otehotniem ale sa mi to neudrzi a ked by som s tymto isla za doktorom tak mi povie ci som ja lekar,nie je na to nieco bez predpisu?alebo nejake bylinky,alebo cajiky?

wolfskinka
19. nov 2009

alic xixi ze ides rast .. tak aj ja idem rast ... uz som doma idem zalomit

groka .... dakujem, tesit sa budem az po 15,00 ked budem vediet vysledky z krvi ...

pralinka25
19. nov 2009

teda babule nechali ste ma tu osamote ☹

groka no utrogestan a duphaston su na uhniezdenie ale je to iba na predpis.
Ale ja som si zohnala duphaston z lekarne pod rukou. Ked mas nejaku znamu lekarnicku tak skus zistit. Uziva sa to od ovulacie, takze musis vediet kedy ovulujes

katti77
19. nov 2009

prali ja som tu, len nemám o čom písať, lebo nemám nič nové, a staré už poznáte
tak ideš toho 25. na PN, či ako si sa rozhodla?

pralinka25
19. nov 2009

no nakoniec som to presunula na 27. To je piatok. Stvrtok si chcem este podokoncovat v praci a od piatku by som bola doma. Dufam ze mi to gyndos potvrdi.

katti77
19. nov 2009

myslíš, že môže mať námietky? tak mu povedz, že máš rizikovú prácu a hlavne sa nedaj odbiť, lebo niektorí sú v tomto blbí

pralinka25
19. nov 2009

dufam ze nie. Ale pytala som sa setricky a ta mi povedala ze by v tom nemal byt problem.
Tak snad nie.
A ty kedy by si planovala ist na PN

katti77
19. nov 2009

no deň pred OPU pôjdem na dovolenku a budem sa snažiť zostať doma až do krvných testov, ak pôjdem do práce tak len na pár hodín a nie každý deň, myslím že po OPU tie dva dni určite budem a po ET 100% aspoň ten týždeň, uvidím aj podľa toho ako sa budem cítiť, ak by ma veľmi boleli vaječníky a nedalo by sa mi obsedieť v práci tak pôjdem na dovolenku aj skôr, nechcem si brať pn, aby mi to nezhoršilo priemer a dovolenku si môžem čerpať už aj z budúceho roku, lebo mám super šéfa, takže to využijem

wolfskinka
19. nov 2009

no hodinovy slofik pomohol

katti no ved uvidis ale radsej po ET zostan doma

pralinka25
19. nov 2009

aha. No a ked otehotnies tak co? Budes chodit do prace?

jankabo
19. nov 2009

Wolfi uz onedlho nam tu napíšes krasny odkaz, o necelé 2 hodky sa dozvieš ze si určite tehulka, uvidíš je to nádherný pocit, a prajem to zažiť vsetkym.
Alicka ty kedy budes testovat,??????