Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
19. nov 2009

a som tu uplne samucicka sama ☹
teeeeeeeeda ☹

pralinka25
19. nov 2009

no tak idem aj ja. Co tu budem osamote.

Papa

wolfskinka
19. nov 2009

katti dakujem

alic neboj sa neskacem, chodim ako posrata .. pomalicky

katti77
20. nov 2009

dobré ránko tehulky

pralinka25
20. nov 2009

blchy jedny blchate kde ste vsetky?
Mna ste tu upozornovali aby som vas neopustila ked otehotniema ja som tu a vy nikde!
Uz som investovala do notebooku a za chvilku aj internetu tak dufam ze nie zbytocne. Lebo vam to dam preplatit.

katti77
20. nov 2009

tak prali len do nich 😀 😀
tak to je super, že už máš notebook čo by sme tu robili keď budeš na pn, aj ty by si sa určite nudila a chýbali by sme ti 😀

pralinka25
20. nov 2009

😀
😀 no 😀
sak to ale to mi uz chybate aj teraz lebo nejako to tu vazne.

Posledne 3 dni ma boli hlava a dnes som prisla na to ze asi z krcnej chrbtice.
Od buduceho tyzdna dame internet a uz budem pritomna furt. Noteboocik je velmi pekny. (v tomto som typicka zenska lebo systemom a takym nerozumiem ale musi mat pekny dizajn. To je podstatne
😀

alicao
autor
20. nov 2009

dobry den mile damy a co ste sa zle vyspinkali?
som zvedava pralinka a katka, ci tu budete sediet cely den ked budete na PN!!!!!!!!!!!
ved som tu v zdy doobeda a navyse ma karhate ze mam teraz lezat tak co chcete???
Ci ty katty po transfere lezat nebujde???
chcete po riti?
nerozculujte ma lebo mam byt teraz v klude!!!
😀

Keby som bola v praci tak ako vy tiez tu tukam cely den ako volakedy a mozno o tyzdnen budem znova...

alicao
autor
20. nov 2009

pralinka zato ze si sa na nas nevyprdla ako vsetky tehule co neboli na pn ta mam na prvom rebricku aliinej hitparady🙂

alicao
autor
20. nov 2009

a pisem s chybami ako taky hotentot, lebo som este nerozplepila oci

alicao
autor
20. nov 2009

Dufam, ze sa nehnevate ze su pre mna teraz moje babulky najdolezitejsie na svete..fnuk

katti77
20. nov 2009

alica a ty si sa do koho poustila 😠 😀 😀
ja tu budem aj keď budem na pn, bo ja budem ležkať a budem pripojená, ale ako sa poznám tak možno aj nie, lebo budem čumieť do telky 😀 😀
prali tak hovoríš, že je peknučký no tak to je super, veď sa ti musí páčiť keď budeš na ňom celý deň písať 😀

pralinka25
20. nov 2009

alic no sak jasne ze musia byt pre teba najdolezitejsie na svete. To je bez debaty.

no ja tu asi cely den budem, lebo netusim co by som doma ine robila 😅 budem trpiet samomluvou.

alicao
autor
20. nov 2009

stale som lepsia nez wolfi co napise tri prispevky za den nie? 😀
a tiez by som mohla po leziacky pisat ale nechcem mat pocitac na brusku...ved uvidis ako sa budes bat co i len pohnut ked si prezijes 6 tyzdne utrpenia a bolesti ..teda dufam, ze ty to nezazijes ale keby si, tak ma chapes

alicao
autor
20. nov 2009

prali neveriiiiiiiim🙂 ale nebudem sa hadat
ved mozno aj ja ked budem tehotna a budem mat po tom najhorsom tak tu budem viac, ja tie moje babulky nechcem moc ozarovat teraz a pocas stimulky som nevedela sediet tak ma vsetko pichalo...kto nezazije nepochopi, ale nemyslim si ze som sa na vas vykaslala☹

alicao
autor
20. nov 2009

ani si neviete predstavit ten strach co teraz prezivam, aj teraz mi slzy tecu...ak to vsetko utrpenie bolo zbytocne tak ma je...lalala
minule ked som bola tehu a davala som si utrogestan tak som mala krcok tvrdy ako skala, teraz vobec, makky ako spongia...ach jo..

katti77
20. nov 2009

jejda mne alicka, však nás neber až tak doslovne...veď je jasné, že tu nepresedíš celý deň, keď máš teraz bambulky v brušku...začínaš nechápať srande... 😉
jasné len si dávaj pozor na zlatíčka a ležkaj, nemusíme to zažiť aby sme to pochopili, to je jasná vec, že najviac na svete chceš byť tehu a mať krásne bambulky...
tak sa upokoj a nenadávaj nám, ok? 😀 😀

katti77
20. nov 2009

alicka upokoj sa, je to ťažké a jasné, že máš strach, my sme tu pre teba, len prosím ťa nemaj zatiaľ čierne myšlienky, ziaľ je všetko ako má byť, máš bambulky u seba, nekrvácaš tak len ležkaj a oddychuj

alicao
autor
20. nov 2009

ok, fnuk ☹ 🙂

alicao
autor
20. nov 2009

asi som tehotna, lebo som precitlivela 🙂

alicao
autor
20. nov 2009

tie moje myslienky nie su ani tak cierne ako skor cevene 😀

pralinka25
20. nov 2009

alic neboj dobre to dopadne.
Bat sa budes stale. To ti fakt hovorim. Aj ked budes tehotna. Stale bude nieco.
Ja teda neviem aky mam krcok. Na to som este zatial neprisla a neskusala to.
Key planujes testovat?

alicao
autor
20. nov 2009

nechcem si urcit den lebo budem nato stale mysliet a pojde to este pomalsie ako doteraz
asi niekedy na buduci vikend, ak do vtedy nepride MS , najradsej by som uz dnes 😀
ja sa skor bojim, ze ak to nevyjde budem si musiet tymto peklom prejst znova. Viem ze su baby co isli na ivf viac krat ale nie kazda mala taky pribeh ako ja, keby ste videli gatovu, sama neverila ze som sa dostala az na transfer, bola s toho normalne happy

pralinka25
20. nov 2009

alic no ja verim ze toto bolo tvoje prve a posledne IVF s uspesnym koncom 😉
Ked sa tak pekne vyvijali nevidim dovod preco by sa nezakusli

katti77
20. nov 2009

no a nad tým si nerozmýšlala, že pre teba bolo najhoršie vydolovať tie vajíčka a teraz je už všetko v najlepšom poriadku a babuľky sa uhniezdia a vydržia tam 40tt....tak zlatko moje, ja verím, že budeš tehu a musíš tomu veriť aj ty...
nebojkaj sme tu s tebou...
a teraz ti drží palčeky aj tvojej bambulke aj praliniatko aj wolfiniatko 😉

pralinka25
20. nov 2009

veru teraz mas tych palcov ovela viac tak to musi vyst

alicao
autor
20. nov 2009

katti, stale zabudas ze mam dve babulky 😀 ale dakujem🙂
jaaaaaaaaaaj nech mate pravdu prosiiiiiiiiiiiiiim!🙂
vy by ste kedy testovali keby ste boli na mojom mieste? transfer som mala 17teho...

alicao
autor
20. nov 2009

katti ked nam to obom vyjde tak budeme moct spolu niekedy kocikovat v kremnici🙂
prali vy si tam budete musiet urobit vylet, je tam krasne🙂

pralinka25
20. nov 2009

no asi cez vikend alebo v piatok. Ale asi by som testovala uz od stvrku kazdy den az do pondelka 😅
a ako ta poznam tak to tak aj urobis 😀

alicao
autor
20. nov 2009

prali... 😀 kurna , dobre ma poznas, asi to tak aj urobim 😀