Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
20. nov 2009

no a ja tu teraz sedim a cumim na obrazovku a vy pracujete uz to chapete? co mam robit ja? 😝 😝

pralinka25
20. nov 2009

hehe 😀
sak co. na testy sa uz lahko cika. A prosim ta hlavne vycikaj ciarocky 🙂
Cierocky sme sa ucili uz v prvej triede tak sa snaz

katti77
20. nov 2009

😀 alicka no niekdy píšem o dvoch niekedy o jednom, nehľadaj za tým niaké znamenie, jasné!!!!
dobre beriem ťa za slovo a dáme kočíkové stretko v kremnici
a ešte k tomu testovaniu, romy asi vieš ktorá testovala sa mi zdá na 8 deň po ET a už tam niečo bolo, takže ako sa ja poznám tak by som to už asi skúsila vtedy, ale radšej neskôr ako by povedala wolfi alebo vôbec tak ako to spravila 😀
tak čo tak 26.11. ja pôjdem do helíku na krv a po dávku gonalu a ty by si vtedy testla? mňa porazí koľko jednotiek mi predpíšu a teba od šťastia z toho, že si tehu 😉

katti77
20. nov 2009

prali ktorý štvrtok si myslela a ktorý víkend, tento teraz?

katti77
20. nov 2009

asi nie asi ten budúci, no ja počujem testovanie a som nadržaná, tak prepáčte 😀 😀

pralinka25
20. nov 2009

alicka je testovaci maniak tak bude testovat o 106 🙂
a ty si kati hlavne pytaj mini davku!!!!!!!!! aj pod hrozbou smrti 😀

katti77
20. nov 2009

prali budem, poviem im, že radšej budem riskovať, že bude vajok menej ako dostať hyperstimulák 😝 , no veď uvidíme

alicao
autor
20. nov 2009

katti tak to sa tam mozes spoznat s wolfi aj ona ide vo stvrtok na sono 🙂
ako ide pichanie, teda to ihlove myslim?
prali , hmmmmmmm skusim najst zosity aby som vycikla ciarky na jednotku🙂

alicao
autor
20. nov 2009

katti, ten buduci, ale pralinka ma pozna,som ako ty uz teraz ma mika ze by som 😀

pralinka25
20. nov 2009

alic taketo: // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // //

ok? vytlac si to a trenuj 😀

wolfskinka
20. nov 2009

dobre ranko ....

katti77
20. nov 2009

alicka no otázka najprv ak mám napísané, že mám dostať 24-26, a najneskôr tam mám prísť ten 32 deň tak tam vlastne tak či tak mám ísť toho 26.11, či som zase vedľa jak tá jedla
a to by bolo super, keby som sa tam stretla s wolfi, by som ju najprv vystískala a potom by som jej dala po zadočku, zato že je neveriaci tomáš 😉

pralinka25
20. nov 2009

dobre ranko sipkova ruzenka 🙂

alicao
autor
20. nov 2009

katti aha takze najneskor toho 26 tam musis ist, chapem spravne?
prali 😀 😀 😀 vykonam!
ahoj wolfi , ides si lahnut? 😀

alicao
autor
20. nov 2009

baby pustite ma ist si lahnut? 😒

wolfskinka
20. nov 2009

alic hahaha .. teraz som vstala a zase mam ist lahnut ? ... vypijem cajik, zjem hrozno a pojdem k doktorovi vypisat tu PN a potom zalahnem, dnes ma akosi pobolievaju vajecniky, tak sa hadam nic nedeje, ale picha na krajoch brucha a ni v strede a to je dobre

pralinka25
20. nov 2009

alic no tak chod. Aj ty si sipkova ruzenka 🙂
neboj wolfi nic sa nedeje ked pobolievaju vajecniky. Babo si prve tyzdne taha hormony z vajecnikov

alicao
autor
20. nov 2009

wolfi to aj romy mala, ked sa otehotnie po ivf tak to boli ze vraj, mozno budu po stimulke trochu zvatsene to je vsetko
prali dakujem za povolenie, ja vas lubenkam a nechcem vas zanedbavat ale babulky su teraz prvorake tak zatim, este pisnem, zatim papa

wolfskinka
20. nov 2009

prali aha tak to som nevedela

alic vcera mi datova povedala ze mam zvacsene vajecniky a ze to po stimulke byva, presne tak len lezkaj a oddychuj

pralinka25
20. nov 2009

no vidis aj to moze byt dovod.

No vraj to tak je. Niekde som to citala. Potom v urcitom tyzdni si zacne tahat z placenty ci ako.

wolfskinka
20. nov 2009

prali no ty si sikulka dik za vysvtlenie

pralinka25
20. nov 2009

🙂 no snad je to tak

wolfskinka
20. nov 2009

no musi to byt ok, ziadne snad nepripustam

katti77
20. nov 2009

alica to bola otázka na teba, že či najneskôr toho 26. čo je vlastne 32 dc
dobré ránko tehuľka

pralinka25
20. nov 2009

tak tak To je spravny postoj 😵

alicao
autor
20. nov 2009

kati ja neviem kedy si 32 den cyklu?🙂 ale ak nedostanes kramy do 32 dna odkedy si mala MS tak musis ist do heliku tak ci tak

katti77
20. nov 2009

no veď ti píšem mrchu mám dostať podľa tých papierov 24-26.11 to je 30-32 dc, takže ak nedostanem do toho 25.11, čo je 31 dc tak tam 26.11. to je 32 dc mám ísť tak či tak?
sorry ale som trošku zmätená
wolfi všetko bude dobre, bambulko si robí priestor 😉

pralinka25
20. nov 2009

kati myslim ze ano toho 26.11. tam najneskor chod

katti77
20. nov 2009

tak to by som stretla wolfi, super 🙂 🙂

pralinka25
20. nov 2009

mozete poklabosit 🙂