Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
25. nov 2009

wolfi a neodpisala si mi ci bol pri tom aj drahy.

Alic uz som ti par veci napisala co by sa nemalo.

alicao
autor
25. nov 2009

wolfi to verim, citala si tu v mojom albume?

wolfskinka
25. nov 2009

prali jasne ze bol, chodi so mnou na vsetky vysetrenia

alicao
autor
25. nov 2009

aha prali , dik,nevsimla som si...pecienku nemusim , fuj, ani tavene syry takze ok...ok pozriem tu stranku, ale nechcem predbiegat, este 6 dni do kontroli..mamamia!

pralinka25
25. nov 2009

alic najlepsie je sa nestresoovat. Podla mna si telo sami vypyta co potrebuje.
Jedz ovocie a zeleninku.

katti77
25. nov 2009

ok alicka uvidíme
ja padám na daňový a k mame pomáhať s vyprataním kuchyne...zajtra prídem neskôr idem do toho helíka...
pa pa zlatíčka

pralinka25
25. nov 2009

kati papa a moc sa neprepracuj.
vela stastia v heliku

alicao
autor
25. nov 2009

prali mas pravdu, ja vela toho nemam rada a vzdy jem vsetko take jednoduche, takze to asi nebudem musiet menit...mozno len obmedzit sladke...len milujem arasidy a arasidove maslo a to neviem ci mozem..este som nezistila
Katti papa a ako vzdy pichaniu vzdar a v heliku vela stastia🙂 cmuk!

pralinka25
25. nov 2009

alic no pokial ti nerobia zle tak kludne mozes. Ja somcitala ze oriesky sa mozu v pohode samozrejme v rozumnom mnozstve.

Ja papam sladkeho dost 😒

alicao
autor
25. nov 2009

ved aj ja, raz denne urcite...aj teraz som zhltla koko 😝

pralinka25
25. nov 2009

No tak ale zas nedopraj tym detom maskrtku. Nie? 😀

treba si davat pozoraby si nepribrala viac ako 15 kilov pocas tehu.
Mas aj nejake priznaky?
A ozaj ked budes tehulka kam budes chodit? Budes normalne chodit na poradnu svojmu gynekologovi alebo do heliku cely cas?

cisielko
25. nov 2009

Pralinka ďakujem 😀

Vidím, že sa Vám to tu rozrastá o tehulky tak gratulujem všetkým tehulkám a snažilkám a čakateľkám želám veľa šťastia a trpezlivosti 😉

alicao
autor
25. nov 2009

ciselko aj tebe nech sa to podari na prvy sup!🙂
pralinka, mna vsetko tam dole picha ale to uz od stimulky takze to neviem rozlisit, niekedy mam pocit, ze ma prist MS , ale potom to zmyzne , aj dnes som to mala , MS by mala prist zajtra , zajtra je 14DPO, ale dufam, ze nedorazi a konecne ma dnes zacali trosku boliet priasia...co je tiez hadam dobre .
A tazsie sa mi dych, ale to tiez moze byt tym, ze som bola zvyknuta cvicit a teraz nic, len leharo..
Pokial viem tak z helika ma ' vyhodia' ked budu pocut srdiecko a potom budem musiet ist ku svojej, co ma mrzi, lebo taky clovek ako gatova uz neexistuje, tolko sa vzdy spolu nasmejeme, keby sa dalo, chcela by som ju mat pri porode..

pralinka25
25. nov 2009

alic mna bolelo brucho ako na mrchu prve 2 mesiace. Ale sak to vies.

Neboj mrcha nepride. Co by tu robila?

alicao
autor
25. nov 2009

veru, nech sa neopovazi...a vies co je este zvlasnte? tak ak ty si nakupila veci pred tehu, ja pred stimulkov ten trenazer...stala som na nom raz 😀

pralinka25
25. nov 2009

no vidis. Dobre som ti radila kupit ho 😀

alicao
autor
25. nov 2009

pralinecka idem sa napapat, sme hladny🙂
tak zajtra papa , drzkajte sa obaja 🙂!

pralinka25
25. nov 2009

zlaticka idem domov. Prajem vam prijemny zbytok dnicku a zajtra sa prihlasim posledny krat z prace.
Papa a opatrujte babuliatka. Cmuk

alicao
autor
25. nov 2009

prali ved ja som tak strasne rada, ze ta mam ani si nevies predstavit!!! cmuk 🙂

alicao
autor
25. nov 2009

papa!🙂

miroslava89
25. nov 2009

ahojte... jej alic // 🙂.. takze sa pravdepodobne zadarilo?🙂

alicao
autor
25. nov 2009

mirka , no zda sa ze ano, vdaka doktorom, ale na krv idem az o tyzdnen takze zatial sa tesim tak primerene

miroslava89
25. nov 2009

ja som sa tak potesila🙂 aspon nech vam sa dari🙂..na buduci tyzden sa urcte budes tesit na plno🙂

alicao
autor
25. nov 2009

mirka , ved aj vam sa predsa dari , problemy vzdy boli aj budu, len sa netreba vzdavat! Bojuj! Si mladucka, sily mas za nas vsetky styri dokopy🙂

alicao
autor
26. nov 2009

ahojte mojenka!
dnes som sa konecne trochu vyspala vstala som AZ o 5.00 😀 !
Pralinka, kedy budes vediet vysledky krvicky?
Katti, cakame na spravicky z heliku!

pralinka25
26. nov 2009

ahojky mojenka.

Alic este som si spomenula ze nesmies papat plesnove syry.

Ja nemozem spavat. Som strasne unavena a napriek tomu sa vzdy okolo 4 rano zobudim a som 2 hodiny hore.
Ach jo ☹
Ale zajtra sa snad uz vyspim.

Zatial internet nemame. Povedali ze nam ho pridu zapojit tak dufam ze sa poponahlaju. Chvilku budem offline 😝 ☹

alicao
autor
26. nov 2009

pralinka presne ako ja, predvcerom som sa zobudila o 3.33 , vcera o 4.44 sradna a dnes o 5.00..
nieeeeeeeee, nebudes tuuuuuuuuuuu☹? aj tych par dni mi budes velmi chybat ach jo☹
Ja budem mat problem s tym jedlom, ja syry ani mlieko ani jogurty vobec nejem..je mi z nich na tycku
neviem odkial zoberie vapnik.
A citala som ze by bolo dobre jest biopotraviny....aj by som, keby ich bolo dostat a neboli tak priserne drahe...ty to beries az tak prisne?

alicao
autor
26. nov 2009

A vysledky krvicky kedy budes vediet?

pralinka25
26. nov 2009

no si v utorok budem vediet. Som zvedava.

Neberiem to vobec prisne ani vazne. Ja tym bio potravinam akosi ani moc neverim. Nekupujem to. Stravujem sa uplne normalne co mi chuti a nejem tie plesnove syry a pecianku. Inak vsetko. Nepijem kavu.
No moja mama je od 7 rokov vegerarianka a neje ani mlieko syry jogurty ani nic podobne a nejedla to ani v tehotenstve. A som tu a dokonca by som povedala ze mam dobre kosti.
Skus pozriet co vsetko obsahuje este vapnik alebo si ho kup jednoducho v tabletkach

alicao
autor
26. nov 2009

prali ani ja tym bio moc neverim, jedine co moze byt pravda, ze to maso v supermarketoch je napustane hormonmy a kadecim...ale zase biomaso som v obchode este nevidela 😀
Uz som pozerala co vsetko obsahuje vapnik...len tolko ho treba v tehotenstve ze vraj zjest ze asi budem musiet lizat aj omietku ako koza aby som ho mala dost ...
no ale je to asi tak ako vravis, treba proste jest normalne a nezaoberat sa tym moc...