Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
26. nov 2009

no to je pravda, ale počkaj keď budeme v téme tehu a budeme mať tak 35 25 24 14 tt tak sa dosmejeme 😀

pralinka25
26. nov 2009

no dnes som nejako mimo 😀

katti77
26. nov 2009

alicka ďaleko ako ďaleko teda aspoň pre teba, čiariská sú také, že na tvojom mieste by som sa bála či nebudú 3-jičky 😀
a ja verím, že budem tehu, aspoň zatiaľ

alicao
autor
26. nov 2009

to si presne vyratala ci len tak? lebo babule maju rovnake posledne cislice v cislach a my dve tiez..hehe

alicao
autor
26. nov 2009

a medzi kazdou je 10 tt rozdiel🙂 ? to sa mi nezda 😀

katti77
26. nov 2009

no snažila som sa to presne, ale neviem či až tak uplne, som sa dosť ponáhľaľa, však od utorka v tom budeme mať jasnejšie 😉

alicao
autor
26. nov 2009

katti ved sa aj obavam ci nebudu tri ale myslim, ze blastocysty sa na dve uz nedelia..
dnesny rapi clear je taky ako vcera ten posledny mamatest..zajtra urobim mamatest a som zvedava..bojim, bojim, aj ked verim coraz viac🙂

alicao
autor
26. nov 2009

a viete naco sa este tesim, tesim sa ze potesim gatovu, ja ju proste milujem🙂

pralinka25
26. nov 2009

Zlatinka opustam vas na dobu neurcitu ☹
budete mi chybat a snad nabuduci tyzden tu budem znova. Ak by sa nieo dialo alic napis mi. OK?

Tak papa zlaticka. Cmuk

alicao
autor
26. nov 2009

prali fnuk, fnuk, prosim ta vybavte to co najskor, neviem si to tu bez teba predstavit...a jasne napisem keby daco...
drzkaj sa moja aj pusku na brusko pre praliniatko od tety alicky...jaaaaaaaaaaj mne je normalne do placu ale predstavim si akoze ides na dovolenku..
papa

katti77
26. nov 2009

alicka potešíš ju a hlavne aj seba, lebo stále neveríš, si myslíš, že si čiarky povedali, spravíme si s nej prču 😀
sú tam bambuľky a veľké jak fazuľky 😀
no medzi prali a wolfi je 10 tt sa mi vidí, počkaj pozriem

alicao
autor
26. nov 2009

katti ja viem ze tarz som tehu ale zajtra to tak uz nemusi byt, preto tie obavi, ako asi kazda ..ale tie co prekonali potrat sa boja asi trosku viac

pralinka25
26. nov 2009

alic dakujem. A my posielam tym tvojim blskam nech pekne rastu.
Mne je tiez smutno. Budem doma ako odtrhnuty vagon ☹

Tak este raz papa

katti77
26. nov 2009

hej medzi nimi je 10 tt, a ty budeš mať v utorok 5 tt wolfi asi 7 tak sorry teba som zle vyrátala
35 25 23 20 asi takto by to malo byť

alicao
autor
26. nov 2009

prali cmuk, cmuk, cmuk ☹

katti77
26. nov 2009

pralinka ahojkaj moja zlatá, a rýchlo si to vybav aby si tu mohla byť s nami, cmuky cmuk

alicao
autor
26. nov 2009

katti skontrolujem ten rozdiel na vianoce 😀

katti77
26. nov 2009

alicka no je to pravda, ja som to nezažila a ani to nechcem zažiť, ale ja verím, že bude všetko v poriadku, ver aj ty, dobre, jáj nech už je utorok

alicao
autor
26. nov 2009

veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
ja chcem aby bol utorok o dva tyzdne to uz budu povut srdiecka🙂

alicao
autor
26. nov 2009

zajtra zostavas teda doma?

katti77
26. nov 2009

tak nech je utorok o dva týždne, prajem ti aby si počula srdcia ako zvon

alicka to pero už je nabité, ja len ihlu nasadím a určím dávku, nie?

alicao
autor
26. nov 2009

presne tak, len uplne prvu davku nastav na 37.5 a vystrekni len tak do vzduchu aby isiel von vzduch a poton pretocis na svoju davku. a vzdy to kotroluj aj ked to uz budes pichat kazdy 37.5 je jedn tuknutie, takze pri 150 budes pocut 4 tuknutia
inak je to nahrate na youtube, je tam toho plno aj gonal tak si to pozri, mne to pomohlo

katti77
26. nov 2009

ďakujem zlatko, pozriem to, len teraz padám na tú angličtinu, tak sa mi tu maj a zajtra na mk
cmuk a pa pa

alicao
autor
26. nov 2009

papa a ucit sa ucit sa ucit sa🙂!

wolfskinka
26. nov 2009

ahojte, tak som si oddychla, doutierala prach a na chvilu som sa dostala k pc

katti77
27. nov 2009

dobré ránko ak tu niekto je

alicao
autor
27. nov 2009

bre ranko katti, ja som dnes vstala o 3.03 porazi ma...
ako dopadol gonal?

katti77
27. nov 2009

dobre, len som nevedela kedy ho mám vytiahnuť z chladničky, inak pohoda, len neviem kde to všetko budem pichať 🙂
a ty čo od rozrušenia nemôžeš spávať?...zlatko neboj po utorku to hádam bude lepšie

katti77
27. nov 2009

a berieš aj dáke čípky alebo niečo podobné?

alicao
autor
27. nov 2009

katti , to staci to vytiahnut z chladnicky hned pred pichanim
no mozno je to od rozrusenia a strachu ale dnes aj koli zapche, uz to je takto 2 tyzdne, strasne ledva ledva zo mna nieco vyjde a boli ma z toho dost brucho a okrem ineho ma boli aj tak kramovo..