Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
27. nov 2009

alicka tak skús ten liek čo ti písala pralinka, ja som si ho už kúpila a budem ho jesť po OPU, ja mám nábeh na takého veci, a neboj vieš, že krámovo to bolí aj keď si tehu, hlavne si nenamýšlaj nie čo zlé, dobre?, všetko bude vporiadku, drobci sa držia a už sa nepustia, veď im je tam spolu veselo

katti77
27. nov 2009

a čiaročky sú krásne, červené, silné takže mrcha už nepríde, juhuhu 😉

alicao
autor
27. nov 2009

Katti, nie nie z toho kramoveho pocitu nemam strach, viem ze vela bab tu opisovalo taketo pocity pri tehu..tak som aj rada, ze to citim...len nemozem z toho spat
je ta ciarka silnejsia?
dnes sa rapi clear vobec nezmenil, je stale rovnaky...dufam, ze je to ok

katti77
27. nov 2009

zlatko je normálna silná, a hádam, nechceš aby tá čiarky silnela viac ako sa dá, nečakaj, že bude neviem aká tvamšia, však aj tam sú dáke hranice farebnosti, hlavne, že nemizne, no nie? a neboj je taká ako má byť, určite je to ok

alicao
autor
27. nov 2009

katti no ale este by mohla silniet , baby mavaju aj silnesie nez je kontrolna..ale asi cim su tmavsie tym menej su vidiet rozdieli...panikarim trosku ja viem🙂

katti77
27. nov 2009

je to normálne, že máš strach, ale neboj je riadne silná a hlavne neporovnávaj, je to tak ako to má byť, veď už len pár dní a budeš mať istotu, jáj nech už je utorok sa teším spolu s tebou

alicao
autor
27. nov 2009

jeeeeeeeeeeeeej, kukni testik co hodila teraz dahra, som takaaaaaaaa rada 🙂
lezali sme spolu po OPU, boli sme tam len mi dve a dobre sme si pokecali, ona mala len jedno vajicko a vkladali jej ho o tri dni...jaaaaaaaaaaaaaj , to je kraaaaaaaaaaasa 😀 , v tom heliose fakt robia zazraky!!!!
Uz len par tyzdnov a bude tam tvoj albumik s //mi veriiiiiiiiiiiiim tomu !!! 😀

katti77
27. nov 2009

dúfam alicka, veľmi dúfam
a sorry ale zase som tu mala daňovákov

katti77
27. nov 2009

no pozrela som sa na ten jej testík, super a má tú čiarku slabšiu ako ty, takže určite máš dvojičky a všetko je ok

alicao
autor
27. nov 2009

no boh mna aj manzela ochranuj 😀 ! ale ten co si robila ona je rapi clear, a mne dnes ukazal skoro taku istu ako ma ona, takze kto vie...

alicao
autor
27. nov 2009

katti idem si lahnut, aj tak si asi busy a uz neviem co mam na nete pozerat, ok? Idem dospat to rano..este pridem , tak nepracuj moc a zatial papa, cmuk!

wolfskinka
27. nov 2009

caute baby ...

tak ja zase soky ... vcera vecer sa mi spustilo take krvacanie, ze som myslela ze uz je amen s gulkom bombulkom, do rana to preslo a teraz len take spinenie, som utekala k doktorovi a povedal, ze vsetko ok mam dalsiu fotku zo sona a objednal ma na poradnu 28.12.
od rana beham po spitali, najskor usne potom gynda, teraz idem konecne zalahnut a oddychovat

katti77
27. nov 2009

alicka som mala tých daňiarov, a potom nám vypadla elektrina, tak som sa ti nemohla venovať, sorry
už som domal, ale tak ma bolí bruchu, že si idem aj ja ľahnúť a trošku si pospím
tak možno večerom sem nakuknem

wolfi ak to sú riadne šoky, hlavne, že j e guľko v poriadku, tak len pekne ležkaj a oddychuj

wolfskinka
27. nov 2009

katti no ved to si ten krpec robi z nas poriadnu srandu to bude pekne cislo, dala som dalsiu fotku do albumu, plodovy vacok ma 13,7mm

idem zase zalahnut

alicao
autor
27. nov 2009

katti, uz som hore, ale vidim ze si doma uz, tak lezkaj moja, je to posledna mrcha svinucha , nech uz je prec!
a druzim palceky nech mas folikov v pondelok tak akurat, ok? cmuk
wolfi som rada, ze to nie je nic vaznejsie a aj my tu vsetky sa mame dobre a dakujeme za opytanie....

tinkapn
27. nov 2009

Ahojte zienky, mam na vas prosbu, mate niektora skusenosti s pripravkom FEMIGARD? Dakujem 🙂

alicao
autor
27. nov 2009

tinka , pokial viem tak to tu ziadna z nas nebrala...sorry 😒

wolfskinka
27. nov 2009

alic ty co beries ? ja calibrum babyplan, tam by malo byt vsetko

pralinka25
27. nov 2009

bu 🙂 😀

som sa zastavila na chvilku v praci lebo som si tu pozabudala veci. Tak vas aspon pozdravim.

S firmi co nam ma zapojit net sa zatial nikto neozval, tak neviem kde sa flakaju. Ide mi to na nervy, lebo uz chcem interneeeeeeeeeeeeeeeet.

Wolfi kokso to su fakt soky. Ale hlavne ze je bambulik v poriadku. To je podstatne. Nech sa len pekne drzi. Je to silne babo.
Pozdravuj ho.

Alic ty tiez pozdravuj bambulatka 🙂 a ciarocka je podla mna fantasticka. 😵

Kati nech ti rychlo mrska prejde a nech je naozaj posledna na veeeeeelmi dlho. CMuk

Opatrujte sa.

V pondelok pojdem odniest do prace PN tak ked sa bude dat stavim sa.

Papa. dem domov nech ma tu nikto nenacapa 🙂

Pekny vikendik

alicao
autor
27. nov 2009

ajoooooooooooj🙂 to je ale prekvapko🙂 a papaaaaaa🙂!

wolfskinka
27. nov 2009

rali no ved co ti budem hovorit stale spinim par kvapiek, ale nekrvacam, ak budem mat toto cele tehu tak buedm zachvilu sediva

katti77
28. nov 2009

ahojte len som nakukla
alicka ďakujem, v pondelok podám hlásenie, brucho už nebolí (teda zatiaľ) 😀 a snažím sa ležať a piť veľa vody 😝 , ty sa mi pekne držkaj, hlavne ležkaj nech babuľky majú u teba ráj a môžu sa v kľude hrať a blázniť, ok?

pralinka tak hádam ťa v pondelok počítame, a sprav poriadky s tou firmou jednou, my tu nechceme byť bez teba

wolfi super fotečka, tak nech sa guľko drží...

teším sa na vás v pondelok, cmuk

alicao
autor
30. nov 2009

Bre ranko!
Kati, cakam na spravicky, dufam,ze len a len dobre!!!🙂

katti77
30. nov 2009

ahoj alicka
tak mám len 2 8mm, 2 7mm a 5 maličkých, krajko povedal, že mi upravia dávku, že chce aby som mala viac folikov a že ja sa nemusím báť hyperstimuláka, vody mám piť tak ako som pila pred začiatkom stimulácie...
tak som zvedavá koľko si budem pichať...no lepšie takto ako stopnutie, no nie?

a ty ako tehuľka, ako sa mi cítiš, čo babuliatka, a testla si ešte?

alicao
autor
30. nov 2009

katti, super, hej, presne ako vravis, to ze mas teraz menej sa stale da uprvit hormonmi, stale lepsie nez keby to bolo napak, takze supis, supis, supis, som zvedava kolko ti daju
a k tomu ostatnemu ti napisem ip

katti77
30. nov 2009

aj ja som rada, že je to radšej takto, no o 15.00 uvidíme čo a ako
a čakám alicka, bože ale ma plašíš

katti77
30. nov 2009

a strašne málo testov máš alicka, ako ty sa nehambíš, ja už som si teraz kúpila v lekárni pri heliose 6 aby som potom nekupovala u nás tak veľa 😀 😝

alicao
autor
30. nov 2009

malo? kazdy den testujem 3, rapi, mamatest a pepino, len to sem nemozem davat, lebo by som vyzerala ako debil, a nemusia vsetci vediec ze som 😀 😀 😀

katti77
30. nov 2009

bože alicka, ty si fakt rovnaká ako ja, už som sa zlakla, že si prestala, neboj ja si to o tebe nemyslím, lebo ja som presne taký istý debil 😀 😀 😀
no dobre, tak sa zmierim s tým čo tam máš 😢

alicao
autor
30. nov 2009

katti, zajtra tam hodim dalsi mamatest ok? uz je testovacia silnejsia nez kontrolna a snaaaaaaaaaaaad bude aj zajtra, dohodnute?🙂