Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
30. nov 2009

papa nasa najkrasie princezna!🙂

katti77
30. nov 2009

pa pa pralinka

alicka aj ja som mala kura, no som teraz taký kanibal, ale čo už 😀 😀 , ešte nevolali ale každú chvíľu rátam, že sa ozvú, no som zvedavá na tú maxi dávku, to budem desať minút pichať gonal, kým to tristokrát pukne 😀 😀 😀
a ďakujem, že si mi poradila, že to mám vytiahnuť z chladničky tesne pred pichaním, vôbec ma to neštípe, a prvý krát som si ho vytiahla asi 20 min pre pichačkou a štípalo to jak sviňa, mi to poradili baby v inej téme...ale neva, teraz je to balada pichať tým perom, jaj to ani necítim, ale nie že to zase dáko zakríknem 😠

alicao
autor
30. nov 2009

hej hej katti to som si vsimla aj ja ze ked som to vytiahla tesne pred pichnutim necitila som to.
inak aj perom sa da potrapit hlavne ked uz budes nafuknuta, ak budes, nie kazda je, ja som mala brucho strasne velke a tvde, ty necitis nic?

katti77
30. nov 2009

alicka zatiaľ nie, ako na večer je tvrdšie, ale zatiaľ sa to dá, len tá ihla s dipherenom či ako sa to píše, mi ide ťažšie niekedy, aj dva tri vpichy mám kým sa trafím dobre, ako by som do kameňa pichala, a inokedy zase v pohode, ale s tým perom nemám zatiaľ žiadny problém...no však uvidíme...na koľký deň tak OPU vychádza a koľko dní pred opu prestaneš pichať, keď ti dajú pregnyl tak už nepicháš však?
a tak sa teším na zajtra a tvoje správičky babuľka, veľmi veľmi, nech už je zajtra o takomto čase to už ti bude volať 😉

alicao
autor
30. nov 2009

katti zvycajne vyberaju vajka na 14den od gonalu, takze pichas 12 gonalov, lebo dva dni pred opu si pichnes pregnyl a potom uz len cakas.
ja som isla na 11 den, takze som pichala len 9 gonalov
inak zajta idem z heliku do prace zaniest pn, takze trosku budem meskat, ale najneskor o desiatej tu budem ok?
mozem ti napisat sms ak chces

jankabo
30. nov 2009

Alicka neboj vsetko bude v poriadku,
ja to poznám, teraz sa budes bat aby ti potvrdili z krvičky pozitivnu spravu, potom to bude utz. neskôr to bude tripple testy, potom zase ultrazvuk, potom budes zase čakat kedy uz drobček sa začne konečne hybat a budes rozmyslat preco este nie, potom zase a zase, a furt dookola. Ale je to krásny pocit.
Ja uz mam v piatok prvý termín, to len tu na konikovi pise inak, tak som zvedavá, v stredu mam este poradnu a držím ti prsteky.
Katti držím ich aj tebe hoci sa nepoznáme ale ja som sem niekedy tiez patrila a o drobca sme sa snažili presne 12 mesiacov.

alicao
autor
30. nov 2009

jani dakujem a snaaaaaaaaad mas pravdu🙂
katti do kedy si dnes v praci?

katti77
30. nov 2009

takže mne by OPU vycházala na 9.12 lebo ja si dnes idem pichať 5 gonal dnes, tak to je už za dverami tá OPU, no ak sa nič nestane, ale ja musím byť optimistka, takže na budúci týždeň znesiem pekné vajká...
a dobre tak sem prídeš neskôr, ok, a ak chceš tak mi môžeš poslať sms, ale však vieme ako to chodí, nikto ti nič nepovie, a bude sa čakať na výsledky a to tu už hádam budeš, no ale ak budeš mať už ráno dobré správy tak jasné šup s nimi na mobil 😉

alicao
autor
30. nov 2009

katti ok, dam vediet ak bude co🙂
mohlo by ti opu vyjst na den ked pojdem ja na druhe sono, by som ta riadne vystiskala a oplula tehuvirusikmi 😀

katti77
30. nov 2009

a kedy by si potom mala ísť na druhé sono?

alicao
autor
30. nov 2009

asi od zajtra o tyzdnen, teda osmeho...

alicao
autor
30. nov 2009

do kedy si dnes v praci?

katti77
30. nov 2009

no to by aj mohlo vyjsť, lebo ja mám ovulku skôr tak na 12-13 deň, tak možno budem mať OPU skôr
asi do 15,30
to by bolo super keby sme sa stretli v helíku

alicao
autor
30. nov 2009

pockam na tvoje vysledky a potom pojdem do sprchy troska sa skulturnit, lebo som ako neandrtalec, chlpata 😀
prestali ma boliet prsia☹ dufam ze to nie je zle znamenie aj minule sa mi to stalo..zase panikarim

katti77
30. nov 2009

nepanikár, už nikam nepôjdu babuľky a minule si v ktorom no veď vieš čo, nechcem to písať...
a nemusíš čakať zlatko, kľudne sa choj odchlpiť, inak ja tú činnosť teda veľmi v láske nemám, ale čo narobíme keď musíme 😀 😀

alicao
autor
30. nov 2009

katti , v tomto istom tyzdni, bola ciarka, boleli prsia, prsia prestali boliet ciarka zacala slabnut...preto sa bojim
ani to neznasam, ale uz dva tyzdne som sa ziletky ani nedotkla a nechcem aby sa zajtra gatova zlakla 😀

katti77
30. nov 2009

tak alicka volali tak pichám 225 jednotiek a kontrola vo štvrtok 3.12.

katti77
30. nov 2009

nebojkaj alicka, oni ťa teraz budú kontrolovať, pevedz im že máš strach a určite aj berieš dáky utroš nie?
a gaťová sa nezlakne, minule mal krajko takú 70 ročnú tak pochybujem, že tá sa holí

alicao
autor
30. nov 2009

katti, fiiiiiiiiiiiiiha🙂 no super, a je dobre ze ides tak skoro na kontrolu, treba, pre istotu, tak to mozes mat rande z wolfi...
parada, tak ja idem moja, ok? kym to oholim budu aj styri hodine a pride drahy,
tak zatial papa a zajtra sa ozvem!

pichaniu vzdar! 😀

alicao
autor
30. nov 2009

katti, utros som brala aj minule, nepomohol..ale radsej nato nejdem ani mysliet

katti77
30. nov 2009

ok alicka dík a nebojkaj zajtra bude všetko ok
cmuk

alicao
autor
30. nov 2009

cmuk 🙂

alicao
autor
30. nov 2009

uz som krasna...teraz budem cakat na draheho🙂 uz si prec?

alicao
autor
30. nov 2009

asi hej tak si idem citat ...papa!🙂

wolfskinka
30. nov 2009

alic .. ja som mala doobeda tie audity, nebola som pri pc a ked som prisla domov tak som zalahla o 13,00 a zobudila som sa o 17,00 ...som zvedava co budem robit v noci

alic drz sa zajtra ... tfuj tfuj tfuj

katti tak vo stvrtok ja mam ist na kontroolu srdiecka vo stvrtok ale bojim bojim mozno pojdem v stredu ale asi lepsie by bolo az vo stvrtok , to mas riadne davky ze 225 ... no drzim prsty nech nas nasledujes

alicao
autor
30. nov 2009

wolfi dakujeeeeeeeeem, som zvedava a bojim, bojim aj ked zajtrajsku ani tak nie, ale toho co ty, ci uvidim aj srdiecka neskor..ach jo..ved to poznas...

wolfskinka
30. nov 2009

alic mi hovor ... ja sa bojim strasne aby tam bolo srdiecko, aj ked nie je dovod na obavy, ale ja som posrata z tohto tehotenstva bojim sa aj tiena, aby bolo vsetko dobre

no som zvedava ci tam mas 1 alebo 2

wolfskinka
1. dec 2009

dobre ranko ... zakliate princezne sa zmenili na sipkove ruzenky ?????????????

katti77
1. dec 2009

dobré ránko
wolfi ďakujem, no uvidíme čo tie konské dávky vyprodukujú 😀
a vo štvrtok ti držím palčeky aby si počula srdiečko ako zvon, neboj guľko bojuje tak aj to srdiečko bude také aké ma byť...
alicka čakám na správičky, cmuk

wolfskinka
1. dec 2009

katti idem zajtra, zajtra nemame audity, tak som doma cely den tak pojdem zajtra, lebo vo stvrtok mame zase audit doobeda, tak by som sa moc nahanala

alicka myslim na teba a cakam na spravicky