Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
1. dec 2009

ďakujem alicka moja zlatá, tak pekne sa vyteškuj a choj si ľažkať, ja to tu vydržím, neboj
tak keď sa vyspinkáš tak sa sem vráť

alicao
autor
1. dec 2009

teraz som dotelefonovala, mojej segre sa uz blizi porod, ma rodit v januari
ok, idem ted lazkat lebo brusko boli trosku, tak zatial papa a ozvem sa poobede.
Dobru chut a see you later 🙂!

katti77
1. dec 2009

ok alicka nice dreams

wolfskinka
1. dec 2009

ahoj alicka ... no gratulujem supeeeeeeeeeerrrr si ma potesila

dufam, ze aj ja vas zajtra potesim srdieckom

nahod si tt, nech vidim kedy budes rodit

alicao
autor
1. dec 2009

ahojky, tak som tu, nezazmurila som ani oko... 😠
cakam kedy zavaloju z heliku
makas katti?

katti77
1. dec 2009

ahoj som tu a makám aj nemakám
a čo čakáš čo ti povedia 😉 😀 😀 😀 , hádam si nemyslíš, že ti zavolajú iný výsledok ako čakáme

katti77
1. dec 2009

a budem čakať s tebou zlatko, každú chvíľu zavolajú

katti77
1. dec 2009

a nič sa mi nechce pri takomto počasí by som najradšej spala a ešte mám dnes aj angličtinu, ale o šietej zaľahnem a ani nos nevystrčím až do pichania a po pichaní až do rána 😎

alicao
autor
1. dec 2009

presne katti, ked som isla z roboty domov tak mi tlacili tie mracna na hlavu, som si chcela lahnut v parku na lavicku na chvilu 😀

alicao
autor
1. dec 2009

jo a ked budes chciet niekomu popriat pekne sny tak v anglictine je to sweet dream, dufam, ze navadi, ze ta gibicujem🙂 ja som len od kosti ucitelka🙂

katti77
1. dec 2009

alicka kľudne, ja sa rada priučím, treba ma opravovať, lebo ja slovíčka vcelku viem ale vetné spojenia sú hrozné 😀 😀 takže kľudne opravuj ty učka jedna 😀
a ešte nevolali?

alicao
autor
1. dec 2009

ee este nie, a napodiv tam dnes skoro nikoho nebolo..
pozeram na youtube somariny🙂
ozaj pralinka ta pozdravuje, este rano som je pisala a zabudla som to napisat, ze vraj dnes bude volat koli netu, lebo este neprisli

katti77
1. dec 2009

ďakujem a že aj ja ju pozdravujem, inak tieto služby sú niekedy úžasné, na všetko majú čas ale keď máš platiť tak aby si to spravil hneď 😠

a čo pozeráš na youtube?, inak ten gonal čo si mi poradila, tak to bolo super, ja by som to tiež vôbec nerátala po pichnutí, ale tam to tá ženská robila tak som opakovala po nej, ale bolo to v angličtine tak som skoro nič nerozumela, ale načo však som videla čo robí...alebo som už tak dobrá v tej A, hm teraz neviem 😀 😀

tak v utorok ideš zase na kontrolu?

alicao
autor
1. dec 2009

presne presne aj mne to pomohla a ked si das IVI ICSI tak ti tam ukazu celu proceduru aj delenie embrijok, no preste super
ozi este som ti chcela poradit aby si si objednala testy cez net, vychadza to vyse 10 krat lacnejsie nez v obchode, a su super citlive, mne ukazal uz na 3 den slabuckeho ducha, a do piatich dni ich mas doma. cim viac si ich kupis tym lacnejsie to vyjde. ja som si kupila 20 a vyslo ma to 8 eruo plus postovne dokopy 11euro
link ti dam do IP
Mne priniesli stastie tak snad aj tebe🙂

katti77
1. dec 2009

alicka tak to je super, to si určite objednám, lebo už som rozmýšlala ako budem chodiť po lekárňach a pýtať si 3-4 testy, že sa na mňa budú pozerať ako na dilina...super
a pozriem si aj to ICSI, ale ja mám taký pocit, že u mňa na to nemyslia, a neviem či máme také kvalitné spermoše aby to dokázali samé, sa bojím, že neoplodnia ani jedno vajko, teda ak bude dáke...o tom wash teste mi vôbec nič nehovorili a čo potom?
a ešte nevolali, sa asi ešte radujú a aj zabudli, že by to mali aj tebe oznámiť 😀

alicao
autor
1. dec 2009

katti, ani nam to nepovedali pred emmbrijologickym pohovorom, ale vedela som ze nam to daju...urcite vam to navrhnu a ked nie, co pochybujem, tak si to vypytaj sama, oni budu len radi, lebo si to platis, je istejsie

katti77
1. dec 2009

a tvojmu mužovi ten test nerobili?
no ja by som išla ak budem mať dosť vajíčok ja tak aj tak, tak pol napol, lebo radšej by som chcela aby aspoň toto bolo tak trošku prirodzenejšie, ale zase ak by sa neoplodnili takto tak aby sme mali šancu aspoň cez to ICSI, no to by som sa mala opýtať tej embryologičky?
a ešte nič?

alicao
autor
1. dec 2009

katti, robili raz v maji , to sme mali 1percento dobrych a potom v auste 0, ale teraz pri opu som sa pytala ci nejake boli a povedali ze ze bolo z coho vyberat...
a uvidis aj podla poctu vajicok, keby si mala menej tak urcite iba icsi

a ...volala...hehe...hcg sa jej zda trosku mooooc vysoke...3830...ty kokso 😀 😀
ze vraj dufa, ze to budu len dvojicky...pomooooooooc 😀 😀

katti77
1. dec 2009

ty kokso, tak mňa porazí, také vysoké, čooooooo veď to by si mala mať pri jednom okolo 450 to ti nejde ani pri trojičkách, rátaš to? koľko bude tých bambuliek, ja odpadnem, takto je riadne číslisko, preto zlato na 3 deň po ET tie testy a ty si sa bála, že odíde, ty ich tam máš asi aj na rozdávanie 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
1. dec 2009

katti normalne byva na 14 den po ovulke do tych 500, pri ivf bez PK byva okolo 1500 pri jednom, ja som mala pk preto je vyssie ale toto som fakt necakala..no ci pana..som fakt zvedava, dufam, ze sa male nezblaznilo a nerastie az priliz rychlo..ty jo

katti77
1. dec 2009

ale neboj nezbláznilo sa, ty sa zblázniš s nich dvoch keď už prídu na svet, oni sa len budú zabávať 😀 😀 , podľa mňa ako som ti písala ráno, jedno sa hralo na schovávačku a sú tam obe, aj tie výsledky to potvrdzujú, takže žiadna panika, si tehu a čakáš dvojičky, jupííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

alicao
autor
1. dec 2009

katti 😀 jaaaaaaaaaaj, ani neviem opisat co citim...vsetky emocie naraz!!! 😀

alicao
autor
1. dec 2009

dufam ze to nezakriknem , dala som si tt

katti77
1. dec 2009

nič nezakríkneš, tak oficiálne ti gratulujem k tvojím tt a prajem ti aby ti tak zachvíľu svietilo 40tt a aby to bol chlapček a dievčatko zdraví a pekní, cmuk
a teraz pekne ležkať, relaxovať a hlavne sa nezapodievať čiernymi myšlienkami, to je rozkaz!!!!!!!
už tam zostanú a možno ešte vykukne aj tretie 😉

alicao
autor
1. dec 2009

katti, to nie, to by som sa o ne velmi bala , trojicky nie...aj doktorka povedala, ze nemam strasit trojickami...
aaaaaaaaaaach jo
dakujem moja, za vsetko!!🙂

katti77
1. dec 2009

nemáš za čo, alicka
no dobre tak trojičky nie, ale dvojky sú tam určite 😉
tak si sa dočkala teraz už len čakať kým ich budeš mať pekne u seba a budeš ich môcť vystískať, jáj viem si predstaviť akú máš teraz radosť aj starosť, ale neboj sa treba sa tešiť z každého dňa, všetko pôjde dobre a budú zdravé, verím tomu
a 8.8. je pekný dátum 😉

alicao
autor
1. dec 2009

vsak? ja som sa tiez narodila 8meho🙂

katti77
1. dec 2009

tak to je super, tak budú ako ty 😀 , len nech alicka nie je ako alica 😉
a neviem už si mi odpovedala, v utorok ideš na sono?

alicao
autor
1. dec 2009

ano ano v utorok, hadaj kolkeho je v utorok? 8meho hehe
mohla by si ist na odber by som ta nakazila tak ze ani opu by nemuseli robit 😀

katti77
1. dec 2009

no to by bolo super, ale neviem neviem 😀 to nestíham ☹
no ale keď to rátam tak takto 3.12. už bude 8 deň čo si pichám, ale keďže cez víkend nerobia krv, tak mi budú kázať prísť v pondelok, to budem pichať v nedeľu už 11x a keby sa rozhodli, že už stačí tak mi v pondelok pichnú pregnyl a až v stredu je OPU, no škoda, ale ešte taká vec, ja mávam ovulku už tak na 12 deň sa bojím, že niečo prešvihnú a že všetky vajíčka mi popraskajú skôr, keďže tie dni mi tak vychádzajú akurát na víkend, no ale musím im veriť, že to majú podkontrolou...
takže asi sa nestretneme, ale možno raz v žiline 😉