Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
2. dec 2009

jáj aj ja chcem takú zábavu, a to každý deň vyváraš? pizza, čína a tak ti nič nehovorí 😀 😀 , chleba z masťou a cibulou tiež nič 😀 😀 a špagety? 😀

alicao
autor
2. dec 2009

😀 sem tam dam aj spagety, pizzu som este neobjednavala domov, mozno zajtra..dobry napad a neviem ci mozem cinu, to je asi moc koeniste...
dnes idem robit nieco na sposob gulasu, s ryzov, ale dam tam kuracie masko

katti77
2. dec 2009

mňamky robíš mi chute, ja mám dnes morku, keď tie bielkoviny musím tak musím 😀

alicao
autor
2. dec 2009

aj ja mam morcasiu sunku v chladnicky, a oriesky a kraviny, snazim sa 😀

katti77
2. dec 2009

orieškov lieskových som dostala 0,5 kg od švagra tak papám, a milujem tekvicové semiačka tak to sa vždy teším domov....
a ešte čo ješ, aby som vedela, a ozaj teraz nemôžem ísť s sestre lebo malý je chorý a nechcem nič chytiť ale akonáhle sa bude dať, tak ti to všetko naskenujem...ok?

pralinka25
2. dec 2009

ahojte slniecka.
Som zas u draheho v praci v ramci prechadzky aby som vas mohla pozdravi.
Net samozrejme stale nemame. Drahy tam vcera volal ze ci nhodou nezabudli a oni na to ze maju vela prace tak ze mozno nikedy po pondelku. Tak sa nasr.. a povedal im ze dohodnute bolo do 10 dni. Tak uvidime co bude.
Hnevam sa lebo kym clovek s nimi podpise zmluvu su ustretovy a vsetko sa da a potom takto. Mohli aspon na zaciatku korektne povedat ze maju moc prace a bude to trvat dlhsie. A ni eze clovek kazdy den caka a nic.

Ako sa mate slniecka moje?

alicao
autor
2. dec 2009

katti, presne, davaj si pozor ani ja som nesla kuknut kamoskynko maleho ked bol chori, a este som papala okrem babyplanu jednu 1000sku cecko aby ma nechitila chripka, to mozeme, co potrebuje teho to si necha ostatne vycura

katti77
2. dec 2009

no c mám aj ja, a beriem kyselinu listovú a rybacím olejom, teda beriem, keď nezabudnem 😀
ahoj pralinka moja zlatá, no ty si super, že sa zastavíš aj keď sa ti poriadne nedá, no tak dúfam, že v pondelok už všetko bude vybavené, zapojené a budeš surfovať 😀
ty sa pochváľ ako sa máš, čo drobček
ja idem zajtra na krv a sono, aby zistili koľko je vajok (zvýšili mi dávku, nie som až taká sliepka ako som si myslela) a dúfam,že mi povedia aj kedy bude OPU

alicao
autor
2. dec 2009

ahoj pralinecka!
to co toto? ked mozu oni porusit zmluvu tak mozte aj vy, sakra, najdite si inu spolocnot..ma seru!
nevrtaju moc doma? ci si u rodicov, ci ako?
no my dve tu bojujeme dalej🙂 ale katti to ide, zalubila sa do gonalu a chce ho stale viac a viac 😀

pralinka25
2. dec 2009

ahojky 🙂
Kati budem ti silno drzat palceky nech je ich co najviac kvalitnych. Sliepocka budes neboj. 😉

Ja sa mam dobre len mi chybate. Nemam s kym pokecat a ja tym trpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. ☹
Keby ste vedeli ako ma to vcera nasr... Ale musim sa krotitlebo praliniatko bude nervak 😀

Alic este raz ti gratulujem a pozerala som bodecku. Je utesena. Clkom ako ty 😀
Ale nie je to fakt super. A som zvedava ci nakoniec bude jedno alebo dve.
Nasej susede dvojicky potvrdili az koncom tretieho mesiaca.

Este som vas nestihla precitat co ste popisali

katti77
2. dec 2009

alicka presne krajka a gonal milujem 😀 😀 😀

pralinka25
2. dec 2009

kati bude zavislacka na gonale 😀 😀 😀 😀 😀

zatial vrtaju na druhej strane a to je v pohode. Ako poznam svoje stastie tak ked nam konecne nainstaluju net tak zacnu vrtat a budem musiet ist k nasim 😠

No dnes bude volat tehnik z tej firmi drahemu tak som mu patricne vysvetlila ze nech je na neho prisny ze skratka net potrebujeme (v ramci zachovania mojho dusevneho zdravia 😀 )

katti77
2. dec 2009

pralinka tak tak nenerváčiť, lebo malé bude nerváčisko a čo potom s ním 😀 😀
ale bordel narobiť môžeš, to sa neráta 😀
a ďakujem ti za držanie palčekov
čítať nás nemusíš to podstatné vieš, alicka tehu ja znášam, keby dačo tak ti alicka pošle sms, aby si bola v úplnom obraze

alicao
autor
2. dec 2009

prali, no dik, vyzeram ako cierna bodka? 😀 😀 ale mas pravdu je utesena
ja si teba neviem predstavit rozculenu...
a katti fiiiiiiiha ked si to tu precita, to bude ineeeee sono 😀

pralinka25
2. dec 2009

no sak to aby som bola aspon trosku v obraze. A co wolfi?

alicao
autor
2. dec 2009

opytaj sa jej, mozno ti aj odpovie 😀
dnes pocula srdiecko a isla si lahnut

pralinka25
2. dec 2009

no alic obcas sa stane ze sa aj ja nastvem 😅
alic nie ty si ako bodka ale ona je taka peknucka ako ty. Ty to nevidis?

alicao
autor
2. dec 2009

vidim a tie oci! cela ja🙂))
mas vychadzky?

pralinka25
2. dec 2009

no ved preto 🙂

ano mam. Medzi 10-12 a medzi 14-16
a ty mas ako?

katti77
2. dec 2009

no obe bodky sú celé vy, ružolíce, okaté, poniektoré ryšavé, no sprote celééééééééé vy

alicao
autor
2. dec 2009

tie prve ako ty a potom 17- 19
ze 17tt..ty kokso..nestiham🙂
ozi prali ako sa volal ten probio pripravok co ste tu spominali?

pralinka25
2. dec 2009

alic probiofix

katti77
2. dec 2009

ja si to alicka nepamatám, ale mám ho kúpený a začala som ho brať, tak ti za pár dní poviem či zaberá 😀 😀
a presne tej pralinke to rastie rýchlejšie ako sú týždne 😀
pralinka a čo robíš celý deň keď ani net nemáš?

alicao
autor
2. dec 2009

dik prali🙂
uz mi zase klipkaju oci...

katti77
2. dec 2009

alicka kľudne si choj lažkať, ja sa fakt nebudem hnevať
pralinka moja, no len rýchlo ten net vybav, lebo alicka sa mení na šípkovú ruženku 😀

alicao
autor
2. dec 2009

koceny 😀 idem lahnut ok?
pralinka, pritlac na netakov, pohroz im ze pridem ja ked nepridu do piatku!

pralinka25
2. dec 2009

mne ten probiofix robi dobre. Uzivam ho aj teraz.

Cez vychadzky chodim von a inak citam a kukam telku. Nic ine mi nezostava 😠

Babulky lucim sa s vami. Uz musim ist. Ideme s drahym na obed. Tak ked sa bude dat zas sa zastavim.

Myslim na vas.

Kati drz sa zajtra.
A vy opatrujte babulky 🙂
CMuk

katti77
2. dec 2009

pa pa pralinka a aj ty sa držkaj

alicka kočena a žurku spravíme kedy? chcem prevetrať kreditky 😀 😀 😀

alicao
autor
2. dec 2009

katti 😀 😀 😀 som sa schuti zasmila
a keby ste ma poculi vcera...uz sme docitali knizku a tak si drahy vymyslal, rozpraval babulkam pribeh o tom ako sme sa zasmiali, ale tak som sa rehotala ze som bola v krcoch na posteli, dufam, ze som im neublizila ty kokso.to ste mali pocut..
ze kde bolo tam bolo prisla do mojho prazdneho bytu vasa mamicka a zrazu bolo plno...dala si do mojej velkej vstavanej skrine svoje veci a ostali mi dve policiky...a tatko pokracoval ale musela som hostavit, lebo ma strasne rozbolelo zo smiechu brucho

katti77
2. dec 2009

tak to je pekný príbeh zlatko, až ma pri srdiečku zahrialo, len tak pokračujte, nech bambuľky vedia o vás všetko 😉
a vlastne chcem pretiahnuť kreditky 😀 😀