Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
2. dec 2009

katti preto som to napisala, boze dufam, ze sa na nu nezmenim, a nie prevetrat ale osuchat kreditky 😀
pralinka papa!
tak idem aj ja, tak katka dobru chut a poobede sa este stavim! papa

alicao
autor
2. dec 2009

ano ano pretiahnut🙂

katti77
2. dec 2009

alicka dobrú nôcku 😀
pa pa

alicao
autor
2. dec 2009

chrrrrrrrrrrrrrrr, bola som na hajzli asi 10 minut a len taky bobok..kruci......
dobru

wolfskinka
2. dec 2009

prali no kde si sa tulala

katti na zajtra drzim vsetky palce

alicao
autor
2. dec 2009

jaj baby , neda sa mi spat, najprv som musela vstat koli cikaniu , a ani potom som nemohla zaspat...porazi ma, oci ma bolia neskutocne ale rozum nevie vypnut.
idem varit, ale som tu budem odskakovat od platne🙂

katti77
2. dec 2009

ok alicka, doteraz som si riadila kancošku, konečne som založila asi tonu papierov na svoje miesto a idem účtovať, ale budem nakukovať sem 😀

wolfi ďakujem ti veľmi pekne, budem to potrebovať

alicka a ak sa nemôžeš tak šup po tie tabletky od pralinky, a budeš ako leon 😀 😀

alicao
autor
2. dec 2009

katti, ten gulas je trosku pikantny, nevies ci take mozem?

katti77
2. dec 2009

tak zlato to netuším, ale asi si to už aj vyriešila 🙂
a ste tu niektoooooo 😀

wolfskinka
2. dec 2009

alic pikantne mozes ale zase nie ze budes do seba cpat chilli , hlavne sa nekup iba sprchuj a nejedz plesnivé syry ... lebo obsahuju penicilin

alic je ti zle? mas nejake priznaky?

ja som si teraz dala segedin, zapila som ho pomarancovym dzusom a zajedla ananasom .. ak mi uz toto nepomoze ist na velku tak uz fakt neviem co

alicao
autor
3. dec 2009

bre ranko,
katti, cakam na spravicky
wolfi, ako vidim, ze mas presne ten isty problem ako ja, uz to tu rozoberam dva tyzdne ale akosi si to nevsimla🙂
tiez mam problem ist na velku, vzdy vytlacim len bobok a to je vsetko, boli ma z toho brucho , hlavne v noci
inak nic len sa mi chce viac spat , este ma troska boli pravy vajecnik, ale to byva po stimulke.
ale co je zaujimave, ze prsia ma bolia mimimalne a to som si cele roky nemohla po ovulke ani chytit..zvlastne

katti77
3. dec 2009

som tu

katti77
3. dec 2009

tak mám 9 vajok 10-13mm a 5 malých tie ani nemeral, bol spokojný ale ja zase až tak veľmi nie som 😔
v nedelu alebo v pondelok na kontrolu a embryologický pohovor a streda-štvrtok OPU
bola nehoda tak preto som tak meškala a strašne to krajkovi išlo pomaličky tak ale hlavne, že už som tu

a vy ako tehuľky, vidím, že máte problémiky s kakošením, no zlatíčka tak cmárik a hádam to vylezie 😀

alicao
autor
3. dec 2009

no to trvalo, uz driemem!
preco nie si spokojna? ved to je skvele, presne ako ma byt, akurat , nehrozi ti vobec hyperstimulak a cim je ich menej tym su kvalitnejsie..ved to je paraaaaaaada, co sa ti nepaci?🙂
no ved pockaj ked sa nebudes moct vytoto, ani cmar nepomoze 😀

katti77
3. dec 2009

no som chcela viac, aby bolo aj na zamrazenie a keby som mohla tak by som aj darovala, no nič dúfam, že mi to bude stačiť a ako hovoríš budú kvalitné teda aspoň, dúfam 😀 😀 😀
a kúpila si si tie tabletky čo ti písala pralinka?
a vieš čo sa nám stalo u krajka?
doniesla som aj tie interné, a on tam čítal, že doktorka napísala, že mám schudnúť a držať dietu, tak sa na mňa pozeral, že to čo je za doktorka, že on chce aby som pribrala a nakoniec sme zistili, že to nebol môj papier ale mm, tak sme sa smiali...a keď sme odchádzali tak krajko vraví mm a schudnite 🙂, to boli výsledky asi z pred 2-3 rokov 🙂)))

alicao
autor
3. dec 2009

katti 😀 😀 😀
este som si ich nekupila, nebola som vonku , cez vikend skocim, ale ja som s tych probieoveci praveze mala vzdy zapchy tak neviem ci si to mam vobec kupovat

katti77
3. dec 2009

tak zlato a ako teda chceš kakošiť? však niečo už len musí fungovať 😒
a ty sa mi ako cítiš?

alicao
autor
3. dec 2009

ked som citala ten letak tak je to skor proti hnacke, a ja by som skro teraz tu hnacku potrebovala 😀
vsetko co by malo pomahat ako su jogurty a kmin a cojaviem co tak na mna to ma opacny efekt, nie som normalna.
mozno je to aj tym, ze uz nepijem kavu, kazde rano som vzdy pekne po kavicke utekala na zachod ale uz mesiac nepijem a tu je vysledok...nevadi, vytlacim to pri porode 😀 😀 😀 fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
zistila som ze som ako moja segra, aj jej byvalo zle vecer, rano som v pohode, ale vecer ma vsetko tlaci a picha, mozno aj koli tym litrom vody a ze som plna jedla a nikam sa to neposufa. nie je mi na grcku ale citim sa strasne nafuknuta
a tebe tie litre vody nevadia?

wolfskinka
3. dec 2009

alic vsimla som si ze mas ten isty problem, skus si dat studeny po marancovy dzus mne to pomohlo, no a mne ide prsia roztrhnut od bolesti a mam ich velke ako melony

katti no super 9 peknych len tak dalej, takto za tyzden uz budes mat vajka v skumavke

alicao
autor
3. dec 2009

ahoj potvorka🙂 aj to som skusila , dokonca aj vlakninovy dzus...a nic
a zle ti nebyva?

katti77
3. dec 2009

no zlato ja litre vody nepijem, ja pijem tak max 3 litre, krajko povedal, že mi stačí aj 1,5l ale no tak to je asi fakt málo .... ale začínam trošku pociťovať vaječníky, ale len tak máličko, ešte sa to zatiaľ dá v pohode...
a mojenko tak si kúp kávu bez kofeínu a možno sa ti to rozbehne, je taká a môžu to aj tehu...a káva veľmi škodí v tehu?
tak teraz ti prajem aby si sa už konečne vy..... 😀
tak kočena neblázni a ser!!!!!

wolfskinka
3. dec 2009

nie nebyva, len ta tvar ma trapi stale ju mam vysypanu a mi povedali, ze nic mi na to nezaberie, lebo to co by mi zabralo to tehotne nemozu, no co vam budem hovorit sila

alicao
autor
3. dec 2009

katti 😀
mne praveze ten kofein zabera🙂 no nic, mozno sa poserem od radosti ked uvidim srdiecko🙂

katti77
3. dec 2009

wolfi ďakujem a rátam, že o týždeň už budú všetky a hlavne kvalitné v skúmavke 😉
tak si ako puberťáčka sa teš, puberťáčka a tehuľka čo viac si môžeš priať 😀 😀

katti77
3. dec 2009

alicka tak to sa určite pos....lalalala, len prosím ťa nie pred gaťovou tá si to nezaslúži, ti dala bambuľku a ty ju teraz ose....lalalala
a ak chceš ísť spinkať tak kľudne, ja som v pohode a viem, že ide tvoj čas, tak kľudne a bez výčitiek

alicao
autor
3. dec 2009

katti, dakujem za pochopenie o chvilku pojdem.
no a ako kukam tak sa zase minieme v heliku, ved no tak, nemozes si vybavit opu v utorok? 😀

wolfskinka
3. dec 2009

budu pozri na mna a na romy ... mali sme len jedno jedine embryjko a sup uz nam bije srdiecko, alicka mala 2 a tiez ma drobca v brusku

alic ale bezkofeinova kava by ti nepomohla ?

katti77
3. dec 2009

alicka kľudne, ja to chápem, treba oddychovať, no a poviem krajkovi, že chcem ísť v utorok ok? 😀
wolfi dúfam, že budeš mať pravdu, už sa neviem dočkať kedy budem mať mušku v brušku 😉

wolfskinka
3. dec 2009

idem sa zakutrat do perin, je mi akasi zima

katti77
3. dec 2009

pa wolfi