Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
4. dec 2009

alicka otázka na rádio jerevan hneď z rána, ak mi v nedelu povedia, že pregny sa bude pichať v pondelok, tak v nedelu si ešte budem pichať?
a keby by mi robli OPU v stredu kedy by bol vklad pri PK, nebudeme brať do úvahy katastrofické scenáre 😉
a ako sa mi cítiš tehulka?

alicao
autor
4. dec 2009

radio jerevan 😀 😀 😀
ano keby si si mala pichnut pregnyl az v pondelok tak este v nedelu aj v pondelok pichas aj gonal, pregnyl by si si slahla o deviatej alebo desiatej ako ti povedia...
keby ti robili opu v stredu, tak pri PK by bol vkad v pondelok, bez PK od dva dni skor cize v sobotu
ja stale to iste, ako vcera..
kolky den cyklu budes v utorok?

katti77
4. dec 2009

ďakujem a budem v utorok 13 dc
aha tak to sa pichá gonal a dipherelin (či ako sa to píše, ale určite vieš čo myslím) aj keď picháš pregnyl, to som nevedela, som si myslela, že už len pregnyl, no neva, ja si rada vychutnám tie posledné pichačky 🙂
ti poviem už aby som mala mušku v brušku, sa už na ňu neviem dočkať 😔
no ale ja si myslím, že OPU bude možno aj ten utorok, lebo moja ovulka chodí skôr, už aby bola nedeľa...

je to ťažké, čo čakať, len zo sona na sono? jaj zlatko poskladajme sa a kúpme si sono domov, budeme sa pozereť každý deň ako bambuľky rastú 😉

alicao
autor
4. dec 2009

u kazdej to byva ine, ved oni ti povedia kedy mas co pichat, ale vacsinou si pichas vsetko az do pregnylu..
no to cakanie a neistota je strasna, ale snaaaaaad to najhorsie mame uz za sebou a bude uz len a len dobre🙂
vies co sa dnes v noci stalo?
drahy rozpraval zo sna ale uplne zrozumitelne, hladal mi brucho a hovoril, ze kde ho mas, kde ho mas, kde ho mas! tak panicky, akoby sa bal a potom ked mi ho nahmatala tak poveda s vydychom ze aaaaa tu su , vsetky tri!
ty kokso 😀

alicao
autor
4. dec 2009

katti dalsia tehulka v ten nasej teme, vaneska, poznas ju...tam sme zatial vsetky jedna po druhej pekne otehotneli, sa tak tesiiiiiiiim🙂
len nech to nezakriknem, thuj, thuj, thuj!!!!!! 😀

katti77
4. dec 2009

alicka 😀 😀 😀 😀 😀
tak ti poviem, bo by bolo keby mal pravdu 😀 😀 , a nepýtala si sa gaťovej, či je možné po ICSI aby sa rozdvojilo a boli dvojičky? ale neboj budú tam dve babuľky a ty si tá tretia
ja verím, že všetko pôjde ako má a budeš v poriadku a babuľky tiež, v utorok ich uvidíš zase v plnej kráse 😉
toto budú super vianoce zlatko budeš isto rozmaznávaná, tak si to vychutnávaj a vytešuj sa, a začni šetriť na vecičky lebo ťa čaká riadna smršť 😀

alicao
autor
4. dec 2009

hej , moze sa rozdelit aj blastocycta , ale cim neskor sa rozdeli tym horsie pre miminka ..ale snad budu maximalne dve a ja som ta tretie babulka ako si napisala🙂
no veru, vecicky, ale to zacnem riesit az v piatom mesiaci alebo tak nejak...setrit sa s pn neda🙂))

katti77
4. dec 2009

aĺicka nedá? 😲 , no musíš podávať športku 😀
no dvojičky stačia, ja by som sa síce asi zbláznila 😀 , ale ty si šikulka ty to zvládneš ľavou zadnou
no ja som taká zvedavá čo ti povedia v utorok, či to už bude vidieť, koľko ich tam je a tak, a budú ti brať aj krv, či to už neberú?
a mm musí byť strašne šťastný keď sa mu už o bambuľkách aj sníva, zlatý je
čo ideš dnes variť?

alicao
autor
4. dec 2009

katti, je zlaty, stale sa na ne pyta, aj v robote sa ze vraj stale usmieva, mojenko🙂
a aj ja sa urcite zblaznim z dvojiciek , ale chcem aspon dve deticky a kto vie ci sa nam este postasi keby bolo teraz len jedno a hlavne si ich viem predstavit ako sa spolu hraju, brlocu v postielke a nahanaju🙂
som zvedava, ale ako vravim budem vdacna aj za jedno 🙂
mas toho vela v praci?
to ci beru krv to neviem, asi nie , si myslim, opytame sa wolfi

alicao
autor
4. dec 2009

varit? nic, zostalo od vcerajska, tarhona s maskom

katti77
4. dec 2009

o tarhoňu ja môžem 🙂 pošli
tak to je peknučná predstava ako sa budú hrať a tak, už aby to bolo čo?
no v práci mi práve povedali, že nám idú dávať čidlá v kanceláriách tak neviem ak tu bude zima tak pôjdem domov a kažlem na všetkých, nie že prechladnem alebo niečo podobné...inak tak raz viac raz menej, dá sa to...ale už sa teším keď budem po ET doma a len ležkať
a dáko sa tu zbieha kopec ľudí, tak neviem, čo idem robiť
v nedelu keď budeme v martine tak asi skočíme aj do žiliny, trošku spraviť vianočný nákup pre rodinu, dúfam, že mi bude dobre a niečo pekné kupim hlavne pre synovca maličkého
ty sa už chystáš na vianoce? či kašleš na ne?

alicao
autor
4. dec 2009

veru chod domov ked bude zima, by ma nasralo keby koli nejakej hluposti sa to nepodarilo, davaj na seba bacha, ja som vcera zdihla mineralky, cele to balenie, lebo som ich chcela posunut, trdlo, potom som si nadavala, ale snad v pohode..
mi idem dnes alebo zajtra na vianocne trhy, mam rada tu atmosferu, len skoda ze nesnezi, to by bola romantikus
nekaslem na vianoce uplne ale kupim darceky mojmu drahemu a svokre a nasim asi konvicu rychlovarnu, uz maju taku staru..a vobec neviem , ci za nimi budu moct ist , koli PN.
ja si len proste nerobim z vianoc nejaku tazku hlavu, akoze nevypekam, nemusim byt kraaaasne oblecena, nejedeme do kostala, nespievame koledy, lebo ich pocujes vsade a som nane uz alergicka, ale mam rada, ked svieti stromcek a sviecky a pritulime sa, preste mam rada tu pohodicku a teraz budu snaad este krajsie🙂
aj u vas🙂!

katti77
4. dec 2009

alicka no ja som presne taká istá, žiadne ceremonie s vianocami, len pohodička
napíšem ti neskôr, lebo teraz idú do mojej kancošky tak padám preč na takých 15-20 min...ak chceš si ísť ľahnúť kľudne, nebudem sa hnevať

wolfskinka
4. dec 2009

ahojte

no ja som cela poserinkana od strachu zase ... vcera vecer o 23,00 sa mi spustilo take krvacanie, som sa nalakala a v noci to ustalo a teraz sa bojim aj chodit, spinenie je, teraz som si na chvilu sadla uvidime co bude, uz ma to spinenie nastriedacku s krvacaniom dobre znervoznuje .. mam strach o gulka bombulka

jankabo
4. dec 2009

ahojte,
Wolfi tak ako????? Uz sa ma lepšie tvoja tvárička??? A co drobček v brušku??? Ako sa cítis???
Alicka dostanes na zadok, mysli pozitívne, nevies kto nam takéto vety vtlkal do hlavy???? Vsetko je oky, a babo bude v poriadku takze ziadne pochmurne slova. 😵

alicao
autor
4. dec 2009

jankabo, to je zaujimave, ja sa tu cely cas rehocem a raz napisem nieco bez smilika a uz ma znesiet pod hrob!
nepamatas aka si bola ty ? ja som len zrnko z toho takze psssssssssst 🙂 !
radsej sa uc pekne dychat, roztahuj nozky , lebo kazdu chvilu to mozes potrebovat 😀 !

wolfskinka
4. dec 2009

ahoj jankabo tvaricka ma teraz najmenej stve, dufam, ze je drobcek ok
na rovinu ty by si sa nebala na mojom mieste ?

alicao
autor
4. dec 2009

ci mi chces janka povedat, ze keby si prvy krat potratila nepisala by si to iste co ja? hm? a uprimne odpis.. 😝
jednu vetu , jednu vetu a zliznem si to...co tie ostatne nevidite??? nestvite ma, nemozem s teraz rozculovat! 😀

wolfskinka
4. dec 2009

no idem ja zalahnut, tvar ma stipe, mam kyselinu natahuje ma aj pri suchom rozku a to spinenie ... stav katastrofa, idem radsej do polohy lezmo, drzte mi palce, nech gulko bombulko uz prestane vyvadzat lebo ja zosediviem do porodu

alicao
autor
4. dec 2009

wolfi bala by sa este viac nez mi dve dokopy, ale uz zabudla, ze jani 😀 ?

wolfskinka
4. dec 2009

no a co mam ja povedat konecne po tolkych rokoch to vyslo, 2 potraty za sebou a teraz mam byt kludna kazda na mojom mieste by bola vyplasena

idem do postele ... drzte palce nech to prejde

jankabo
4. dec 2009

Ale baby, no tak teraz na mna tolko nekričte, jasne ze by som sa bala, ved kazda maminka by sa bala, človek vas tu príde povzbudit aby ste mysleli pozitívne a vy takto. No nič, asi sem uz nepatrím ☹

alicao
autor
4. dec 2009

wolfi , svata pravda, nepohnisa dnes uz, len cikat .
aj ja idem teda, katti, este sa stavim, ked neprespim az do vecera 😀

wolfskinka
4. dec 2009

alic hej idem

alicao
autor
4. dec 2009

janka , no kukni nato...asi ty chces nazadok, nemozeme napisat co si myslime? uz nepoznas srandu?
len neviem primat moc rady od niekoho, kto bol vzdy velky pesimista a musela som ho lepit dokopy, ale ved som ti vdacna ze na nas myslis!! cmuk, cmuk, cmuk tebe aj barborke🙂

jankabo
4. dec 2009

Alicka ale ja som to tak nemyslela, práve preto som to napísala, lebo viem, ze ja som bola velka pesimistka a my pomohlo ked si ma povzbudzovala, takze aj ja som tak prisla troska povzbudiť vieš.
A myslím na vás stále. A ja viem, ze tento krát to dotiahnete do krásneho a úspešného konca 😵 😵 😵 😵 😵

alicao
autor
4. dec 2009

janka no este ze sme si to vysvetlili, ved ja ti dakujem, ale vacsinou sem nechodis inak by si vedela ze som stale ako som bola, obcas ma prepadne strach a napisem aj vetu bez usmevu, lebo som uz mimi raz prisla, to je cele..
ja sa snazim mysliet pozitivne a to ze na mna myslis ty a aj ostatne dievcata mi velmi pomaha, len nema rada ked ma karha niekto pre nic za nic, ok?
takze to je dobre ze to vies ze to dotiahneme do uspesneho konca, lebo clovek to vie asi len pre druhych na sebe samom to tak nefunguje, ze ano🙂
uz nech to mas za sebou a nech vidim fotecku!🙂
idem si lahnut aj ja, papa! tieto dni budem na teba mysliet viac nez inokedy a dychat s tebou, tlacit radsej nie, lebo nechcem moje este vytlacit 😀

jankabo
4. dec 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
4. dec 2009

odchadzam do heliosu ku krajkovi zase sa to spustilo .. baby drzte palce aby to bol len plany poplach

alicao
autor
4. dec 2009

wolfi jaaaaaaaaaj ha...myslim na teba...do kelu, thuj, thuj, thuj, nech to nie je niz zle!!!
katti , si tu?