Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
8. dec 2009

prali no aj ja vravím, že zase až také prekvapko to nie je, tá hodnota hcg bola taká, že aj trojičky kľudne mohla mať 😀 😀
a ty ešte stále cítiš ten krčok, zlatko?

katti77
8. dec 2009

alicka čo si sa od šťastia zbláznila, či si zabudla písať 😀 😀 😀
tak kde si?

alicao
autor
8. dec 2009

sorry volala som so sefom🙂
no aj ja som tusila dvojicky, a samozrejem pralinka ma vzdy pravdu tak ako ja, takze 🙂 a taaaaaaak som rada aj drahy sme vysmiaty ako slniacka na hnoji
katti a ty sa mas naco tesit! hlavne zatra nech mas vsetky jednotkove!!! a nech najdu krasne frajerky!!

na srdiecka ideme az o dva tyzdne, nechapem preco az tak neskoro☹ ved sa zblaaaaaaznim

pralinka, aj ty zajtra ...dufam, ze to bude plany poplach
co porabate domka? ci len tak surfujete🙂?

pralinka25
8. dec 2009

este to citim. No som zvedava co mi zajtra povie. 😒

alicao
autor
8. dec 2009

katti, hej gatova sa tesila, stale vravela, ze super , super, super🙂 a moj drahy do toho sa pyta, ci to je chlapec a dievca a ona ze na 33.333 percent ano 😀

katti77
8. dec 2009

alicka tak to ti verím, že ste ako slniečka na hnoji, ja by som bola tiež
ďakujem, no zajtra to bude ťažké, hlavne to čakanie na embryologičku, ale verím, že jedno prežije až do ET

neboj nezblázniš sa, to ubehne ako voda, veď sú v poriadku a všetko je ako má byť, tak budeš aspoň lepšie počuť keď už budeš v 8tt, juj ale to letí a pralinka už má 18tt, ty to je riadne číslo

a ja nič nerobím, pijem, jem, a ležím a pozerám telku...dnes som si naorginovala taký pohodový deň, bez stresu a tak

katti77
8. dec 2009

jáj alicka ani nevieš akú mám z teba radosť, aj s tých bambuliek maličkých, aj ja chceeeeeem

alicao
autor
8. dec 2009

katti dakujem🙂
a dobre si urobila, ze si zostala uz domka, si na dovolenke vsak?
a zajtra ti povedia kolko mas vajok raz dva, lebo po narkoze budes este chrapat a potom sup a bude stat pred tebou, fakt, netrvalo to dlho, dolezity bude ten druhy den aby sa pekne oplodnili ale pri ICSI sa vzdy oplodnia vsetky
vies kolko palcov sa ti teraz drzi??? ani poratat to neviem 😀

katti77
8. dec 2009

ďakujem alicka za všetko
hej som na dovolenke a budem doma až do piatku budúceho týždňa a nepohnem sa z postele 😉
tak to som rada,že mi to oznámia tak "rýchlo" len aby som ju už vnímala 😀 😀

a to je fakt už vás je toľko, že keby všetci do tejto témy aj niečo napísali tak to nestíham čítať 😀 😀

aj môj synovec mi niekedy píše na facebook, má len rok tak to vyzerá asi takto je kri pnutiqšerú mpqori mbwčr t 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a tak by to bolo asi aj tu keby všetky babuľky napísali 😀 😀

katti77
8. dec 2009

a už si to povedala vaši a sestre? tí musia byť nadšení 😉

katti77
8. dec 2009

dnes od šťastia ani nezaspíš, čo ideš robiť?

alicao
autor
8. dec 2009

katti, praveze tu ledva sedim v noci som bola 4 krat na zachod a o 4.04 som vstala hore a isla som sa najest a uz som si nelahla spat, pojdem si asi lahnut na hodku dve a potom pridem, dufam,ze navadi...
nasim sme to este nepovedali, chcem mat aspon srdiecka potvdene , mozno im to poviem na vianoce a segra to vie od zaciatku aj o umelom, ona to nevykeca

katti77
8. dec 2009

alicka jasné, kľudne si choj lažkať, aj ja pôjdem, ja mám v sebe toľko adrenalínu, že asi dnes v noci nezapsím 😀
a tvoja mama neviem o IVF? to ja by som asi nemohla nepovedať jej

alicao
autor
8. dec 2009

nie nasi nevedia a asi im to ani nepovieme, oni su trosku...jednoduchsi? si ako to napisat...ale nemozu zato, mama je z 9 deti, a tato uz v 17 tich bol tato...no proste, nedostalo sa im vzdelania, boli dost chudobni a nechalo to nasledky...znie to skaredo ako to pisem, ale ved ja ich mam rada a mna vychovali ako mohli, len toto by proste nepochopili.....
idem si teda lazkat asi aj pralika chrni, zacneme jej vycitat ze nepise, aj ked je doma a ma net? 😀 😀 😀 😝
srandujem

pralinka25
8. dec 2009

mala som tu susedku.

alic budes mat lacno vybavene vianoce 🙂
kup ramiky vloz fotky pridaj text a mas darceky

pralinka25
8. dec 2009

keby ste vedeli kolko jeb....lalala ludi existuje. Teraz ako zateplujeme sa niektori pekne prejavili, ze rozum nad tym stoji.

alicao
autor
8. dec 2009

prali to nedam , mame ich na chladnicke a nikomu ich nedam, iba ze by som to prefotila 😀
susedka? tak skoro rano? odkaaaaal je , ze trvavy? 😀

pralinka25
8. dec 2009

alic sak jasne ze len kopie. Ja by soim tiez nedala originaly. to je jasneeeeeeeee

ale isla z obchodu a chcela aby som odkazala drahemu nieco. Oni su v takom zateplovacom stabe tak stale nieco riesia. A ja ked to pocuvam tak sa mi chlpy jezia

katti77
8. dec 2009

alicka hlavne, že budú vedieť že si tehu, ako si sa k tomu dopracovala zase pre druhých je aj tak nepodstatné, a veľa ľudí to nevie pochopiť, takže aj vaši budú šťastný a vianoce si vychutnajú

prali a čo sa deje u vás v baráku?

u mňa IVF tiež veľa ľudí nevie a hlavne nechce pochopiť a zistila som, že ich to ani nezaujma a hlavne kým sa to netýka ich tak to nie je nič podstatné, dôležité, náročné na psychiku a hlavne nachápu ten stres okolo toho, ale čo už

katti77
8. dec 2009

prali tak sa ser na nich
a nezisťovala si ako je to s tou pn a miestom zdržiavania sa?

alicao
autor
8. dec 2009

pralinka, zateplovaci stav 😀 ? to bolo dobre 😀
katti, presne ako vravis..
babulky idem skusit na chvilku hajat , lebo ledva oci drzim otvorene, tak zatial sa tu majte , musime si dat nejaky dorozumievaci signal, ze sme tu, alebo skype alebo co, kedze sme vsetky doma....
no vydumajte daco🙂
zatial dobru noc!

katti77
8. dec 2009

alicka dobrú noc
a ja ťa idem nasledovať, ale je fakt, že nie čo by sme mali vymyslieť, lebo takto neviem či sa ešte dnes stretneme 😀 😀 😀

katti77
8. dec 2009

prali ešte si tu?

pralinka25
8. dec 2009

ja som este tu len som bola na wecku

pralinka25
8. dec 2009

ja poijdem o pol jedenastej von a o 12:10 som tu ako na koni 😀
takze ja tu budem urcite

katti77
8. dec 2009

tak si prečítaj otázky a čakám na odpoveď 😲 😀 😀 😀

dahra
8. dec 2009

Ahojte,
Alicao,
som kukla fotecku, takze dvojicky ako lusk. Gratulujem. Minule sa jedno skryvalo, ze? Kedy ides najblizsie? Mne vcera povedali, ze o 10 dni a to mi pripomina, ze mam zavolat do Heliosu a objednat sa.

Wolfskinka,
nie som na PN, ked som sa Krajka pytala, bol skor zato, aby som chodila do prace. Myslim, ze keby som ho prosila, tak by ma nechal, ale asi by som mala viac starosti s vybavovanim vsetkeho okolo, kedze som SZCO a byvam 200 km od trvaleho bydliska a vsetko by som musela riesit tam, cestovat, behat.... Takto si veci pekne naplanujem, poposuvam a nemam ani tazku robotu. Po prve ma bavi a po druhe, maka iba rozum 😀, telo si hlivie. Vacsinou idem rano na par hodiek, potom som doma a pospim si a potom taham poobede az do vecera. Citim sa uplne rovnako ako pred stimulkou, pocas a po.

pralinka25
8. dec 2009

no nezistovala som to zatial, lebo zatial sa nic nekona tak nie je dovod. Myslim tu socialku.
A co sa tyka zateplovania tak nikto to tu nechcel mat na starosti. Tak sa podujalo par ludi ktori maju okolo toho kopec roboty. moj drahy uz pretelefonoval majetok a nic za to mat nebude len kazdy furt kvoli niecomu pinda

katti77
8. dec 2009

prali tak to máte u vás veselo, no hádam to raz skončia a budete mať konečne kľud

tak ja si idem teraz ľahnúť, ak náhodou čistou náhodou by som s tebou už dnes nebola tak na zajtra ti strašne silno držím palčeky aby to nebolo nič vážne a aby babuľka bola v poriadku a ty tiež

určiete sem zajtra nakuknem ale až tak podvečer, podľa toho ako sa budem cítiť, ale dnes ešte prídem na mk
tak sa zatiaľ držkaj pa pa

pralinka25
8. dec 2009

aj ty sa zajtra drzkaj moja a dobre to zvladnite. drizime palce aj s praliniatkom.

tak ked sa vam bude chcet po dvanastej tu budem ale asi len do pol stvrtej. potom pojdem trosku upratat