Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
10. dec 2009

No idem ja zalahnuť, už je veľa hodín a rano vstavam do heliku.

wolfskinka
10. dec 2009

ozaj zabudla som

katti rozosmejem tvoje embryjka ako alicka rozosmiala moje .... som zvedava ako sa maju
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

katti77
11. dec 2009

dobré ránko

wolfi ďakujem, a držím palčeky na srdiečko a verím, že guľko je už veliký ako buk a rastie ako z vody....tak pekne pozdravuj moje babuľky, že im posielam pusinky,nech bojujú a rastú, volať budem zajtra to bude 3 deň, tak dúfam, že všetky bambuľky rastú ako majú

alicka ja som presne vedela, ako to je, keď si doma tak sa ti až tak veľmi nechce sedieť celý deň za pc 😀 😀 , tak dúfam, že sa na mňa nikto nehnevá ☹ 😉

pralinka sa tu striedame, mali by sme sa naučiť čítať myšlienky aby sme sa tu stretli aspoň raz za deň 😀

alicao
autor
11. dec 2009

katti, je nam to jasne,kaslesl na nas 😠 😀 😀 😀 😀 😀 srandujem, ja viem ze vies, len pre istotu, lebo..hormony..chapes 😀
wolfi to bolo dobre s tym uprtaovanim 😀
neviem co mam ranajkovat, je mi bleeee

katti77
11. dec 2009

alicka ani ja neviem čo mám raňajkovať a to mi nie je ani bléééé 😀 , a čo ťa napína?

alicao
autor
11. dec 2009

hej, fuj..a vsetko ma tam dole tlaci..teda nie tak ani v maternici ak vies kde..ta zapcha je hrozna, a bojim sa ked este nieco zjem tak to uz nebude mat kam ist a prasknem

pralinka25
11. dec 2009

dobre ranko 🙂 babulky

katti77
11. dec 2009

alicka a spomenieš si ešte akú si mala sliznicu pri vklade?
ja som mala pred OPU 14 mm, krajko povedal, že je to dobré, ale no chcem si to trošku porovnať 😀 😲

pralinka25
11. dec 2009

alic nepraskaaaaaaaaaaaaaaaj

alicao
autor
11. dec 2009

ahoj prali🙂
katti, to je kraaaaaaaasna sliznicka ja smo mala presne taku istu a doktorka povedala, ze je idealna na vkladananie..na ET som mala 15mm a teraz naposledy ked som videla dvojicky tak 19mm

alicao
autor
11. dec 2009

prali ale predstav si ze ked prasknem co vsetko bude na stenach 😀 😀 😀

katti77
11. dec 2009

bože ty si ešte poriadne nesr....lalalala, tak to je hrozné, aj ja som včera asi až po 4 dňoch, tiež nie niečo extra ale predsa...no zlato tak musíš vyskúšať niečo agresívnejšie, choj do lekárne a opýtaj sa na to, to už zase nemôžeš ignorovať

ahoj pralinka, ako moja?

pralinka25
11. dec 2009

no sak to idu vianoce a ty budes robit bordel 😀

pralinka25
11. dec 2009

ahojky. Dnes volas? o kolkej?

alic a pijes dost?

alicao
autor
11. dec 2009

katti asi budem musiet...
prali to uz robim 😀

katti77
11. dec 2009

alicka tak super, ešte dnes si dám chilli a vínko a hádam ťa aj tronfnem
a priznám sa, že som tie chilli jedla, ale zase až tak často nie, tak som rada, že aj tak je taká aká je

prali no tu si každý robí čo chce, guľko upratuje, alica robí bordel, katastrofa 😀

pralinka25
11. dec 2009

je to tu ako v holubniku 😀

alicao
autor
11. dec 2009

katti urcite to pomohlo, verim tomu a krvicku ju mat krasne prekrvenu a babulky sa zahryznu ako klieste🙂
uz si rozmyslala kolko si das vlozit ak bude viac?
prali pijem min 3 litre denne...to hadam staci pre boha

katti77
11. dec 2009

pralinka volám zajtra o osmej
alicka tak len pekne choj a začni s tým niečo robiť, to nie je dobre, aby si takto trpela a nevylučovala, máš to dnes rozkazom, ísť do lekárne!!!!!!!

pralinka25
11. dec 2009

alic no to je dost, tak uz fakt neviem. Vazne chod do lekarne povedz ze si tehotna co by ti mohli dat alebo zavojak doktorke

katti77
11. dec 2009

alicka rozmýšlala a dám si len jedno, lebo ani doktror ani embryologička mi neodporúčajú dve, no ale ak by boli len dvojkové tak by som asi uvažovala aj nad dvomi, ale u mňa je to riziko, že dve nevynosím...
a tak ako píše pralinka choj do tej lekárne

alicao
autor
11. dec 2009

prali zavojak? to co?
dam si na ranajky polievku, mozno teple trosku pusti....
ale nie som jedina co ma zapchu v tehotenstve len som uz vyskusala hadam vsetko , aj som pila teplu vodu a nic..teda nieco ano, ale len taky stupel..
zmenme temu🙂

alicao
autor
11. dec 2009

este som nevyskusala aloe vera...to by nemohlo pomoct?

katti77
11. dec 2009

alicka prečo táto téma sa mi páč 😀 😀 😀 😀 a nemám skúsenosť s aloe tak ti neporadím
chceš sa radšej rozprávať o mojich bambuľká a hlavne o mojom strachu 😲 😀 😀 😀, radešj zostaňme pri tvojej téme

pralinka25
11. dec 2009

alic to bol preklep chcela som napisat zavolat doktorke 😅

pralinka25
11. dec 2009

kati a preco si myslia ze ich nevynosis?

katti77
11. dec 2009

na 5 min si odskočím a hneď som pri vás 😔

pralinka25
11. dec 2009

oki

alicao
autor
11. dec 2009

prali tak to si dobre skratila tu vetu do jedneho slova 😀
a mozno preto nechcu dat katti dve, lebo podla fotiek sa mi zda utla, chuducka

pralinka25
11. dec 2009

no je to mozne

vcera vecer som mala taku strasnu kyselinu