Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
18. dec 2009

wolfi no ako v heliku?

pralinka25
18. dec 2009

nikde nikto?

alicao
autor
18. dec 2009

hotovo! podarilo sa mnam🙂!
wolfi co kde som ja cely den, ale kde si ty cele dni? ved vzdy ked sem prides, tak napises, ze ides si lahnut 😀
kecame s katti a s pralinkou na skype, je to rychlejsie

alicao
autor
18. dec 2009

a dufam, ze dnes v heliku dopadlo vsetko ok a poslati ta kade lahsie = k obvodnej 🙂

pralinka25
18. dec 2009

alic si este tu?

wolfskinka
18. dec 2009

ahojte ... som celu noc nespala tak som dospavala, boli sme v Hedliose, kuknite do albumu, Guľko sa vrtel ako na kolotoči, ale ukazal aj nozicky aj rucicky aj hlavicku aj chrbticu, skrátka všetko a má 19,2mm

pralinka25
18. dec 2009

wolfi bombulko je perfektny 😵

wolfskinka
18. dec 2009

prali dik aj som slzicku pustila ked nam doktorka ukazovala rucicky nozicky hlavicku chrbticu ... a ked sa stale krutil ako paragraf a otacal sa ako na trampoline, lietal hore dole

katti77
18. dec 2009

wolfi krasna fotecka, gulgo bude sportovec 😀 😀

alicka dakujem za testiky, uz mi prisli, ty ale pocuvaj to si ich kolko mala 😀 😀 😀
ja som dnes od druhej spala az do piatej, a to cele dni nic nerobim a som unavena ako keby som makala na poliach 😀 😝

wolfskinka
18. dec 2009

katti no ved bude ako mama hyperaktivny drobec

a ty ako ????? posielam ti TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

to je len dobre, ja som tiez stale spala

pralinka25
18. dec 2009

wolfi male je fakt super

kati ja som na zaciatku tiez spala kade som chodila. To je dobre znamenie

alicao
autor
19. dec 2009

katti, neni zac, som ich aj oplula pre stasticko!
A dnesna varka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!

pralinka25
19. dec 2009

dobre ranko a pekny vikend 🙂

wolfskinka
19. dec 2009

prali dik

kattii TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
19. dec 2009

prali kukla som si tvoj albumik to tvoje dieta je iny vegetak ... sa tam vyvaluje ako vo fotelke a ten nas sa tam krutil a nacvicoval tam spartakiady

dnes mi anskocila 10tt ... paráááááááááááááááda

alicao
autor
19. dec 2009

wolfi ani na tvojej fotke nevyzera, ze by sa moc hybal 😀 😀 😀

wolfskinka
19. dec 2009

no na fotke nikto nevyzera ze by sa hybal, ved pockaj ked pojdes na sono v 9tt a budu ti tam robit kotrmelce, lebo maju vela miesta bolo to take smiesne, raz sa objavila rucicka, potom vystrcilo nozicku, potom bolo dole hlavou, zachvilu sa otocilo predkom a potom vystrcilo zadok ... no bol to zazitok, videli sme ho zo vsetkych stran ... xixi

pralinka25
19. dec 2009

wolfi to moje je v tomto asi po mne mna tiez kam ako decko polozili tam som bola. Asi spalo ked ho fotili a malo to na haku 😅 😀

wolfskinka
19. dec 2009

prali no vyzera to byt riadny vegetak 😀 😀 😀 aspon budes mat kludny zivot 😵

baby ja stale jem len kyslu kapustu a kapustnicu stale dookola ... moj muz zahlasil, ze budeme mat miesto gulka bombulka kapustnik 😀 😀 😀

katti77
19. dec 2009

ahojte babulky moje, dakujem vam za virusiky zbieram ich a dúfam, ze bambulka sa uz zahniezdila
no ja som to dnes trosku asi prehnala, chodili sme skoro kazde dve hodiny kurit do domu, aby nam nezamrzli steny a este som bola pozriet aj na baskete, a o piatej som uz musela ist do postele, lebo ma zacalo strasne boliet brucho...teraz sa snazim lezat, ale stale boli, nie je to take ako na mrchu, ale take stahy, dúfam, ze som to neprehnala, ako nerobila som skoro nic, nevlacila som nic, len som si casto cupla a zase stala, ako by som robila drepy, krava som ja riadna, inak mi nic nebolo, nespinim, ale bojim bojim...
no ale môzem si za to sama

inak som v pohode, zatial som sa nezrutila 😀 😝

vasi krpcekovia su super a posielam im vsetkym pusinky

alicka verim, ze tie testy vedia ukazat len dve ciarocky, ine by si mi urcite neposielala 😀 😀 😀

pralinka25
19. dec 2009

kati tak uz len lez a nehyb sa a ani zjtra.Opovaz vstat z postele alebo sedacky!Urcite sa nic nestalo ale naco to riskovat 😉
aj ja t posielam virsiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mame poriadne natiahnutu sranku

wolfskinka
19. dec 2009

katti zalahnut a nevstat rozumela si potvora jedna ..,..

katti77
19. dec 2009

rozkaz!!!!!!!!!
ked lezim tak je to ok

zajtra ani na wc nepôjdem

alicao
autor
20. dec 2009

katti, no snad sa uz tvoje mrno uhniezdilo a boli ta preto, ze si robi miestecko! ale ako baby hovoria, snaz sa co najviac lezat, aj ked pozeras telku tak v polohe pololezmo...aspon tyzdne mu daj na ustlanie...
a tym testom som kazala ukazat len dve ciarky, ted tych prvy 30 tak fungovalo, tak dufam ze aj tychto poslednych 8 bude 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
A aj vy tehulky, bacha aby ste sa vonku nesmykli...
mne je zle non stop, ziadna ranna nevolnost, je to 24rka ako vysita...nevadi, vydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!

katti77
20. dec 2009

dobre ranko
no dnes mi je uz dobre, ale zatial len lezim, ani malú prechadzku nemôzem 😢 ?
alicka tak to dúfam, ze budu ukazovat len //

alicka no uz len taky mesiac a hadam bude o nevolnostiach

pralinka, wolfi aj vy sa mi drzkajte, cmuk

katti77
20. dec 2009

boze zase madarka pisala malo byt : bude po nevolnostiach
inak hlava ma zacina boliet a unavena som uz teraz a to som splala skoro do siedmej 🙂

wolfskinka
20. dec 2009

katti no pekne lez a oddychuj

pralinka25
20. dec 2009

kati radsej lezkaj na prechadzky bude dost casu a veru vsetky povinne von len s muzikmu a drzat sa aby sme nespadli.

Musim sa pochvalit ze pecenie vianocnych trubiciek dopadlo nad ocakavania a islo mi to dobre. Drahy ma pochvalil. Cesto robil prevazne on a ja som piekla. Tvar maju uplne super ani by som to necakala.

Tak uz viem cim sa budeme zivit na stare kolena 😀

pralinka25
20. dec 2009

no a vyhral chodur ☹ 😝

alicao
autor
21. dec 2009

si sikovna, posli, posli!!! ja stem ja stem!
Chodur? Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!
Baby ja som sa sa dnes v noci tak v noci zlakla, lebo drahy sa v spanku otocil a jenu mi vrazil nechtiac, vyskocila som pol metra a vykrikla, susedia si museli myslit ze sa mlatime a srdcd mi bylo este 15 minut, tak sa bojim ci sa nic nestalo ako este nikdy, chudatka babulky moje, mohlo im to ublizit??? 😖