Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
22. dec 2009

ahojte zubrienky.
Alic no co ako si dopadla? Dufam ze super a budes mat dalsiu fotecku 😵

wolfskinka
22. dec 2009

katti gulko poslucha klop klop klop, dufam, ze pekne rastie ako ma

prali ja od rana kukam kde sa alica flaka a neni jej, dufam, ze jej to dobre dopadlo

pralinka25
22. dec 2009

wolfi super ze rastie. Kedy ides doktorovi znova? Ja idem 4.1. na 3D

no neviem asi je este v heliku

katti77
22. dec 2009

alicka kde si?

wolfskinka
22. dec 2009

prali ja idem 28.12. na sono a na krv a dufam, ze mi uz da knizku

pralinka25
22. dec 2009

to uz ti knizku asi da. Mne dal v 8 tt ale niektory davaju az v 12tt, takze to ti uz da neboj. budes mat dodatocny darcek

wolfskinka
22. dec 2009

prali len ja som u svojho este nebola, teda bola pred mesiacom a objednal ma az na 28.12., tak som chodila do heliosu kazdy tyzden na kontroly a v pondelok dufam uz dostanem knizku

alicao
autor
22. dec 2009

no ahojte mojenka, jake mile ze na mna tak myslite, ale ved som vam vcera pisala ze idem z heliku do prace🙂Nevedela som pisat sms, lebo som mala zamrznuty mobil ci co, az doma zacal fungovat, musela som vybrat baterku a posuchat ju..mam taky stary, chuda, doziva
u nas je vsetko ok, gatova povedala, ze su ukazkove ako z knizky, maju vsetko co maju mat, dokonca nam jedno ukazalo aj tvaricku aj oci aj nos, teda ja som to nevidela ale ona ano, ze tu je chrbtica..ja ze..aha..ale nevidela som nic 😀 ze vraj jedno je urcite baba lebo sa rada ukazuje 😀 to druhe sa trosku skrivalo ale su priblizne rovnako velke, maju 1.5 cm. Som sa smiala ked ukazala na ich hlavicku, ze toto je hlavicka, zatial je duta ale coskoro sa vyplni 😀 😀 😀 tak snad ma pravdu a nozaj sa vyplni 😀 😀
Fotku by som aj dala, keby som vedela vybrat baterky z nabijacky, ak sa mi to podari tak odfotim..

katti77
22. dec 2009

no alicka si nas natahovala a riadne
taka som rada, ze je vsetko v poriadku a babulky su ukazkove...ale som sa pobavila, ze este maju hlavicky dute 😀 😀
tak len pekne odfot a hod to sem

ja si idem teraz lahnut, ale hadam sa este dnes stretneme a ak nie dnes tak zajtra

pralinka25
22. dec 2009

alic super gratulujem 😵 a tesim sa ze su take ukazkove. To preto lebo sme im s praliniatkom drzali palce ze?

alicao
autor
22. dec 2009

pralinka, ako inak, jasne ze preto , ved tolko palcekov a este ktomu palceky neviniatka, to je za 1000 dospelych palcov🙂

pralinka25
22. dec 2009

🙂 😵 veru veru

cisielko
22. dec 2009

Alicka..tak všetko v poraidku..som rada, že ratsiete a máte už aj očká a nožteky aj ked ty si ich nevidela ale sú tam....pekne sa len opatrujte a radujete.... 🙂

Katka..oddychuj, potrebuješ to....

Všetky vás pozdravujem a prajem krásne vianoce 🙂

alicao
autor
22. dec 2009

cisielko dakujeeeeeeeem a aj tebe krasne vianoce, teda aspon si ich urobte co najkrasie lebo teraz asi moc vesele nebudu, a hlavne vela siiiiiiiiiil do dalsieho podkusu
Pre teba dvojickovska davka ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

cisielko
22. dec 2009

Alicka...ďakujem...bdue to fajn, zvládnem to..už len zajtra ak si trochu poplačem ale pôjdem dalej..a videla som bublinky..júj nádhera ale musím sa priznať ani ja tam nič nevidím nie to ešte nožtek a očičká 😝

alicao
autor
22. dec 2009

ciselko, ani ja, ja vidim len tu hlavicku ...zatial prazdnu 😀 😀 😀

pralinka25
23. dec 2009

nikde nikoho?

No kazdopadne vam vsetkym prajem krasne vianoce, plne pohody radosti a lasky 🙂

pralinka25
23. dec 2009

dnes tu tusim strasim len ja 😅

cisielko
23. dec 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba: šťastie, láska, pokoj, neha, Ježiško ma rad aj Teba. Každú slzu kvapôčku premení Ti na vločku.

Veselé Vianoce vám želá cisielko

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pralinka25
23. dec 2009

cisielko 🙂

wolfskinka
24. dec 2009

Ahojte baby,

všetkým prajem šťastné a veselé Vianoce plné pohody, lásky, porozumenia. Tehulkám prajem krásne tehuľkovanie, snažilkám nech sa im čím skôr splní ich sen a zaradia sa mediz nás tehuľky a maminám nech sú ich detičky zdravučké.

a pre všetky snažilky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Dr.Krajkovičovi, Dr.Gaťovej a celému kolektívu nášho Heliosu, nech sa im darí a nech sú všetky snažilky tehuľkami.

Wolfi

pralinka25
25. dec 2009

ahojte zlaticka.
Tak co aky bol jezisko? U nas chodil uz aj pre praliniatko.

Kati ako???? Co testiky???????

wolfskinka
26. dec 2009

Ahojte

katti ako etstiky ?

tak sa pochvalte baby, co ste dostali od jeziska ?????

pralinka25
26. dec 2009

aj ty sa pchval. My sme posluchali takze sme podostavali fajn veci. aj drobec zjavne posluchal lebo aj on dostal.
ale teda pocasie je ako na miami 😝

wolfskinka
26. dec 2009

prali tiez vselijake hovadiny a od segry som dostala kozmetiku dove a bola tam biela deka taka akurat do kocika

ale najvacsi darcek mame Gulka Bombulka, dnes ma poobede zacalo pobolievat brusko ale dufam, ze to iba gulko rastie, v pondelok ideme na prvu poradnu, tak sa tesim

pralinka25
26. dec 2009

jasne wolfi to sa ti len maternica roztahuje mne to robi tiez.
Neboj musi si tam urobit plac 😉

katti77
28. dec 2009

dobre ranko zlaticka moje
prepacte, ze som sa vam nevenovala, ale nebol cas na mk
ako sa mate po sviatkoch?

katti77
28. dec 2009

babulky kde ste?
nespite a sup sem 😠

wolfskinka
28. dec 2009

dobre ranko, tak ja uz som doma, Gulko vyvádzal krútil sa, mali sme už 1.poradňu, dostali sme už aj knižku a vypísal nás doktor na rizikové tehotenstvo, dostali sme už aj videozáznam Guľka, bolo to super, ďalšiu kontrolu máme 18.1:2010

prali dostala som kopec letakov ale ziadne vzorky

katti a ty ako testla si ?????

katti77
28. dec 2009

wolfi tak to je super, je to taky maly sinter ten tvoj gulko...a video predpokladam, ze sa bude pustat kazdy den aj pat krak 😀