Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
29. dec 2009

ahojte princezne
dakujem ze ste na mna mysleli...tak krv je negativna, lepsie povedane nieco tam bolo ale uz to tam nie je, mam vysadit vsetky lieky a ak nepride mrcha do tyzdna tak tam mam zase ist...ale ona uz je na ceste...valachova splietala nieco o 5, ze je to akurat na nejakom bode ani som ju nerozumela, ale v zapati povedala, ze je to negativne...ked sa budem na to citit mozem ist na pohovor ku koordinatorke na dalsie IVF...
baby nehnevajte sa na mna, ale asi sem na chvilu prestanem chodit, je to dost na nervy a momentalne sa asi nedokazem tak tesit s vami ako by som sa tesila za inych okolnosti...ked to trosku prejde tak sem zase rada budem chodit, samozrejme urcite si vas sem tam precitam aby som vedela ako sa mi mate a ako sa dari vasim babulkam, ale teraz ved viete, teda dufam, ze ma chapete...
pralinka dakujem ti za vcerajsok, som rada. ze som sa mohla vyrozpravat, alicka tebe za odpovede na pre teba urcite skarede otazky, ale nevedela som co ma caka...
wolfi opadruj sa a davaj pozor na gulka bambulka

boli ste mojou oporov a som rada, ze som vas spoznala, fakt vam zo srdca dakujem a prajem vam zdrave a stastne babatka

dufam, ze vas tu najdem ked ma to prejde

mam vas rada

pralinka25
29. dec 2009

ahojky kati. To ma naozaj velmi mrzi. Zlatko my tu budeme a ak aj nie tu tak na skype alebo facebooku nas najdes.

Drz sa moja a budem sa tesit ked sem znova prides alebo sa hocikde ozves ako som spominala vyssie.
Dufam ze vsetko pojde rychlo prec a druhe IVF pride co najskor a bude uspesne

pralinka25
29. dec 2009

myslim na teba a kludne sem mozes chodit aj so zlou naladou. V dobrom aj zlom

alicao
autor
29. dec 2009

katti 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
samozrejme chapeme , myslim, ze vsetky, ked sa budes zase citit lepsie tak sa medzi nas vrat ...a vies kde nas este najdes...viem ze to zvladnes , si silna osobnost a mi tu budeme s tebou...nic teraz nepomoze ale aspon ti chcem zazelat, nech ta bolest coskoro pominie aby si mohla bojovat dalej...posielam silne objatie moja...

katti77
29. dec 2009

dakujem vam za vsetko, cmuk

wolfskinka
29. dec 2009

katti zlatko je mi to strasne luto, daj sa dokopy a potom sup do dalsieho kola ....

alicao
autor
30. dec 2009

prali vcera som uz nemohla prist lebo ked som sa poobede zobudila tak som stravila vsetok cas na zachodovou misou 😖 , som zvedava co dnes

pralinka25
30. dec 2009

ahojky
No alic nic moc teda 😒 ale snad sa to uz bude zlepsovat

wolfskinka
30. dec 2009

ahojte

Do noveho roku 2010

všetkým snažilkám pevné nervy a kooooooooooppppeeeec stastia a na záver stimulky //
špeciálny prídel
pre katti TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
pre afriku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
pre lusinku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a pre všetky ostatné TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

vsetkym tehulkám šťastné a krásne tehulkovanie, zdravé bábetka .... bacha baby v horoskope na rok 2010 bolo napísané, že to budú mimoriadne hyperaktívne detičky .... 😀 😀 😀 😀 takže sa máme na čo tešiť

Veselý Silvester a do Nového roku vykročte tou správnou mamickovskou nozickou .....

Wolfi

pralinka25
31. dec 2009

ahojte 🙂

wolfi diky. Napisala si to super.

Rovnako tak aj ja prajem vsetkym snazilkam stasie aby sa im podarilo to o com snivaju a aby sa im v bruskach zavrtali v novom roku miminka, aby pekne rastli boli zdrave a coskoro prisli medzi nas

Tehulkam samozrejme zdravucke deticky bezproblemove tehotenstvo a super lahky a rychly porod

no a samozrejme nech je novy rok stastnejsi,plny radosti pohody a nech su vsetci zdravi 🙂

alicao
autor
31. dec 2009

no co napisat..mam sa opakovat? 😀
tehulkam len zdravicko a zdrave pokladiky a nasej katike nech to stihne este v roku 2010!!!!!

pralinka25
31. dec 2009

alic 🙂
tak tak

katti77
1. jan 2010

stastny Novy rok 2010 nech su babatka zdrave, maminky stastne a nech sa vsetko dari ako si zelate

pralinka25
1. jan 2010

ahoj katulienka nasa.
Myslim na teba kazdy den.

wolfskinka
1. jan 2010

ahojte, tak uz po silvestri ... a zase do viru dalsieho roka

alic 10tt ... xixi dobréééééééééééééééé

alicao
autor
3. jan 2010

jaaaaaaaaj wolfi jak ti zavidim, ze ti chuti, mi sme prisli domov z tesca, dala som si pol taniera polievky a letela som na zachod...fasa...
prali ako, moc som tu neni lebo mi je bleeeeeeeeee, tak sa nehnevajkaj prosim

wolfskinka
3. jan 2010

alic ... no videla si ako vyzeram, stipe ma cela tvar, uz neviem co s tym mam robit a nic si na to nemozem dat, nic na to nezabera, radsej grcat ako mat taky ekzem, uz to je v takom stadiu, ze mam tvar opuchnutu a ubolenu a vystipanu, koniec koncov videla si ma live ...

pralinka25
3. jan 2010

cafte.
Tyzdne vam pekne pribudaju 🙂
No je pravda ze to tu nejako viazne ja sem nakuknem kazdy den ale od buduceho tyzdna asi len vecer lebo budem chodit k nasim kvoli tomu buchotu co tu zacne. Takze ani ja tu asi moc casto nebudem.

alicao
autor
4. jan 2010

prali aspon nebudem mat vycitky svedomia ze sem nechodim🙂 ale ani na skype teraz lebo som doma s drahym a neda sa, od buduceho tyzdna uz bude v praci, takze budeme v starych kolajach ale to zas ty nebudes doma, no si tu aspon raz za cas napiseme odpiseme...
jaj baby, vcera som bleeeeeeeee az do 9 vecer aj vodu vytyckujem..
wolfi no videla si dost flakata, ale neviem ci je to lepsie ako vecne grckanie...kludne sa s tebou vymenim ak chces 😀

pralinka25
4. jan 2010

oki ved uvidime ako nam to pojde ale napiseme si aspon sem 🙂

To grcanie je teda nemile ☹

pralinka25
4. jan 2010

no ja uz inak pracujem na zozname pre mimino. Som zvedava na kolko sa to vysplha.
A nieco uz aj mame take podedene tak to postupne zacnem teraz davat do kopy. Kokso ale je toho kopec a obcas ma normalne chyti panika.
Ale zvladneme 🙂
Dnes idem na 3D. Tesim sa aj bojim zaroven. Dufame ze mimi bude spolupracovat a ukaze sa nam a hlavne dufam ze bude zdrave.

Vcera malo asi velke upratovanie a fesakovalo sa pred dneskom lebo bolo stale v pohybe. Dnes je trosku krotkejsie

alicao
autor
4. jan 2010

prali to musi byt uzasne konecne to citit🙂 zajtra drzime vsetci traja palceky aby bolo vsetko ok , a dufam, ze sa dozvieme co to bude a ze das vediet, tesim tesim🙂!

wolfskinka
4. jan 2010

alic suhlasim vymenim radsej budem grcat ako mat tvar vystipanu, ubolenu ... uz ma to nebavi, strasne to uz stipe, poobede si pojdem kupit nejaky krem na babetka mozno zaberie

alicao
autor
4. jan 2010

wolfi mna stime zase hltan od grcky, kyselina co vychadza je fasa stiplava a ziadny kremik nepomoze, ok, pridi ku mne, ja ta ogrckam a ty sa obtries o mna a vymenime si to 😀
inak citala som, ze takeho lisaje robi duphaston, este ho beries?

wolfskinka
4. jan 2010

alic skus paradajku jest ta pomoze neutralizuje ... hlavne po grckani, vyskusaj, hej este ho beriem, dufam, ze uz nie dlho, berie sa to do 12tt a ten zacinam zajtra tak predpokladam ze mi ho uz vysadia

alicao
autor
4. jan 2010

tak mozno sa ti to potom ukludni,je to napisane aj v pribalovom letaku, ze to sposobuje, podla mna to mas z toho ale to je jedno, hlavne nech je male oki...

wolfskinka
4. jan 2010

alic volali mi od hartela, ze som mala pri steroch nejakeho bacila tak mam uz aj masticku na zavadzanie do posvy ... nestaci utrogestan 😀 ale vraj to nic nie je, to sa da do poriadku

alicao
autor
4. jan 2010

no este nieco do konecnika a budes cela namazana 😀

pralinka25
4. jan 2010

cafte 🙂

tak poslusne hlasim...

Sono bolo super teda bala som sa aj tesila zaroven. Doktor bol super tak to bolo o to lepsie. Tie prve momenty ked sa zjavilo na obrazovke boli neskutocne. To sa neda asi z nicim porovnat take emocie a tak. Aj drahy bol z toho na mako.
Cele vysetrenie trvalo 45 minut. Cely cas robil zaznam na DVD a vytlacil nam 22 fotiek. Vsetko pomeral hlavicku, mozog, nosovu kosticku ustocka pozrel, siju, ruky nohy kosti prsteky, brusko srdiecko. No najprv uplne prvy krat bolo z takeho divneho uhla a to sa javilo mimi ako dievcatko no nakoniec za z toho vyklul chlapcek. Mame odfoteneho pipika. 🙂

takze tak.
bol to super zazitok 😵

babatko je zdrave vsetko v poriadku.

wolfskinka
4. jan 2010

prali tak vy budete mat pipika ... xixi sranda