Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

adenka
31. jan 2010

prali my super, zaciatky boli tazke, ale teraz "zbierame ovocie" a dominika je kazdym dnom sikovnejsie, zlatsia, usmievavejsia.... prave som sa snazila doptrat ako sa vam vsetkym podarilo nakoniec otehulkovat ale veeela ste toho popisali 😀

pralinka25
31. jan 2010

tak to je super. Aspon mate veselo 🙂
Sikovnicek je to ked uz takto

ja zatial v pohode. Tak dufam ze to tak bude az dokonca a v lete uz aj my budeme mat drobca doma 🙂 momentalne je tiez hyperaktivny a stucha ma do boku 🙂 Ale tesim sa nech len stucha

martinex
31. jan 2010

to je super.... a to kopkanie som mala rada, nahanali sme tak maleho po brusku 😀

adenka
31. jan 2010

prali paradicka...krasny pocit to stuchanie, este si spominam... 😵 aj ked teraz ten mravec uz riadne kope do brucha ked ju prebalujem a pre zmenu zvonka 😀

martinex
31. jan 2010

adka preto nam tam ostali tie pneumatiky-ako chranice 😀

pralinka25
31. jan 2010

ano je to prijemne. Aj mi to bude chybat 🙂

adi no to je dobreeee ze to takto prestriedala 😀 ale tak aj to patri k tomu.

Pozerala som fotecky. Miminka mate naozaj zlatucke. a co uz aj premyslate ze kedy druhe?

adenka
31. jan 2010

mati ahaaaaaa no konecne som pochopila preco som po porode ostala ako slon 😀 😀

prali ja by som chcela ked bude mat mala 2 roky ale manzel nechce o druhom ani pocut, tak uvidime ci zmeni manzel nazor, alebo ja manzela 😀

martinex
31. jan 2010

prali no mi ideme na to buduci mesiac 🙂

pralinka25
31. jan 2010

adi sak on sa podda. Nakoniec bude este rad.

marti tak drzim palce nech to vyjde ako si budete zelat.

My by sme chceli do buducna tak trojrocny rozdiel ale uvidime ako to pojde.

hehe no tak vidite pneumatiky maju svoj vyznam 😀 mne tiez urcite zostanu lebo som stale hladna a jem jak za piatich 😝

alicao
autor
1. feb 2010

jeeeeeeej aka navsteva🙂 dakujeme za gratulacie..aj wolfi aj ja sme boli na IVF u nas to inak neslo lebo drahy nemal skoro ziadne zdrave spermijky, takze sme si uzili ale teraz mame dvoch chrobacikov v brusku a stalo to zato🙂 uz nech ich drzim v naruci ako vy svoje deturence. Nech sa vam dari aj nadalej ako doteraz!!!

wolfskinka
1. feb 2010

baby dakujeme za gratulacie

alic tak na to si este pockame kym ich budeme drzat na rukach ... xixi, este pol roka 😀 😀 😀 😀

martinex
1. feb 2010

baby hlavne je ze tie deticky mate v brusku 🙂

a nebojte,teraz to este ide rychlo,ale posledny mesiac pred porodom bol ako za trest 😀

alicao
autor
1. feb 2010

marti stale sa to vlecie..
wolfi citala som ze uz zacinas nieco citit v brusku, paraaaaaaada🙂 aj mne sa zda ze to male co je v dolnej casti bruska citim ale len v noci a to len take akoby bublinky ci co..mozno su to vetry neviem🙂

wolfskinka
4. feb 2010

ahojte,

dovolala som sa genetičke do martina a povedala mi, že ona si zoberie krv a urobi mi aj sono a ak bude vsetko ok, nebudem musiet isť na amniocentezu, tak som sa potešila, lebo vraj po IVF to moc nedoporučujú iba v prípade,že sú zlé výsledky, takže budem mať všetky výsledky dvojmo aj od mojho gyndosa a aj z genetiky z martina tak hadam ma ta amnio obíde, nerada by som riskovala aby sa guľkovi niečo stalo

alic to moze byt, ty to musis citit skor, ved predsa je tam menej miesta, ked su dve

miroslava89
5. feb 2010

ahojte.. akosi temicka mrzne... uzivate tehu ze?🙂

wolfi drzim prsty nech mas tie vysledky dobre😉

alicao
autor
5. feb 2010

ahoj mirka, co my, ale ty sa hlavne teraz drz, teda vy🙂 citali sme aj s pralinkou co sa ti vam prihodilo a mooooooc na vas myslime aby malinka rychlo priberala a aby ste mohli ist domkov aj ked to asi este chvilu potrva, ale hlavne nech je zdravucka!!!!!! thuj, thuj, thuj!!!!
Piseme si cez skype,lebo sme vsetky doma a malokedy sa tu stretneme naraz, na skype aspon viem kedy je kto online..

wolfskinka
8. feb 2010

ahojte

tak ja uz som od doktora spat, poradna vsetko ok, vysledky z krvi boli ok, a vyter .. tak som happy, v stredu idem na genetiku do martina, dnes mi zobrali 1 skumavku krvi na 2.geneticky screening ... to asi na tie triple testy vysledok bude az o 2 tyzdne

miroslava89
8. feb 2010

ahojte..pekne ste odcestovali na skype a mna ste tu nechali ach jaj 😅 😀

alic dakujem🙂

wolfi uvidis bude vsetko dobre🙂a gratulujem k ok vysledkom..

a inac by ste sa aj mohli pochvalit ako sa vam dari 😉

alicao
autor
8. feb 2010

mirka , my poctivo grckame, prave som pralinke hovorila ze ako dobre ze uz tri dni nic, len vcera trosku a pred chvilou zo mna islo asi vsetko za tri dni..fuj ale snad je to znak ze moje male potvorky su ok
a co vasa lasocka, ako sajej dari? rastie?

miroslava89
8. feb 2010

alic ja az teraz pozeram ze cakas dvojicky😅 🙂a to grckanie prejde a potom si budes uzivat tehu🙂

a nasej malinkej sa dari🙂..pomalicky sa dostava zo zltacky ale inak je zdravucka🙂.. pribrala 70gramov cize ma 590..pomalicky ale isto nam rastie🙂

len tento tyzden za nou nebudem moctist na navstevu☹ kedze ma zmohla angina..

alicao
autor
8. feb 2010

mirka no neviem ci prejde ale nevadi...
jeeeej to je super, ze pribera, len tak dalej mala xena bojovnica!!!🙂 thuj, thuj, thuj!
zase si daco chytila? ty co robis prosim ta? ci to mas nejake vrodene? problem s imunitou? ach jo, snad z toho aj ty vyrasties!!!🙂

alicao
autor
14. feb 2010

mirka, joj co to vidim ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ neviem co napisat ☹ musi to byt strasne, uz druhy krat , tri deticky v nebicku...boze, dufam, ze sa das dokopy aj ked to bude asi dlho trvat... ☹ vela sil!!!!

alicao
autor
13. máj 2010

ked prsalo mrholilo, praliniatko sa narodio🙂)) jupi, jupi,jupiiiiiiiiii 😀 prva odkliata princezna je maminkou🙂
zelam malinkemu, nech rozdycha ten sok z prichodu na svet a nech rastie v zdravy do krasy, tak ako aj maminka!
cmuk! 🙂 😲 😲 😲

katti77
26. máj 2010

boze babulky moje, tolko zmien, ze sa nestacim cudovat
nestiham nic, a teraz asi ani vy nie, ale pojdem poporadi
Timko zelam Ti vela zdravicka, stasticka, lasky a maminke najlepsieho syna na svete
Alicka a Karinka Vám hlavne aby ste uz boli domka vo svojich postielkach a pri svojich rodicoch, alicka zo srdca ti prajem aby ti tie tvoje babulky robili len radost

myslim na vas stale a dufam, ze ked budete mat cas tak sem nakuknete a poreferujete ako sa mate

drzkajte sa

alicao
autor
26. okt 2011

@katti77 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😲 😲 😲 !!!!!

pralinka25
26. okt 2011

@katti77 a ty sa ani nepochvalis???????? 😝 😕 😀

katti77
27. okt 2011

@alicao
@pralinka25 ahojte, tak co vas budem otravovat, mate asi dost starosti, a ani som nevedela ci sem chodite
ako sa mate?
alicka baby rastu ako z vody co, skoda, ze som nevidela fotky
pralinka ako sa ma Timko, fotky su krasne, rozkosny je

katti77
27. okt 2011

@pralinka25 a @alicao boli sme na KET z minuleho roka z IVF sme mali jedno jednine zamrazene embryo a to sa cuduj svete uchytilo
no este sa aj trosko bojim chvalit, lebo som uz zazila vselico
minulu nedelu som isla do nemocnice, lebo som spinila (mikrosipinenie) a v stredu ma poslali domov s tym, ze plodu nebije srdce, ze v tomto tyzdni to uz musia vidiet, nech cakam na mrchu, a kym vraj pojdem do heliosu na kontrolu tak uz bude po vsetkom, a o tyzdne v stredu (teraz tuto) na sone v heliose bolo vsetko v uplnom poriadku, plod je ok, srdiecko sme videli aj poculi a vraj vsetko je ako ma byt...
dnes som bola u toho lekara s papierom z heliosu a iba skonstatoval, ze to mozem byt rada, ze je to tak a ani este nebral krv na vysetrenia ani nic objednal ma na 1.12. to uz budem v 12tt a vraj potom sa bude brat aj krv aj mi da tehu knizku...a
a alicka dakujem za krasnu IP ja na vas tiez myslim, ako sa mate, ale mas pravdu o tehu problemoch sa mi zle citalo a pisalo ked som to nezazivala ani este predtym nezazila, a o detickach ani nehovorim, co by som pisala...
mrzelo ma, ze sme prestali chodit do tejto temy, lebo tu bola riadna sranda a ten den mi tak pekne ubehol, ale chapala som, ze mate ine starosti ako sediet na mk
dufam, ze sa mate dobre a ak sa vam chcem tak mi podajte spravy ako sa maju vase babiky

alicao
autor
27. okt 2011

@katti77 a @pralinka25 , sak ja viem, viem, sak som ti pisala, ze som ta sledovala ako uchylak, aspon podla toho co si pisala do svojho profilu 🙂 , a presne viem, cim teraz prechadzas, ja som tiez mala super extra mega special stres pred kazdou kontrolou, ci biju srdiecka, ci su v poriadku atd. atd. bojim sa furt tak si nato laskavo zvykni 😀
momentalne sme vsetky tri soplave a deti este aj vyhadzane z bohviecoho, ale su zlate, uz chodia, su az na tuto prechladnutie uplne v poriadku, vsetko dobehli, takze som stastna
a v inom smere.....s pralinkou si depkujeme sukromne na skype, lebo nie je to take jednoduche byt mamou a doma a sama a proste....nejdem ta este tym zatazovat, najprv sa do toho obdobia dogulaj 😀 😀 😀
ale sme tu pre teba keby nejake otazky, alebo salene rady, ok?
Nesedime tu skoro vobec, len ked nam nahodou dropci spia v rovnakom case a nie sme vonku, alebo tak...ale mailujeme a volame si hocikedy. sak t.c. mas , skype tiez, tak kludne...
cmuk 😀