Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
8. sep 2009

pralinka no ked si ju nemusela lovit a hladat je tam, je to jasne ved sama vies ake vselijake ciarocky tu baby maju...mozes byt kludna🙂
Tak sa zajtra tesim na rozpravanie zazitku, ja ti potom zavolam ak mozem lebo chcem to pocut osobne po hlase🙂

alicao
autor
8. sep 2009

janka, ja som si dala ziadost na umele...este nie je schvalena, neviem kedy sa dostanem narad, ak to schvalia teraz tak by mi emrijka vkladali okolo 5 novembra ak o mesiac neskor tak az ked bude ty rodit
teraz som 5DPO a graf klasika ako vzdy

jankabo
8. sep 2009

Prali ked si ju tam hned videla, tak je to ono 😵

jankabo
8. sep 2009

Prali potichučky sa vytešujem 😵 😵 😵 Uz si vravela manželovi?????
Kedy sa chystáš zavolať dokymu?????? A ako sa cítiš?????? 😵 😵 😵

Alicka tak to ti budem silno držať prsty, aby to vyšlo a aby si aj ty mala čoskoro drobčeka v brušenku. 😵 😵
A možno to tento mesiac vyslo prirodzene 🙂 🙂 Ved nádej tam stále je čo povieš???? 😉
Nemôzes mi ukázať graf,???????

pralinka25
8. sep 2009

alic no ale doma ti o tom nebudem moct rozpravat a v praci asi tiez radsej nie. Mam ukecane kolegyne

musime to nejak vymysliet a budem sa musiet niekam schovat

Jani meriam teplotu. Ovulku som mala az na 29 den. Dohodli sme sa s alickou ze budem testovat v nedelu (lebo bolo alicky) Ale v nedelu tam nic nebolo. Teda bolo ale az ked test uplne vyschol a to bolo uz po limite. Ja som chcela testovat az zajtra ale alicka ma presvedcila ze dnes.

alicao
autor
8. sep 2009

janka nemame skoro ziadne dobre spermie takze nedufam, ale tu je graf ak chces vidiet
http://www.fertilityfriend.com/home/2911cc

pralinka25
8. sep 2009

jani dakujem A posli nejake virusiky pre mna na posilnenie a pre alicku tiez.

Este som to nikomu nehovorila len vam. Drahemu to poviem az zajtra rano po teste. Teda nepoviem iba mu dam na chodbu medzi jeho a moje tenisky take babatkovske

alicao
autor
8. sep 2009

No tak ako u janky aj u teba som si bola na 99 percent ista ze to vyjde, citila som to...skoda, ze to neviem vycitit sebe

pralinka25
8. sep 2009

alic to tak byva ze clovek vie pomoct inym a sebe nie ☹
ale ja dufam ze ak budem v tom moje virusiky ti pomozu a budem od panbozka pytat pre vas kazdy den babatka

alicao
autor
8. sep 2009

prali 🙂

jankabo
8. sep 2009

Prali tak este raz blahoželám a prosím ťa hlavne to nikomu nehovor, ked vies ze mas v praci také ukecané kolegyne. Ja som tiež nič nehovorila, az ked som končila tretí mesiac som im v robote oznámila, ze marodujem preto lebo cakam dieťatko a ze skôr som o tom nechcela hovoriť.
A hlavne si davaj na seba pozor a setri sa 😵 😵

Alicka tak ti budem tiež silno držať prsty, aby to vyslo aj tebe. Ja verím, že aj ty sa už onedlho dočkás a budes cítiť také štastie v brušku. 😵 😵

Takže vírusiky pre teba Prali na posilnenie a pre teba Alicka aby si aj ty onedlho bola tehu
TTTTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJ 😵 😵

alicao
autor
8. sep 2009

baby dik, tecu mi slzy tehulky dnes som tu sama netehotna..

pralinka25
8. sep 2009

dakujeme jani 😵 😵 😵 😵 😵

Viete to len vy a zajtra moj drahy. Rodicom to povieme az ked potvrdi lekar a zbytku rodiny a kamosom a kolegom asi az po prvom trimestri. Ak sa tam dostanem (boze dufam ze ano)

pralinka25
8. sep 2009

alic ja som este neni pravoplatna tehulka. este stale mozem skoncit ako ty ☹ aj ked dufam ze nie a ze skor ty skoncis ako ja a janka 😉

alicao
autor
8. sep 2009

prali dostanes, lebo inak si ma nezelaj, klitba je zrusena a bude uz len dobre pre kazdu z nas! musi!

alicao
autor
8. sep 2009

neskonci prali, ja som ciarku prve dni lovila pod neonovym svetlom 😀 len jeden den bola pekna a potom zase nic...ani nato nemysli, si mladsia krajsia a tehotnejsia nez som bola ja🙂 😀

alicao
autor
8. sep 2009

prali ale bude to byk ako ja, chuda ty 😀 😀 😀

pralinka25
8. sep 2009

musi alic musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pralinka25
8. sep 2009

chuda ja? Preco co je na bykoch zle. Ty si super 🙂
no ale bude majove ako ja. Len ja som blizenec. To teda tiez neni nic moc. Som rozpoltena osobnost.

ja a oco sme blizenci a drahy a moja mama su ryby 🙂

alicao
autor
8. sep 2009

to by bolo keby sa narodilo na tvoje narodky hehe...uz nech je maj🙂

nela00
8. sep 2009

ahojte dievčatá 🙂
sem-tam vás nakuknem i teraz som nakukla a pozrime sa! pralinka gratulujem! 😵 foto nie je?

alicao
autor
8. sep 2009

ahoj nelly ved aj ja teba sledujem, a uz by si prosim ta mohla otehotnie ved grafy mas krasne a uz ich mas tolko ze ma to nebavi 😀 😀 😀

pralinka25
8. sep 2009

foto zatial nie je mozno zajtra alebo pozajtra. Zatial je to tajne a nemohla som rano sachovat s fotakom 😅
ale urcite ich odfotim a dam sem.
nela sak by si k nam mohla aj prispievat nech je veselo 🙂 Nela meno sa mi paci. Chcela by som ho pre dcerenku 😉

alic ja mam az 25 to asi nevydrzi 😀

jankabo
8. sep 2009

Prali dostanes odo mna na zadok. Ziadne skaradé myslienky, teraz musis myslieť pozitívne, aby dieťatko bolo šťastné v brušku.
Alicka ved byk nie je zlé znamenie.
Prali a ty si v práci????? Nebýva ti este zle???? Držím palce, aby ani nebolo.

A kde su ostatné baby???? To sem uz nikto nechodí????

alicao
autor
8. sep 2009

janka nie..sme tu len tri... teda pripudla katti, ale ta je mladucka ma 19 rokov obaja zdravy, takze sa tu podla mna dlho neohreje, takze len wolfi, pralinka a ja..

alicao
autor
8. sep 2009

teda omyl katti je dnes na inseminaciu a ta mladucka je mirka

pralinka25
8. sep 2009

som v praci. Este som nebola ani u doktora. Zda sa mi to skoro. Na 15 den aj tak nic neuvidi. Zatial mi nic neni len som stale hladna ako vlk a vcera som mala kyselinu.

Janka wolfi je v egypte a este tu meme 2 nove snazilky a jedna je tiez na dovolenke a druha dnes na IUI

pralinka25
8. sep 2009

hehe zas sme to napisali obe

nela00
8. sep 2009

ali, že veď aj ja hovorím. a ani mňa to už nebaví 😠 a možno budem v quinesovke 😀
prali tak zajtra sa u vás stavím na 100% 😉

pralinka25
8. sep 2009

no to bude fajn neli