Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
8. sep 2009

ale to sem nemozem pisat, ale skratka som si pripadala ako "verejna pracovnicka" 😀

pralinka25
8. sep 2009

😀
pracujes zlatko vo verejnej sprave????? si sa nepriznala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no vidis aspon ze je sranda 😀 😀 😀 😀 😀 aj to obcas moze byt pri sexiku. My sme to ku koncu maratonu tiez mali vesele 😅

alicao
autor
8. sep 2009

no len velmi zla pracovnicka neviem ci to vobec trvalo minutu 😀 😀 😀 ale pred tym sme sa asi hodinu rozpravali o tom ci nato ideme 😀

pralinka25
8. sep 2009

no tak mozes na to pozerat aj tak ze si velice sikovna ze to tak rychlo vies 🙂 to sa niekedy moze zist 😉

to ste mali akoze predohru 😀

alicao
autor
8. sep 2009

prali ja som z toho nic nemala 😝 preto som si pripadala ako ...ona... 😀 a poznam aj lepsie predohy 😀

pralinka25
8. sep 2009

a to vzdy z toho nieco mas? Ja niekedy nie. Ale aspon dobry pocit.
Alic nebud narocna 😀 😀 😀

alicao
autor
8. sep 2009

nie vzdy ale aspon medzi tym daco citim ale teraz to bolo nasilu , vies co myslim, este ze to trvalo tak kratko 😀 😀 😀 ved ja sa nestazujem, ja len konstatujem piatkovu situaciu 😀

pralinka25
8. sep 2009

no myslis ze mna to pri tom maratone bavilo? Dokonca to uz ani draheho nebavilo a to uz je co povedat 😀 😀 😀
Ale tak co neurobi clovek pre vlast 😀

Rozmyslam ze pojdem na gyndu na buducu stredu. Ani neviem ci sa treba objednavat alebo staci prist. Zajtra napisem do Trnavskych mamiciek co chodia k mojmu doktorovi ze ako postupovali

alicao
autor
8. sep 2009

prali super, to uz budes vidiet bublinku, srdiecko asi este nie ale aspon krvicka a bublinka🙂

pralinka25
8. sep 2009

myslis? Uz som im napisala. Uvidim ci mi niekto odpise.
V pondelok sa tam nebudem trepat lebo to ma kopec ludi dovolenky tak mozno aj on a najblizsie sa da v stredu. Vo stvrtok ordinuje inde a do piatku nevydrzim.
Tento tyzden je este asi skoro. Nie?

pralinka25
8. sep 2009

a este mam vaznu dilemu ci si mam zajtra spravit obycajny pruzkovy test alebo kazetovy. Mam obidva. Reku ktory bude lepsie vyzerat 😀
Kazetovy jasne ale ze ci s nim nepockat na nejaky 18 den aby bola ciarka silnejsia

to su starosti 😀 😀 😀 😀 😀

pralinka25
8. sep 2009

alicenka a ostatne babulky idem ja uz domov upratat trosku.

Pekny dnicek a zajtra dopisania 🙂

pralinka25
9. sep 2009

Dobre ranko 🙂

tusim som tu zostala sama v tejto nasej teme.
Vcera posledna a dnes prva. To sa nestava casto 😀 (to bude asi tym magickym datumom 😀

alicao
autor
9. sep 2009

ahooooooooj no piiiiiiiiiiiiiiiiiisssssss🙂 😀 som na teba od siestej myslela 😀 !

nela00
9. sep 2009

ahojte zlatená
prali no čo aké to bolo? kde je foto???

alicao
autor
9. sep 2009

Ahoj nelka, rada vidim v tejto temicke🙂 Pralinka kliatbu zrusila tak by sa to malo rozbehnut, len neviem kde trci asi oslavuje🙂!

katti77
9. sep 2009

ahojte babulky

no vprvom rade pralíííííí gratulujem, keď už raz je tam čiarka, slabá, duchová, malilinká to je jedno to už je na 100%, teším sa s tebou....

včera som vás čítala cestou z martina v aute na mobile a mala som slzy v očiach prali....bože nech sa to tu rozbehne...

alica: už si na rade, ešte chvíločku vydržať a si v tom, určite...

alicao
autor
9. sep 2009

katti ahooooooooj, mysleli sme na teba vcera? no ako krajko uspokojilt tvoje tuzby a priania?🙂 😀 ty si narade, ja mozno az umelym

alicao
autor
9. sep 2009

nemal tam byt otaznik ale vykricnik , sorrry🙂

katti77
9. sep 2009

alica: no krajko to nebol, ale gatova bola super, no niekedy žena tiež vie čo robí 😲

ešte, že si sa opravila, lebo ja už nie som mladučká 19, to keby som bola tak o tejto téme ani nesnívam 🙂 , som už stará 32 ročná korčula

a jasné takto nejak to podľa sexugrafu a snaženia dopadne: prali, wolfi, ja a o mesiac dva ty môže byť?

katti77
9. sep 2009

alic viem, že ste na mňa mysleli, veď píšem, že som vás čítala, len sa mi cez mobil nedalo odpísať, ešte to tak neviem obsluhovať, a doma som len ležala ale myslela som na vás a hlavne na pralinku a kde je vlastne?

alicao
autor
9. sep 2009

ja som 31 rocna korcula🙂)) a s poradovnikom suhlasim, to najlepsie nakoniec 😀 😀 😀
viem, ze vies, a ze si citala, ale nemohla si citat ako velmi na teba myslime, to sme nepisali 😀 😝
pralinka asi testuje alebo co, robi pre istotu 10 testov ako ja po inseminacii , testovacie sialenstvo! 😀

katti77
9. sep 2009

a kedy si testovala po IUI? vieš aby som vedela kedy mám ja 😵

a neviem ale u nás v lekárni sa mi zdá, že majú len jedne test a aj ten je o ničom, keďže som ešte nikdy nemala dve čiarky, tak poradte aký si mám kúpiť aby tam boli? 😀

alicao
autor
9. sep 2009

katti kukni si moj graf, ten minuly a uvidis moj osud po IUI

http://www.fertilityfriend.com/home/2911cc

No a najlepsi je mamatest

pralinka25
9. sep 2009

tu som kocky. Napisala som prispevok a zmizol mi.

Ale mam taku ukecanu kolegynu dnes aj vcera ze ma ide porazit. Teda ja ju mam rada a inokedy mi to tak nevadi ale dnes a vcera ano. Vcera som si chcela v praci spravit este jeden test a tolko rozpravala ze nakoniec so mnou skoncila az na vecku a dnes to iste. Pisala som popri rozpravani a potom sa mi to vymazalo 😠

kati ahooooooooj. Dakujem. Dufam ze to bolo uspesne a ze pojdes v mojich slapajach. Teda ja dufam ze vsetky pojdete!

katti77
9. sep 2009

alicka, tak pozrela som sa na to, ale priznám sa vám ja fakt neviem o tomto nič, neviem čo to znamená, nevyznám sa v písmenkách,teplotách a tak...ja viem som hrozná, bože chce dieťa a nič nevie, ale toto som fakt nikdy nerobila..

tak ty vravíš, že mamatest mi ukáže // tak si ho zajtra kúpim 😀

a keď budeš volať tak daj vedieť ako si dopadla, a už ti asi nezostane čas na to IUI ako si vravela, čo? stíhaš to rovno na IVF?

pralinka25
9. sep 2009

ja som mala mamatest a rapiclear. Mamatest sa hovori ze je spolahlivy. Len ten je vacsinou s citlivostou 20 (teda aspon mne tak vzdy predali). Kup najprv nejaky s citlivostou 10 a az neskor vyskusaj 20.

katti77
9. sep 2009

prali: tak s citlivosťou 10 mám doma pravidelne ich kupujem v bile ako chlieb a maslo 😀

pralinka25
9. sep 2009

😀 😀 😀
take su na zaciatok najlepsie
ja som teraz robila vsetky 3 take. Chcela som si kupit mamatest ale nemali v lekarni tak som kupila nejake ine s citlivostou 25. Tie chcem skusit v pondelok

pralinka25
9. sep 2009

baby ked ja sa bojim tesit. Normalne mam pocit ze sa ani nemozem tesit lebo ked sa zacnem tak sa to rozplynie 😒