Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
10. sep 2009

alica: už nerieš nič, keď nič iné umelé určo dopadne dobre, a keď si čakala toľko tak ten mesiac je už nič a // budú v novembri ako vyšité

pralinka25
10. sep 2009

inak alic len nech si to pekne vsetko popreveruje. My sme vcera boli pozerat v elektre pracky (lebo nasi potrebuju novu) a popri tom sme pozerali notebooky. Hehe ja som si vybrala podla dizajnu a drahy ma sfukol ze je to hraburda 😅

jankabo
10. sep 2009

Katti to je jasné, že táto téma zanikne, po novom roku uz bude určite premenovaná lebo tu uz nikto nezostane a prajem vam to z celého srdiečka 🙂
Alicka asi máš pravdu, ked sa tým zaoberás tak je to horšie. Nič to, šanca tam stále je. Kolký DPO si dnes 8???
Aj keby ti to nevyslo tak ides na umelé a na Vianoce uz budete traja 🙂 🙂 🙂

Katti mozem sa spýtat ako si na tom ty??? Prečo sa vám nedarí???

katti77
10. sep 2009

prali: zajtra o šiestej-siedmej cigánska a burčák?

janka máme zlý spermiogram a v utorok sme boli na prvom IUI dva roky sme sa snažili prirodzene ale už sa mi nechce čakať tak sme šli do heliosu...teraz musím vydržať do 22. na krv a ak by to nevyšlo chcem ísť na umelé... ale ty už vianoce budeš mať veselé, blahoželám

alicao
autor
10. sep 2009

jani 7DPO, takze este tyzden kym sa dozviem rozsudok
a co tvoje mimi? co to bude? ake meno? ake je to citit pohyby?🙂

katti77
10. sep 2009

pralinka : som sa zasmiala, že podľa dizajnu a je to haraburda, len si dobre vyber, lebo ako budeš na vianoce komunikovať s nami na mk?...nie že ti ani net nepôjde kvoli takej haraburde, jasné 😉

alicao
autor
10. sep 2009

katti, dobry datum 22.09.2009 dvojky a deviny..bude to ok🙂 a moja konzulatacia to iste same dvojky a deviny 29.9.2009 🙂

pralinka25
10. sep 2009

kati Ok ale ja bez burcaku 😉

alicka boze to by bola bomba keby mrcha neprisla za tyzden a potom uz vobec viac ako 9 mesiacov

jankabo
10. sep 2009

Alicka takze este týždne, tak budem na teba myslieť.
Ano my uz budeme mat na Vianoce veselo. Bábo sa dobre, mená este nevieme, teda pre chlapčeka asi Matúš a pre dievčatko asi Emmka. Ale nie je to isté.
Drobček sa nám stále na sone akosi skrýva a bud sa mi otočí zadočkom alebo má prekrižené nožičky a nemôžeme nič vidieť.
Alicka to ako cítiš dieťatko ako sa v tebe hýbe sa nedá k ničomu porovnať. A teraz môžem povedať, že v týchto chvíľach by som nechcela byť muž, lebo toto je najúžasnejšia vec na svete, ktorú vám všetkým z celého srdiečka želám, aby ste pocítili. 😉

alicao
autor
10. sep 2009

janka🙂

katti77
10. sep 2009

janka: tie mená sú pekné, aj ja som rozmýšlala nad Matúšom alebo Matejom

alica: a wolfi ti nepísala, či testovala? ak niečo vieš tak nemlč!!!

alicao
autor
10. sep 2009

prali budem sa snazit nepustit ju von, ale obavam sa , ze to nie je na mne🙂

jankabo
10. sep 2009

A Wolfi kedy príde z dovči????
Ona uz mala testovať????

alicao
autor
10. sep 2009

katti, nie, ale ako ju poznam ani nebude, neviem ci brala so sebou test, asi nie...myslim, ze jej ms NEMA prist teraz cez vikend, ale jej to skace trosku, po dovolenke by tiez mala uz vediet ako na tom je...
dovolenka mohla tomu pomoct, ach jo, keby tak prisla s //, uz by sa je patrilo

alicao
autor
10. sep 2009

myslim, ze v stredu 16.9 uz bude v praci....

jankabo
10. sep 2009

aha - dakujem za info Alicka.
Takže vyzerá to dobre, črtajú sa tu samé tehulky, tak to som veľmi rada 😵

Baby musím ísť, lebo pre mna prišla sestra a ideme do mamči lepiť pirohy, mnam uz sa na ne teším.

pralinka25
10. sep 2009

musela som ist nafasovat 5 litrove mydlo a trepat sa s bandaskou 2 pochodia. 😠

som zvedava co a ako wolfi. Uz aby tu bola.

katti77
10. sep 2009

😵 aj ja už som zvedavá čo wolfi, bože nech bože dá

alicao
autor
10. sep 2009

prali a si normalna? 😠 co si nepovedala nejakemu chlapovi?!

alicao
autor
10. sep 2009

katti, hod nejaku fotku, hocijaku, ne tu krasne svietis, nemusi ta byt vidiet, ved ani ja nevyzeram ako zamok🙂

pralinka25
10. sep 2009

alic ziadneho tu nemame a nechcem vzbudzovat podozrenie. No snad mi to neuskodi ☹

katti77
10. sep 2009

alica: rozkaz ak nájdem hodím

alicao
autor
10. sep 2009

prali, srat na podozrenie, si musis vymysliet, ze ta seklo v krizoch alebo co...simuluj!!! lebo ti dam to mydlo vypit!!
kati, ok, cakam!!!
posluchajte obe, lebo....!!! 😀

katti77
10. sep 2009

tak alica až doma, tu nemám žiadne 😝

alicao
autor
10. sep 2009

katti, ok, lebo tieto ruzove vlasy sa ti fakt nehodia 😀

pralinka25
10. sep 2009

pozerala som si fotoalbum jankabo a ma tam testiky. Tak ja som o 2 dni pozadu ako bola ona. Teda myslim v palickach. Ja som mala na teste tom ruzovobielom taku palicku ako ona na 14 den ja na 16.
Dnes si tusim nedam melon aby som v noci nechodila tolko curat a uvidime ci bude silnejsia ciarka.

katti77
10. sep 2009

alica polepším sa 😀

alicao
autor
10. sep 2009

prali uhniezdilo sa ti neskor a uz to neries! testuj kazdy den, a ked ich das dokopy budes vidiet ako silneju...si tehotna, zmier sa s tym 😀

katti77
10. sep 2009

tak našla som v moja svadba album čo tam mám tak pridám fotku...ak sa chceš pozrieť tak na moj svadba nik katti

kamka17
10. sep 2009

alica...máš IP...a som rada, že ste na mňa nezabudli, aj keď sa flákam... 😖 😖

ostatné, ospravedlňujem sa, že som tu tak vtrhla, ale a vám to nebude vadiť, tak by som sa pridala aj do vašej témičky...

a pekný deň prajem všetkým