Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
10. sep 2009

katti, sturcny kurz..: ciara v strede znamena kedy bola ovulacia...pred nou su teploty nezke a po ovulke vysoke, a ak sa stale drzi hore aj po 14tom dni, je nadej ze si tehotna...
a - znamena negativny test a + pozitivny samopochopitelne🙂
kriziky alebo AM a PM znamena tutumutu🙂

alicao
autor
10. sep 2009

Baby Uankab ma babyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katti77
10. sep 2009

alica bože to je na hlavu ale hádam som to pochopila...ale tam toho tutumutu je 😅 takže zatiaľ to nie je najhoršie či?
ale inak ti ďakujem, si zlatá 😵

pralinka25
10. sep 2009

ano akurat som pozerala album. Co ma chlapca ci dievca?

alicao
autor
10. sep 2009

Prali , dievcatko🙂
Katii, hocikedy, len sa pytaj🙂)))! No byvaju aj "hustejsie" grafy, ze prali 😀 😀 😀

alicao
autor
10. sep 2009

katti , hej zatial je graf pekny, ale nelka ma vzdy pekne grafy a potom zrazu pad a baaaaaaac ako aj ja..

pralinka25
10. sep 2009

ano ja som prototyp krasnych grafov 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
10. sep 2009

prali hned prvy ovulacny a buuuuuuuuuuuuuuuuum!!! 🙂 🙂 🙂

pralinka25
10. sep 2009

🙂

katti77
10. sep 2009

babulky idem ja domkov...tak zajtra sa na vás teším

prali dýchaj

alica meraj

pa pa

alicao
autor
10. sep 2009

papa katti
idu mi kozy vybuchnuta avajs 😀

alicao
autor
10. sep 2009

prali kedy ficis domov o 16.00 ? zas tu budem hodinu sama?

pralinka25
10. sep 2009

alic vies co? zelala by som ti aby ta neprestali boliet aspon 9 mesiacov 🙂 😉

alicao
autor
10. sep 2009

ja si to tiez zelam, jedna vec je divna, ze ma strasne zacali boliet v den ovulky..normalne to ide pozvolna , najviac ma bolia 10ty den a potom to zase ustupoju a pride MS, ale teraz bolia ako slak uz od ovulky, tak bude nech bolia 9 mesiacov alebo nech mi daju laskavo pokoj, ani chodit nemozem...

pralinka25
10. sep 2009

boze alic keby to tak bolo znamenie

alicao
autor
10. sep 2009

keby keby...uvidime o tyzden, ale tentoraz viem, ze ked pride MS nebudem smutna, lebo viem, ze v oktobri zacinam stimulovat a v novebri asi 17teho najdem //🙂

pralinka25
10. sep 2009

to je dobry postoj. Dufam ze jedno alebo druhe vyjde na 100%

alicao
autor
10. sep 2009

aj ja🙂

pralinka25
10. sep 2009

🙂

kedy ides domov?

alicao
autor
10. sep 2009

az o piatej, uz tu len tak prezivam..hlava podoprena laktom a kazim si oci

pralinka25
10. sep 2009

boze tak dlho? 😲
ja pojdem o pol. Chceli sme ist na jarmok na cigansku ale tusim bude prsat 😠

alicao
autor
10. sep 2009

musim tu byt teraz tak, lebo mna sef pustal protekne skor, ale mame tu toho noveho tak mu musim ist prikladom..
to dufam, ze nebude, lebo dnes idem peso domov, drahy je do vecera v praci

pralinka25
10. sep 2009

byvas daleko od prace?
My chodime peso kazdy den ale mame to necelych 15 minut

alicao
autor
10. sep 2009

pralinka do prace chodim peso a domom ma vacsinou berie drahy. mam to dost daleko asi 50minut peso, ale rano je to pekna prechadzka, vonku je cerstvo a aspon nejaky pohyb, lebo potom cely den na zadku.

pralinka25
10. sep 2009

a ty chodis na kolku do prace? Ved ked si do 5 mala by si chodit na 9 ale ako som si vsimla strasis v robote uz skor

alicao
autor
10. sep 2009

hej prali mame pracovnu od 9-17.00 ale vavsinou pridem skor, lebo obcas ako napriklad pri MS ma pusta aj o pol dna skor, tak si takto nadrabam, ale aj tak rano nemozem spavat, tak co budem cumet do plafonu🙂

pralinka25
10. sep 2009

jezisi ja by som spala najradsej rano do 11 ale v noci ani za svet 🙄

alicao
autor
10. sep 2009

sa divim, lebo si na slnecny pohon, mala by si vstavat spolu s vychodom slnka ako kohut 😀

kamka17
10. sep 2009

no babenky tak som tu...jj, len som sa tu cez deň ukázala a nič, ale bola som mimo domu a mimo pc, tak tak...

a nechce sa mi 😅 😕 čítať všetko tu, ale stačili posledné 2-3 strany a mám dosť...fakt že sranda s vami a katti, nič si z toho nerob, že občas nevieš o čom točia, ani ja... 😀 😀
a alic, najviac sa mi zatiaľ páči ten 17 november, lebo to mám narodky a to by v tom bol čert, aby tam tie // neboli, takže je to isté 😉 😉

prali ak som to správne pochopil (teda alica bonzla.. 😉 😉 😎 ), tak by si mala byť prvá tehulka v tejto témičke, tak veríme, že to dotiahneš do zdarného konca 😉

a wolfi sa má kedy vrátiť z egyptu, neviete ??

katti77
11. sep 2009

dobré ránko princezne